Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

agentsmith

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za odp No fajne.. Tylko trochę drogie ;/
  2. Witam Zacznę od początku. Odkurzyłem stary sprzęt: wzmacniacz Harman Kardon HK6100 (nie wiem jaką to ma moc, 4-kanałowy jest), CD Technics i do tego deck Technicsa na 2 kasety. Chciałbym do tego podłączyć jakieś 2 większe kolumny. Różna muzyka będzie słuchana - głównie rap, pop, jakieś lata 80.. Także fajnie jakby miały troszkę mocy Pokój ok. 25 m2. Chcę przeznaczyć ok. 900 - 1400 zł. Oczywiście im mniej tym lepiej Co polecacie w tym przedziale cenowym? ---------- Post dopisany 02-08-2012 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2012 at 16:58 ---------- Nikt nie ma żadnych pomysłów?
  3. A jakiś adres, cena? Szczerze mówiąc interesuje mnie serwis z tej konkretnej aukcji z racji na cenę. Niby od dawna się tym zajmują itd..
  4. Witam Chcę wymienić jeden pompowtryskiwacz. Znalazłem taką ofertę: Przedmioty użytkownika - motoAllegro Warto? Ktoś korzystał może? Albo znacie jakiś sprawdzony serwis?
  5. Najpierw muszę ją porządnie umyć bo ostatnio czasu nie było.. W sobotę na pewno wrzucę
  6. Rozmawiałem z kolegą, rocznik 2002 ale pierwsza rejestracja w 2003 I kompletny rozrząd był robiony
  7. Hm.. Spróbuję się dowiedzieć co było wymienione.. Ale wydaje mi się, że cały z pompą wody.. Rocznik 2003
  8. Na 100)% był wymieniany a coś nie tak? Koło dwumasowe też nowe, (z 2 tys. km temu wymieniane)
  9. Witam Wrzucam logi auta kolegi - Audi A4 1,9 tdi. Niedawno kupił, jeszcze nie założył tutaj konta Auto przyśpiesza dobrze, pali w normie. Jedyny mankament to, że na czasami na wolnych obrotach dziwnie chodzi.. Po dodaniu gazu kiedy wraca na wolne obroty przez ok. 5-10s silnik dziwnie rzęzi. Później w miarę normalnie chodzi. I czasami dłużej kręci przy odpalaniu. Błąd jest tylko jeden: 1 Fault Found: 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 - 35-10 - - - Intermittent Statyczne: Log (0 - 004,007,013) Log (1 - 014,018,023) Log (2 - 000,001,003,000,001,003) Basic Settings: Log (0 - 011) Log (1 - 003) Log (2 - 000) Dynamiczne: Log (0 - 004,008,010) Log (1 - 000,001,003) Log (2 - 011)
  10. Ok, dzięki
  11. Po czym wnosisz, że 5mm? Profil to stosunek wysokości opony do szerokości opony wyrażony w %...
  12. Jakbym nie napisał rozmiaru to pewnie nikt by nie zauważył różnicy.. Ale dobre oko masz skoro 2mm opony więcej zmniejsza wizualnie koło o rozmiar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.