-
Wymiana pasa tył
Dziękuję za odpowiedź Pas środkowy po ok miesiącu udało mi się zakupić , ale było ciężko Jeśli chodzi o demontaż to nie zrozumiałem 3. tapicerka od wnetrza auta zawija sie na gorze po bokach od strony bagaznika tak ze mozna ja wysunac nie uszkodzajac nic, trzeba dosc sporo odsunac tapicerki, wysunac z pod zaczepów zagłówka,
-
Wymiana pasa tył
Witam Nie mogłem znaleźć nic na ten temat więc poproszę o pomoc Posiadam A4 B6 Avant i jestem zmuszony wymienić pas tylny środkowy niestety nie wiem jak się za to zabrać
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
Dzięki wyciągam wkład , kupuję felgę z oponą rozmiar 235/45 R 17 bo takie mam teraz w samochodzie no i mały styropian na hak i będę miał zapas , a nie jakiś tam zestaw naprawczy
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
jak ci można sprawdzić czy od nowości był zapas , czy zestaw naprawczy może ktoś mógłby umieścić zdjęcie jak powinien wyglądać styropian pod koło zapasowe
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy
jutro prowadzę do mechanika zobaczę co powie[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 14:54_________________________________________________jednak łożysko w środę będzie wymienione
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy
klocki z przodu były zmieniane z 2-3 miesiące temu / przejechałem jakieś 5000 km/ ten dźwięk jest trudno opisać / buczenie,tarcie/i słychać to przy szybkiej jeździe , a przy hamowaniu to już makabra tak głośno słychać, ale tylko przy lekko wciśniętym pedale hamulca. Słychać to tylko od strony pasażera Metaliczny dźwięk to nie jest , kierownica była zdjęta bo zakładane było zabezpieczenie ale może to być zbieg okoliczności
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy
Trudno jest to opisać Może to zbieg okoliczności ,ale dzieje się to po ingerencji w kierownicy Jadąc z prędkością 120 km/h przy włączonym biegu i wciśniętym gazem nic nie słychać - gdy zdejmę nogę z gazu słychać świst jakby tarcie ,ale cicho - gdy dam na luz jest tak samo jak wyżej - jednak w momencie hamowania jak wcisnę lekko pedał hamulca jest bardzo głośny dźwięk tarcia po mocniejszym naciśnięciu ustaje proszę o pomoc
-
[B6 AWX] Błąd 01826
witam Wymieniłem manetkę na pełen FIS ,wszystko działa jednak po skanowaniu VAG-iem wyświetla mi błąd 01826 i pali się ESP jak jest przyczyna?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Podziękowania dla bosmaneq dzięki któremu stałem się szczęśliwym posiadaczem pełnego FISa. Patrząc jak to robił stwierdzam że sam bym sobie nie poradził. Polecam go innym co nie posiadają pełnego FISa
-
[B6 AWX] AWX 1.9 131PS Avant
Na pewno nie pozostanie w standardzie, aż kusi aby jego wygląd poprawić
-
[B6 AWX] AWX 1.9 131PS Avant
Witam wszystkich Klubowiczów. Od 06.05.2011 r. jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant. Rok produkcji 2002 ( modelowo 2003) Silnik 1.9 Tdi AWX 96Kw 131KM Kolor czarny Przebieg 203 000 Auto zakupione w Niemczech WYPOSAŻENIE: - 6 x airbag - climatronic / 2 strefowy / - ABS - ESP - elektryczne szyby / 2 razy/ z funkcją konfortu - tempomat - centralny zamek - kierownica multifunkcja + komendy głosowe - radio CD 8 głośników oraz suboofer - podgrzewane fotele - elektryczne lusterka - alufelgi 17 exclusive - pakiet oświetlenie - wspomaganie kierownicy - podłokietnik tył - relingi chrom - szyberdach - gniazdo do telefaksu i modemu PO ZAKUPIE ZMIENIŁEM / DODAŁEM /: - zamontowanie parktronik tył - wymieniony zawór EGR - regeneracja włącznika świateł - dokupiłem opony zimowe z felgami stalowymi W NAJBLIŻSZYM OKRESIE PLANUJĘ: - przyciemnić szyby - zrobione - zamontować pełny FIS - zrobione - zamontować podłokietnik przód - lusterko fotochromatyczne - modyfikacje grilla - klimatyzowany schowek Jakieś propozycje co mógłbym zmienić
-
Regeneracja włącznika świateł
dzięki zuloo naklejki dotarły w sobotę zacznę regenerować włącznik
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dzięki za oferowaną pomoc Pawlo 2004 dał mi namiary i wczoraj zakupiłem manetkę http://allegro.pl/przelacznik-wycieraczek-audi-a4-a6-q7-ideal-i1581759513.html jeszcze mam pytanie - czy po jej założeniu będzie pokazywało - zużycie klocków i spalone żarówki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wszyscy mieszkacie daleko,a ja sam niestety tak jak pisałem nie dam rady tego zrobić . Mało tego w mojej miejscowości nikt tego nie chce się podjąć . Jest jeszcze problem z manetką ciężko ją kupić na allegro
-
Regeneracja włącznika świateł
ja już z kolegą zuloo załatwiłem wszelkie formalności teraz czekam na naklejki