Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też jestem za black & white, bez chromu ale... dajcie spokój z czarną czy grafitową felgą. Dla kontrastu standardowo silver (czarnej z daleka nie będzie widać).

Opublikowano
  • Autor

Biały lakier z dokładkami, felgi czarne/grafitowe/grille czarne, bixenony z czarnymi środkami, nic chromu a dużo czerni do tej bieli :D

tak jak młody_drog napisał

dodałbym jeszcze ściemę szybek i ramki wokół szyb oczywiście również w czerni.

no i jeśli byś pokusił się jeszcze o pakiet s-line z zewnątrz to w ogóle by był :kox:

takiej białej na forum nie ma :wink4:

to aż tak słabo przyciemniłem szybki, że jeszcze proponujesz? :naughty::)

co do s line to bardzo bym chciał go wyrezać ale póki co zrobię to co mam w planach :wink4:

łatwo zdejmuje się klosze z lamp? Chętnie bym pierdyknął środki na czarno :evil: jak myślicie? :mysli:

Opublikowano

Biały lakier z dokładkami, felgi czarne/grafitowe/grille czarne, bixenony z czarnymi środkami, nic chromu a dużo czerni do tej bieli :D

tak jak młody_drog napisał

dodałbym jeszcze ściemę szybek i ramki wokół szyb oczywiście również w czerni.

no i jeśli byś pokusił się jeszcze o pakiet s-line z zewnątrz to w ogóle by był :kox:

takiej białej na forum nie ma :wink4:

to aż tak słabo przyciemniłem szybki, że jeszcze proponujesz? :naughty::)

co do s line to bardzo bym chciał go wyrezać ale póki co zrobię to co mam w planach :wink4:

łatwo zdejmuje się klosze z lamp? Chętnie bym pierdyknął środki na czarno :evil: jak myślicie? :mysli:

łatwo napewno nie jest... ale nie jest to niemożliwe :wink4:

heh nie sczaiłem że masz już szybki przyciemnione :naughty:

Opublikowano

co prawda B7 (mozesz pojsc w takim kierunku), ale ladne i biale;)

oettinger_audi_a4-4517-54-800x0.jpg

Opublikowano

Bardzo ladna mam taka sama biala w sedanie i bialymi dokladkami , slaba jakosc zdjec postaram sie zrobic cos nowego :>

06032010359.th.jpg

06032010360.th.jpg

06032010361.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

pakiet podświetlenia :kox: skórka :kox:

co do B7 to fajna, tylko te felgi tak jakoś znikają, mam wrażenie, że z daleka nie byłoby ich widać :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wedle mnie ładnie kontrastuja czarne dokladki i szybki do ładnego białego lakieru ;)

ogolnie slicznotka i ten chromik :slina:

pozdrowionka ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.