-
[B6 AKE] Duża kałuża wody pod silnikiem
Wczoraj nie maiłem czasu ale dziś sprawdziłem, cały płyn chłodzący zje..ł - mam jakieś 3 km do warsztatu - dojade czy lepiej dolać płynu albo wody na max tylko ciekawe co padło - pompa wody ??[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________Witam pilnie potrzebuję info czy na zwykłej wodzie w układzie chłodzenia dojade 3 km do warsztatu
-
[B6 AKE] Duża kałuża wody pod silnikiem
a skąd ta woda w podłodze silnika - troche tej wody było[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:33_________________________________________________własnie byłem na chwilę w garażu - odpaliłem auto i zaświciła sięm kontrolka kulmittel na fisie - czy może byc tak ze pompa wody się rozwaliła
-
[B6 AKE] Duża kałuża wody pod silnikiem
Witam dziś rano byłem na stacji i patrze pod auto a tam duża kałuża wody (napewno nie żaden płyn - sprawdziłem) i widze ze intensywnie kapie - co może byc przyczyną, jak na wyciek z klimy to troche duzy, po za tym mamy 10 st dzisiaj
-
[B6 AWX] Linka hamulca ręcznego
Witam, czy quattro ma inną linkę ręcznego - muszę wymienić a mój magik tak własnie twierdzi
-
[ALL B6] Zawieszenie położenia gps - Navigation Plus
gdzie mam to sprawdzić, nie zakładajcie, że każdy zna się na wszystkim
-
[ALL B6] Zawieszenie położenia gps - Navigation Plus
Tylko że na navigation Plus nie ma przycisku setup - jeżeli o to chodzi, a kabel to gdzie[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 23:25_________________________________________________Witam nadal mam problem z nawigacją - kupiłem oryginalną płytę z TELEATLASEM - często nie moze przeczytać płyty - jest idelana, jak już zaskoczy to po kalkulacji trasy pokazuje znowu ze jestem w całkiem innym punkcie np. jestem fizycznie w poznaniu a ona prowadzi mnie np z leszna. Nie wiem czy coś jest z modułem - gdzie on się znajduje w ogóle, czy może laser jest brudny - ja tak to czym go wyczyścić - jakieś sugestie???
-
[B6 AKE] Silniczek podnoszenia szyby bocznej kierowca
j.w. a4 b6 avant 2002
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
chciałbym zauważyć że moje pytanie dotyczy NIE !!! ZAPASOWEGO KOŁA tylko DOJAZDOWEGO KOŁA, skoro piszę, że wkładałem do wnęki zimówkę 16 cali w rozmiarze o którym piszecie i nie mogłem przykręcić osłony wnęki w którą wkłada się zapasówkę (może rózni się głębokością)czyli zwykłego koła nie WŁOŻĘ. Pytanie brzmi: jaki rozmiar (cale) koła dojazdowego (które jak wiadomo jest węższe od zwykłych kół), z jaką oponą (rozmiar) mogę kupić tak by przy ewentualnym kapciu i dojeździe np 100 km do pierwszego wulkanizatora, nie było problemów z napędem quattro
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
No właśnie musze dojazdówkę bo mam zimówki w tym rozmiarze, jedną chciałem wsadzić jako zapasowe i nie moge przykręciic osłony koła
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
Witam muszę zakupić dojazdówkę, mam felgi 17 opony 225/45, jaki rozmiar opon powinna mieć dojazdówka 16, tak by napęd quattro przy powiedzmy dojezdzie około 100 km nie dostał po d*pie.
-
[B6 AKE] Dziwna sprawa po zimie - moduł komfortu?
Byłem u elektryka - podpiął kompa kilka błędów - nie powiedział mi jakie kody - ale wszystko było ok przez 1 dzień - postawił diagnozę że moduł komfortu może być walnięty - w związku z tym mam pytanie za co moduł komfortu odpowiada - przypomnę, że czasami włącza mi się kierunkowskaz z wycieraczką, czasami słychać lekkie trąbnięcie i wyłącza się FIS, czasami wyłączają sie światła na moment (w trakcie jazdy), no i jeszcze jedno po którymś z tych eventów jak opuszcze szybę (którąkolwiek), to nie mogę jej podnieść i pali się kontrolka błędu. Czy ma ktoś namiar na osobe która posiada ewentualnie moduły komfortu (nr jeszcze nie znam) - jakieś sprawdzone żródło.
-
[B6 AKE] Dziwna sprawa po zimie - moduł komfortu?
Witam, od momentu jak puściły mrozy - tak sobie mowie, moj avancik troszke dziwnie się zachowuje, mianowicie: - po jakiś 15 min jazdy przestaje działać tempomat, po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wraca do normy, ale po kolejnych powiedzmy 15 min znowu - czasami (raz, dwa razy dziennie) w trakcie jazdy włącza się lewy kierunkowskaz i wycieraczki oraz gaśnie wyświetlacz na fisie (dziś chyba dodatkowo lekko zatrąbił) po ponownym zapaleniu samochodu jest wszystko ok wybieram się na kompa ale moze ktoś coś wie pzdr
-
[B6 AKE] Poduszka pod silnikiem lewa i prawa
j.w.
-
[B6 AKE] Moja Audi 2.5 Tdi Quattro
cos obrodziło ostatnio w 2.5 TDI
-
[ALL B6] 2,5TDI Quattro S-line - nareszcie moja
Piękna, szukałem takiej ale stanęło na avancie, życzę bezawaryjnej jazdy
bhuyaaka
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta