Treść opublikowana przez AMON
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Fela ostra i 19'',bedzie grubo na lato,ozesz no co najmniej 18 musze zalozyc teraz zeby sie obok ciebie pokazac
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
Wypas maszyna i niedaleko
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
,,No popatrz jaka franca'' pewnie bedzie ciekawie,czekam na pierwsze mody,pzdr
-
[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)
Fura ma potencjał, biały lakier to jest to , powodzenia w modzeniu :>
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Muskularne :>
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Ktos cos mowil o upalaniu :
-
Pościg za kradzionym audi B6
Policja chyba goniła go ceedem bo coś nie dają rady
-
Pościg za kradzionym audi B6
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Szalony-poscig-za-kradzionym-audi-zobacz-film,wid,12301955,wiadomosc.html?ticaid=5a3ba
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Ja dodam jedynie,że auto na żywo robi piorunujące wrażenie a felgi zdecydowanie pasują
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
W Rothenburgu widzialem chyba identyczne B7
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
A ja przypadkowo przejeżdżałem i podejrzałem co tam słychać u lakiernika i powiem, że bardzo ładnie się prezentuje maszyna,nawet na wpół naga
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Przy tym fotosie trzeba się nieźle nawyginać żeby coś zobaczyć,resztę odsłonię później
-
[ALL B6] Mój skromny nabytek
Wypasiony super ES :>,poza tym ładna maszyna,jakie plany oprócz tych drobnych o których wspomniałeś ?
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Widziałem fure live i moim skromnym zdaniem gleba konkretna LOW FOR SHOW hehehe a fela ......... kox
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Ja również mam taką nadzieję na spocik niedługo jak już wszyscy legniccy forumowicze odpicują swoje maszyny na lato(m.in.kristof2009 i jego nowy lakier)i ja nowa fela i znam jeszcze parę osób,które na pewno miały by zakusy na takie małe spotkanie :>
-
[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++
Nowe sprężyny zdecydowanie dodały sportowego charakteru twojej maszynie,efekt myślę że więcej niż zadowalający,czekam na dalsze mody :>
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Trzeba trochę potrząsnąć tematem kolegi bo coś wieje nudą ,a mianowicie dzisiaj miałem zaszczyt ujrzeć furkę kolegi live i powiem,ze zacnie się prezentuje
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
Panie kolego po prostu szacun za robote,za kazdym razem jak patrze na fure to musze zbierac szczeke z podlogi :oklaski:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Ładna sztuka,podoba mi się wersja USA,jedyne co bym zmienił na Twoim miejscu to fotele na te z lepszym trzymaniem bocznym,poza tym
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Ten grafik na tej feli z bmki rzeczywiście konkret,ja już czekam na finał modów jak się w całości będzie prezentować maszyna :>
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Fura oczywiście ,ale jak zobaczyłem to ogłoszenie( http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lrnngstxhrfj ) od razu mi się skojarzyło z Twoją maszyną lub z wizją jak może wyglądać,oglądaj póki jeszcze nie wygasło i może być to dobra inspiracja do dalszych modów
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
A myślałeś może nad lakierem suzukagrau?
-
[ALL B6] A4 Quattro S-line
Ładna sztuka
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
Duzy plus za nietypowy kolor,poza tym reszta prawidlowo,czekam na dalsze modyfikacje,potencjal autko ma zdecydowanie,pozdro.
-
Jak można pieścić auto :D
Jakiś fetyszysta