-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów. 1.9 130km
MariuszA42.5tdi odpowiedział(a) na MariuszA42.5tdi temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Katalizator jest,dziwne ma objawy to auto,dziękuje za porady,mam nadzieje że coś wskuram
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów. 1.9 130km
MariuszA42.5tdi odpowiedział(a) na MariuszA42.5tdi temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Egr nie jest zaślepiony, Auto sporadycznie chodzi jak sdi:) podmieniałem zawór n75 ale nic nie pomogło, jutro ogarnę się z przepływką i poprawie logi
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów. 1.9 130km
- [B5 AKN] Brak mocy, dziwne zachowania auta
było go wyciąć i wstawić rurkę to byś zarobił jeszcze ze 200zł...- [B6 AKE] Metaliczne stuki..ręce opadają..
Ja już nawet stekoskop przykładałem:)- [B5 AKN] Max 3 tys obr- co może być przyczyną
Może zapiekły się kierownice w turbawce...- [B5 AKN] Brak mocy, dziwne zachowania auta
hmm może zawór n75,spróbuj egra zaślepić,;przyczyn może być wiele najlepiej zrób pełne logi[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 13:42_________________________________________________u Mnie miałem podobne objawy gdy miałem źle ustawioną geometrie w turbo- [B5 AFN] Czy to turbo pada?
Znając życie to początek końca TURBO....- [B6 AKE] Metaliczne stuki..ręce opadają..
to ciapanie troche przypomina popychacz....hmm zawór napewno nie klepie. Zamykam maskę i nadal to słyszę,metaliczny stukot z głowicy od strony pasażera,luzowałem wtryski i jakby minimalnie ciszej...- [B6 AKE] Metaliczne stuki..ręce opadają..
Panowie na początek napiszę że auto ma wymienione wałki,hydraulikę i rozrząd. Z prawej głowicy dochodzi taki dziwny stukot metaliczny. Dziś ściągałem 3 razy pokrywę sprawdzałem hydraulikę podkładki które dociskają wtryski,wałki są w idealnym stanie,popychacze także-każda sprawdzana po kilka razy....Nawet myślałem o zębach na wałkach..może mają luz ale nic...Czy wtryski mogą wydobywać z siebie taki stukot??- [B6 AKE] Dziwne objawy wkręcania się na obroty
Czyli Turbo za dużo pompuje? a jakby zmienił geometrie w turbinie?(tzn przestawił). A przepływka i inne podzespoły są ok? Po logach dynamicznych wątpie że coś widać bo auto ma to przejście tylko na postoju i to sporadycznie.... proszę o radę bo mam wszystko porobione....i trochę szkoda wałków itd..[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 10:43_________________________________________________Auto zrobione. wyczyściłem zawór n75 oraz przestawiłem geometrie turbo aby mniej pompowała i jest dobrze.- [B6 AKE] Dziwne objawy wkręcania się na obroty
Statyczne: Basic Settings: Dynamiczne:- [B6 AKE] [B6 AKE] [B6 AKE] Proszę o analizę logów. Panowie czyżby za duże wyzwanie?
MariuszA42.5tdi odpowiedział(a) na MariuszA42.5tdi temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)To idę robić kolejne logi. Logi zrobione. Statyczne: Basic Settings: Dynamiczne:- [B6 AKE] [B6 AKE] [B6 AKE] Proszę o analizę logów. Panowie czyżby za duże wyzwanie?
Głownie chodzi o to że auto czasami kopci na czarno i ma drugie przejście tak przy 3900obr. Proszę o opinie co może być uszkodzone. Turbina była czyszczona , egra także. Dodam że auto jest po małym chipie ale nigdy nie było problemów.- [B6 AKE] Prośba o analizę logów
Logi znajdują się w linkach. Statyczne - http://www.mediafire.com/?2wqwdeidyi2 Dynamiczne - http://www.mediafire.com/?m5mhmun5tym Drugie Dynamiczne - http://www.mediafire.com/?qozw5l4omzn - [B5 AKN] Brak mocy, dziwne zachowania auta
MariuszA42.5tdi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta