Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MariuszA42.5tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MariuszA42.5tdi

  1. Katalizator jest,dziwne ma objawy to auto,dziękuje za porady,mam nadzieje że coś wskuram
  2. Egr nie jest zaślepiony, Auto sporadycznie chodzi jak sdi:) podmieniałem zawór n75 ale nic nie pomogło, jutro ogarnę się z przepływką i poprawie logi
  3. było go wyciąć i wstawić rurkę to byś zarobił jeszcze ze 200zł...
  4. Ja już nawet stekoskop przykładałem:)
  5. Może zapiekły się kierownice w turbawce...
  6. hmm może zawór n75,spróbuj egra zaślepić,;przyczyn może być wiele najlepiej zrób pełne logi[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 13:42_________________________________________________u Mnie miałem podobne objawy gdy miałem źle ustawioną geometrie w turbo
  7. Znając życie to początek końca TURBO....
  8. to ciapanie troche przypomina popychacz....hmm zawór napewno nie klepie. Zamykam maskę i nadal to słyszę,metaliczny stukot z głowicy od strony pasażera,luzowałem wtryski i jakby minimalnie ciszej...
  9. Panowie na początek napiszę że auto ma wymienione wałki,hydraulikę i rozrząd. Z prawej głowicy dochodzi taki dziwny stukot metaliczny. Dziś ściągałem 3 razy pokrywę sprawdzałem hydraulikę podkładki które dociskają wtryski,wałki są w idealnym stanie,popychacze także-każda sprawdzana po kilka razy....Nawet myślałem o zębach na wałkach..może mają luz ale nic...Czy wtryski mogą wydobywać z siebie taki stukot??
  10. Czyli Turbo za dużo pompuje? a jakby zmienił geometrie w turbinie?(tzn przestawił). A przepływka i inne podzespoły są ok? Po logach dynamicznych wątpie że coś widać bo auto ma to przejście tylko na postoju i to sporadycznie.... proszę o radę bo mam wszystko porobione....i trochę szkoda wałków itd..[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 10:43_________________________________________________Auto zrobione. wyczyściłem zawór n75 oraz przestawiłem geometrie turbo aby mniej pompowała i jest dobrze.
  11. Statyczne: Basic Settings: Dynamiczne:
  12. To idę robić kolejne logi. Logi zrobione. Statyczne: Basic Settings: Dynamiczne:
  13. Głownie chodzi o to że auto czasami kopci na czarno i ma drugie przejście tak przy 3900obr. Proszę o opinie co może być uszkodzone. Turbina była czyszczona , egra także. Dodam że auto jest po małym chipie ale nigdy nie było problemów.
  14. Logi znajdują się w linkach. Statyczne - http://www.mediafire.com/?2wqwdeidyi2 Dynamiczne - http://www.mediafire.com/?m5mhmun5tym Drugie Dynamiczne - http://www.mediafire.com/?qozw5l4omzn
  15. tzn egra nie zaślepiałem tylk0 wężyk
  16. Dzięki za rady. Jutro napisze co było przyczyną...[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:32_________________________________________________No panowie jest lepiej,auto lepiej się zbiera ale nadal na kilka razy gdy wcisnę pedał do końca auto potrafi mieć drugie przejście i źle spadać z obrotów9telepenie silnikem tak zwane). może to któryś zawór jeszcze?
  17. Dzięki,a czyszczenie turbo nie pomoże? u mnie ładnie pompuje i przyśpiesza,tylko te głupie przejścia na postoju przy wkręcaniu wkur... Jutro wyczyszcze turbo,wytne kata i wyczyszcze cału układ.
  18. Jak w temacie...sporadycznie auto dziwnie się wkręca a nawet staje przy 3900obr i kopci na czarno. odłączałem przepływomierz,zaślepiałem zawór egr i jakby coś się poprawiało ale do chwili wyjazdu ,zatrzymania się i próby wkręcenia na obroty,auto jakby miało dwa przejścia jedno przy 2tyś drugie przy 3900obr.Dodam iż auto ma nową przepływke z aso i wymienioną hydraulikę z wałkami. Nie dość auto w jeździe normalnie się zachowuje(przy nagrzanym silniku) przy zimnym jest nieco słabsze. Panowie czy to geometria turbiny? może pompa vp?? Proszę o pomoc
  19. Przepływke kupiłem nową w serwisie bo stara była odłączona....i po podlączeniu starej auto kiepsko szło..
  20. znajdę wykres i nap co i jak[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:44_________________________________________________Trochę się zagalopowałem Na wykresie mam tak: Max moc[km/kw] 180.5/132,7 przy 3808obr/min Max moment[NM]382 przy 2717obr/min Max prędkość 149 Max obroty 4825 Śr.Moc 139,3km Śr moment 321 Przełożenie 61
  21. Byłem w Wawie u gościa który ma trochę pojęcia na ten temat i zrobił Logi.. Turbo jest w bardzo dobrej kondycji,brak jakichkolwiek nieszczelności w układzie,wałki też są ok bo były sprawdzane. Auto ma przejechane 170tyś i było sewisowane do końca(jestem drugim właścicielem). Wykres z hamowni pokazał 380NM i 182km. Przed chipem auto miało 176km. Kontaktowałem sie z Rogalem i powiedział że auto ma blokadę na pompie i z "Głową da się to ominąć" Po 5 styczniu Rogalotii ma walczyć z moją A4. Aż sam jestem ciekaw co będzie....
  22. Niestety nic nie mogę znaleźć i czekam na odp fachowca który się tym zajmuje. głownie mi chodzi żeby z auta zrobić z 220km ...
  23. Witam,proszę nie usuwać mojego wątku. Moja a4 2.5tdi 180 ma zmienione parametry silnika byłem w na hamowni i auto ma 180km...seryjną moc..moment rzekomo jest większy 380Nm(tak jest na wykresie) powiedziano mi że auto ma blokadę na pompie. a teraz pytanie do Ciebie...Jesteś w stanie to ogarnąć ?? i prosił bym o nr tel. Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.