Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Przestawiam moją ukochaną :naughty: Wyprodukowana 12/2001, kupiona w sierpniu tego roku. Do wczoraj miała oryginalny cały lakier co potwierdzone było przez trzech lakierników i mojego mechanika :) a dlatego do wczoraj bo odebrałem ją od lakiernika, miała parę rysek i odprysków na masce więc postanowiłem pomalować. Dotychczas wymieniłem rozrząd, filtry, olej itd ale żadnych poważnych awarii nie ma. Przejechałem nią już troszkę i póki co jestem mega zadowolony.

Wyposażenie:

-zawieszenie 1BE (moja duma :cool1:)

-ksenon ze spryskami i samo-poziomowaniem,

-6 poduszek,

-Audi Concert z wooferkiem w bagażniku,

-el szyby tylko przód,

-el lusterka,

-podgrzewane, elektrycznie pompowane, z regulacją pod kolana fotele,

-roleta za kanapą,

-komputer pokładowy (pełny),

-chromowane relingi,

-2-strefowy climatronic,

-podłokietnik z tyłu,

-zewnętrzny pakiet chrom.

czyli golas :tongue4:

Jedyne co do tej pory zrobiłem to:

-ściema szybek,

-felgi 16',

-dopieszczenie lakieru,

Plany:

-obszycie kierownicy, ręcznego i mieszka,

-chip,

-rns-e

Zdaję sobie sprawę, że teraz wszyscy powiedzą, że za małe felgi i przynajmniej 17-stki powinny siedzieć ale nie zamierzam ich w najbliższym czasie zmieniać. Dokładek w kolor nie pomalowałem z tego powodu, że nie podoba mi się to w białym. Widziałem taką jak moja tylko z pomalowanymi dokładkami i jak to mój przyjaciel określił "czegoś jej brakuje" i tym czymś są właśnie czarne dokładki... :good:

Pozdrawiam!! Uwagi, sugestie mile widziane :)

alVa0.jpg

al_9i.jpg

am1Er.jpg

am97S.jpg

ambD0.jpg

amgCi.jpg

amj6r.jpg

amlBA.jpg

Opublikowano

fajny bialas :good:

Opublikowano

Poszedłbym w pakiet czerń i do tego zewn. s- line :kox: :kox: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Poszedłbym w pakiet czerń i do tego zewn. s- line :kox: :kox: :evil:

Pakiet czerń? Co do s-line to ja też :naughty: tylko dużo kasy by to wyszło :confused4:

Opublikowano

fajnie ze pokazales furke :good: ostatnio bialy mi sie podoba :kox: zwlaszcza pakiet black and white :wink4:

Opublikowano

gratki zakupu

daj wiecej fotek srodka bo nic nie pokazales za bardzo

oby sie sprawowala

Opublikowano

czyli golas :tongue4

O maaaasakraaa !! co wszyscy, z tym że to golas ??:P muszę swoją A4 w końcu pokazać :hi: Mam niemal identyko wyposażenie jak Ty i dla mnie to full wypas, że mucha nie siada ... po przesiadce się ze Skody Felicii :kox:

Fajna śnieżynka ;)

W weekend zapodam fotencje mojego egzemplarza :)

Opublikowano

Chyba też będę musiał w końcu fotki porobić i wstawić na forum.. Zbieram się od wakacji :) Mogłeś dać znać :tongue4:

Pozdrawiam!! Uwagi, sugestie mile widziane :)

Zamieniamy się zawieszeniem :decayed:

Więcej nic nie ma co pisać.. Biały to biały :slina::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chyba też będę musiał w końcu fotki porobić i wstawić na forum.. Zbieram się od wakacji :) Mogłeś dać znać :tongue4:

Pozdrawiam!! Uwagi, sugestie mile widziane :)

Zamieniamy się zawieszeniem :decayed:

Więcej nic nie ma co pisać.. Biały to biały :slina::naughty:

o co to to nie :tongue4: Twoja też jest :kox: pokaż ją w końcu :)

ma ktoś może foty albo opis tego pakietu black & white? Bo pierwsze słysze :>

Opublikowano

Widzę, że moje okolice :) Trzeba zebrać ekipę i jak będę w Polsce w przyszłym roku to jakiś zlocik zorganizujemy

Opublikowano

Białe b6 :naughty:

tylko dlaczego daszek nie czarny? :cool1:

Opublikowano

Dokładki w kolor koniecznie, albo od razu S-line.

I nie wmówisz mi czy innym, że to:

dsc017551024hq4.jpg

...wygląda gorzej od twojej. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dokladnie, zgadzam sie z Thom4s ja bym pomalował dokladki w kolor ale oczywiscie wrzucił pakiet zew s-line, potem fela min 18'' (kolor black lub graphite) no i gleba jakas porzadna i wtedy autko nabierze fajnego juz wygladu, trzymaj sie i powodzenia z modami. Pozdro!

Opublikowano
  • Autor

Dokładki w kolor koniecznie, albo od razu S-line.

I nie wmówisz mi czy innym, że to:

...wygląda gorzej od twojej. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No nie będę nawet próbował bo wygląda prze kozacko :kox:

Tylko, że nie mam kasy na władowanie s-lina... I felgi też nie będę raczej zmieniał, chyba, że w lato ale co najwyżej na 17' jeżeli w ogóle :tongue4:

Ta o której mówiłem, że wygląda gorzej niż moja, nie ma ani s-lina ani dobrej felgi i jej wyglądem się kierowałem nie malując dokładek :)

Opublikowano

Tylko, że nie mam kasy na władowanie s-lina...

To trzeba było tak od razu, a nie ściemniać, że gorzej wygląda. :wink4: Zresztą pomalowanie dokładek nie kosztuje fortuny.

Opublikowano
  • Autor

Tylko, że nie mam kasy na władowanie s-lina...

To trzeba było tak od razu, a nie ściemniać, że gorzej wygląda. :wink4: Zresztą pomalowanie dokładek nie kosztuje fortuny.

Nie ściemniłem :tongue4: Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post... Napisałem, że nie podoba mi się to w białej takiej jak moja, nic nie wspomniałem o s-line, 19' i gwincie :)

Wiem, że malowanie dokładek nie kosztuje fortuny bo niedawno odebrałem od lakiernika autko i myślałem o dokładkach ale się rozmyśliłem... Nie wszystko to kwestia pieniędzy :) Tak samo jak fela u mnie siedzi 16'... Fakt może trochę przesadziłem ale chciałem mieć w miarę komfort, gdyż strasznie dużo jeżdżę :)

Ale dzięki za wskazówki :hi:

Opublikowano

pozdrawiam kolege ze szczecina choc tablice z kamienia fajna audi /czarny dach i czarna duża fela 1be zobowiązuje :)

Opublikowano

Fura ma potencjał, biały lakier to jest to :good:, powodzenia w modzeniu :>

Opublikowano

Poszedłbym w pakiet czerń i do tego zewn. s- line :kox: :kox: :evil:

Pakiet czerń? Co do s-line to ja też :naughty: tylko dużo kasy by to wyszło :confused4:

Shadow Line i będą piękności <3

Opublikowano

witam,gratki wyboru auta,kolor mniam mniam :good: ważne ,że Tobie się podoba,powodzenia i bezawaryjnej jazdy życzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.