-
Aktualizacja MHS2 z USA - jak?
udało mi się wpaść na ten pomysł wcześniej o dziwo. Niestety nic konkretnego nie znalazłem jeśli chodzi o przejście z softu us na eu. Nie chciałbym czegoś uwalić. To że potem trzeba zrobić basha i dopiero wgrać mapy bo musi być licencja Lifetime to ok ale przejście z tak starego softu us na najnowszy eu nikt nie opisał
-
Aktualizacja MHS2 z USA - jak?
Hej. Pacjent A4 B9 z USA. 2016 rok produkcji. Z wersją software mmi: MHS2_US_AU_P0448. Chce wgrać język polski i mapy eu. Czy od razu mogę aktualizować do wersji europejskiego softu MHS2_EU_AU_K0137 czy muszę najpierw wgrać MHS2_EU_AU_P2037 czy jeszcze inaczej? Po wgraniu najnowszego softu robię basha i wtedy wgrywam mapki na eu? Dobrze rozumiem? Jeszcze zapewne jakoś muszę ustawić region na eu oraz zakodować parzyste częstotliwości Fm? Raczej nie będę się bawił w gracenote i loga stacji… chce język polski i aktualne mapy. Będę wdzięczny za pomoc
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Czy kodowanie na grzane lusterka razem z grzaną tylną szybą czyli: wchodzimy w sterownik drzwi kierowcy 42-> długie kodowania-> Bajt 09 i aktywujemy Bit 2 opisany jako "rear_window _heater_trigger,active" Tak samo postępujemy ze stroną pasażera: strownik 52-> długie kodowania-> Bajt 09 i aktywujemy Bit 2 opisany jako "rear_window_heater_trigger,active" działa również w polifcie?
-
Słabe oświetlenie klamek wewnętrznych w Audi A4 B9
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
-
Madoń obserwuje zawartość Słabe oświetlenie klamek wewnętrznych w Audi A4 B9
-
Słabe oświetlenie klamek wewnętrznych w Audi A4 B9
Witam seredecznie audi a4 b9.5 czyli po lifcie. Mam qq2 i strasznie słabo świecące oświetlenie klamek wewnętrznych. Świecą ale strasznie słabo, palec trzeba podkładać żeby się upewnić czy na pewno świecą. Czy to jest standard i czy ktoś coś z tym wymodził żeby mocniej świeciły? Na tyle mocniej żeby chociaż było widać że wnęka klamki jest podświetlona? To samo z resztą dotyczy podświetlenia przestrzeni na nogi, co prawda bez problemu widać że świeci ale też strasznie marnie (chociaż lepiej niż w klamkach). Może jakieś kodowanie albo wymiana na sprawdzone ledy? Ktos mógłby coś podpowiedzieć?
-
Prośba o analizę logów - tdi 116 km
Ok, dzięki śliczne Powiem mu żeby wymienił termostat i turbinę ogarnął Czyli poza tym wszystko w porządku?
-
Prośba o analizę logów - tdi 116 km
Witam Znajomy kupił VW Borę 1,9 tdi 116 km 2001r. (nie pamiętam oznaczenia silnika). Ogólnie autko jeździ dobrze natomiast zdarzyło się może ze 3 razy, że nie ma mocy. Wciska gaz i bardzo słabo przyśpiesza. Błąd w silniku był taki: Control Module Part Number: 038 906 019 CJ Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1086 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 01317 1 Fault Found: 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Po usunięciu nie pojawił się. I jeszcze w klimie: 1 Fault Found: 00603 - Footwell/defroster Flap Positioning Motor (V85) 37-10 - Faulty - Intermittent Co to może oznaczać? Po usunięciu też póki co się nie pojawił. Teraz logi: normalne: Log (0 - 000,001,003) Log (1 - 014,018,023) Log (2 - 007,013) basic settings: Log (0 - 003) Log (1 - 000) dynamiczne: Log (0 - 004,008,010) Log (1 - 011) Log (2 - 000,001,003) Z góry dziękuję za ocenę
-
Problem z układem chłodzenia - klima, Coolant fan control
Ok, jutro sprawdzę i dam znać ---------- Post dopisany 05-06-2012 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 21:29 ---------- Sprawdziłem bezpiecznik - faktycznie był przepalony.. Wymieniłem, skasowałem błąd i.. więcej się nie pojawił W klimie także brak błędów Dziękuję za pomoc
-
Problem z układem chłodzenia - klima, Coolant fan control
No są te 2 błędy co napisałem.. W sumie po wymianie czujnika temp. zewn. nic się nie zmieniło.. ;/
-
Problem z układem chłodzenia - klima, Coolant fan control
Witam Mam taki problem.. Zauważyłem, że w cieplejsze dni nie działa mi klimatyzacja na postoju oraz jak jadę w korkach.. Podczas normalnej jazdy chłodzi i działa normalnie. Aaa.. i wentylator od klimy nie załącza się. Co powinienem wymienić/sprawdzić?? Błędy jakie wyskakują na VAGu: W silniku: 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 - 35-10 - - - Intermittent W klimie: 01312 - Powertrain Data Bus 79-00 - Please Check Fault Codes P.S.: Był też błąd czujnika temperatury zewnętrznej (mimo, że temperaturę wskazywał między zegarami raczej dobrze) - wymieniłem i błąd zniknął. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale w razie co piszę
-
[B6 AWX] AWX 1.9 131PS Avant
hej kolego widzę silniczek jak u mnie ładna, lubię te felgi... Widzę, że masz telefon i w związku z tym pytanie jak dokładnie on działa? Bo ja u siebie mam, nie kompletny tzn sam uchwyt na niego, zastanawiam się nad kupnem słuchawki ale nie mam pojęcia jak to działa tzn, gdzie jest mikrofon (czy może mówi się do słuchawki?), czy głos rozmówcy wydobywa się z głośników? Pojawia się jakiś komunikat na fisie? Z góry dzięki za odpowiedź :>
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
hmm to może mieliśmy tak "czyste silniki" skoro u nas czyściutko Bo raczej nic źle nie zrobiliśmy, w sumie nie ma tam czego źle zrobić nawet gdyby się chciało :> no nic pozdrawiam
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
szyba, a czy Ty czasem nie masz coś nie tak z tymi wtryskami? Bo w sumie dlaczego środek w butelce zrobił Ci się czarny? Tak zacząłem myśleć bo dzisiaj, w sumie przed chwilą robiliśmy dwa autka Twoim sposobem i... LM był czyściutki nawet po przy gazowaniu także wydaję mi się, że tak powinno być bo przecież to co przepływa przez wtryskiwacz trafia do komory spalania, a nie do filtra / butelki ? Robiliśmy tak A4 AWX i A3 1Z. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale biorąc na logikę to ten cały syf, który wypłynie z wtrysków zostaje spalony, a nie zwrócony...
-
[B6 AVF] Moja niunia ;-)
kolorek zacny, podłokietnik jest powodzenia w modzeniu dla Kolegi z Kamienia
-
[B7 BLB] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
jeżeli Musashi nie będzie miał nic przeciwko mojej wypowiedzi to ja wyciągałem świece jak temp na blacie wynosiła 70stopni i gładko poszło ogólnie to nie masz starego auta więc powinny wyjść w miarę sprawnie skoro w moim 2001 wyszły
Madoń
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta