-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
Dzięki za odp No fajne.. Tylko trochę drogie ;/
-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
Witam Zacznę od początku. Odkurzyłem stary sprzęt: wzmacniacz Harman Kardon HK6100 (nie wiem jaką to ma moc, 4-kanałowy jest), CD Technics i do tego deck Technicsa na 2 kasety. Chciałbym do tego podłączyć jakieś 2 większe kolumny. Różna muzyka będzie słuchana - głównie rap, pop, jakieś lata 80.. Także fajnie jakby miały troszkę mocy Pokój ok. 25 m2. Chcę przeznaczyć ok. 900 - 1400 zł. Oczywiście im mniej tym lepiej Co polecacie w tym przedziale cenowym? ---------- Post dopisany 02-08-2012 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2012 at 16:58 ---------- Nikt nie ma żadnych pomysłów?
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy - ktoś korzystał?
A jakiś adres, cena? Szczerze mówiąc interesuje mnie serwis z tej konkretnej aukcji z racji na cenę. Niby od dawna się tym zajmują itd..
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy - ktoś korzystał?
Witam Chcę wymienić jeden pompowtryskiwacz. Znalazłem taką ofertę: Przedmioty użytkownika - motoAllegro Warto? Ktoś korzystał może? Albo znacie jakiś sprawdzony serwis?
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
,,
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Najpierw muszę ją porządnie umyć bo ostatnio czasu nie było.. W sobotę na pewno wrzucę
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Rozmawiałem z kolegą, rocznik 2002 ale pierwsza rejestracja w 2003 I kompletny rozrząd był robiony
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Hm.. Spróbuję się dowiedzieć co było wymienione.. Ale wydaje mi się, że cały z pompą wody.. Rocznik 2003
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Na 100)% był wymieniany a coś nie tak? Koło dwumasowe też nowe, (z 2 tys. km temu wymieniane)
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Rozrząd był zmieniany 40-45 tys km temu..
-
Prośba o analizę logów - AVF - silnik dziwnie chodzi na wolnych obrotach
Witam Wrzucam logi auta kolegi - Audi A4 1,9 tdi. Niedawno kupił, jeszcze nie założył tutaj konta Auto przyśpiesza dobrze, pali w normie. Jedyny mankament to, że na czasami na wolnych obrotach dziwnie chodzi.. Po dodaniu gazu kiedy wraca na wolne obroty przez ok. 5-10s silnik dziwnie rzęzi. Później w miarę normalnie chodzi. I czasami dłużej kręci przy odpalaniu. Błąd jest tylko jeden: 1 Fault Found: 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 - 35-10 - - - Intermittent Statyczne: Log (0 - 004,007,013) Log (1 - 014,018,023) Log (2 - 000,001,003,000,001,003) Basic Settings: Log (0 - 011) Log (1 - 003) Log (2 - 000) Dynamiczne: Log (0 - 004,008,010) Log (1 - 000,001,003) Log (2 - 011)
-
Obudowa progu bagażnika - SEDAN
Ok, dzięki
-
Obudowa progu bagażnika - SEDAN
???
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Po czym wnosisz, że 5mm? Profil to stosunek wysokości opony do szerokości opony wyrażony w %...
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Jakbym nie napisał rozmiaru to pewnie nikt by nie zauważył różnicy.. Ale dobre oko masz skoro 2mm opony więcej zmniejsza wizualnie koło o rozmiar
agentsmith
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta