Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Linka hamulca ręcznego


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki:

zamarza mi linka od recznego.

Zostawie na recznym to trzyma,a teraz jak wyjade z cieplego garazu to juz po 5 minutach nie da sie zaciagnac recznego(9 stopni na minusie).

Czy wymiana jest klopotliwa?Bez kanalu ani rusz??Jakie przyblizone koszta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiana jest klopotliwa?Bez kanalu ani rusz??Jakie przyblizone koszta??

Kiedys chcialem wymienic linke do recznego to koszt samej linki ok 200zl (oryginalna, ponoc nie ma jej tanszych zamiennikow(?))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłaczam sie do tematu mi sie urwała bo chciałem ją rozruszać jak mi zamarzła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez hamulec reczny odmowil posluszenstwa. Jest zamiennik tej linki, kosztuje 49zł (jakas wloska firma), W ASO zawolali 180zł :gwizdanie:, kupilem zamiennik i jutro jak znajde czas to ja wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ja pierwszy odczułem atak zimy... próbowałem opalarka rozgrzac linke. niby pomogło koło sie kreciło jak podniosłem na lewarku. po wyjechaniu z garazu znowu trzyma. dodatkowo na chwile zapaliła mi sie kontrolna ESP i ABS.

Kolego Storm37 jak mozesz to podrzuc mi na priv jak sie uporasz z wymiana co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC87 wrzuce opis do watku przynajmniej inni beda na przyszlosc wiedzieli co i jak. A wiec... Wymiana jest banalnie prosta, obeszlo sie bez demontazu tunelu i oslon pod autem. Wystrczy zdemontowac tylnia popielniczke, podlokietnik zeby miec dojscie do napinacza linki, luzujemy napinacz (trzeba wcisnac zapadke na napinaczu, jest ona w malym otworze), nastepnie sciagamy linke z zacisku przy kole, odczepiamy z zaczepow i ja wyciagamy, zakladamy nowa, ustawiamy ucho linki na napinacz nastepnie napinamy linke (napinacz jest automatyczny, nalezy tylko wcisnac zapadke i sam sie ustawia we wlasciwej pozycji) i... jeden problem z glowy :evil:

mam nadzieje ze opis jest zrozumialy jezeli nie to wybaczcie poniewaz jestem po paru glebszych :kox:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze odgrzebuje, ale mam problem. Zerwała mi się linka od hamulca ręcznego i za kilka dni kończy mi się przegląd :/ Możecie podać namiar na jakieś tańsze linki? I czy znajduję się tam tylko 1 linka, czy 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...