Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lomaz1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lomaz1

  1. wielkie dzieki mozna zamykac temat
  2. witam jak w temacie chce kupic znaczek audi na atrape ,tylko tyle tego jest i różnia sie poroma cetymetrami albo milimetrami zna ktos moze wymiary znaczka OOOO albo aukcje gdzie jest ten prawidłowy do b6
  3. dobrze sie prezentuje pokaz wiecej fotek ...
  4. 30 na równo z błotnikiem bedzie ok .
  5. lomaz1 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    zawsze obniżają wycenę ,według rocznika z jego książeczki
  6. ja mam u siebie rs6 C5 . masz tu fotki jak to wygląda przy danym et. (opona 225/40/18) et 20 - 8.5 cala (rs6) et 30 - 8.5 cala (s6)
  7. widzialem na miescie fajnie wyglada, tez wkladam niedługo taki zestaw
  8. siemka jaka wartosc takich hebli moze byc na pw . tez cos podobnego chce wstawic do siebie i tak ogólnie mnie interesuje ile by za robocizne wzeli i taki zestaw .pozdro
  9. no nieźle wyszlo , podobnie do mojego tez sie szykuje na jakies wieksze heble bo te mozje hamują ale nie tak jak chce .pozdrawiam
  10. Jak dla mnie bomba fajnie sie prezetuje na tel feldze. pozdrawiam
  11. lomaz1 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
  12. lomaz1 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ja tez w tym tygodniu zmieniam na felunek, bo w dzien zimówki juz sie tłuka unas w dzien temperatura juz dochodzi do 8 stopni
  13. felgi fajnie prezentują na fotkach mimo krajobrazu cmentarza :>
  14. wiem wiem na takie usterki tylko kabelek ale niestety nie mam chyba trzeba będzie się rozejrzeć i kupic
  15. hehehe może tak , dzis znowu sie wyłączył na 2 min i potem juz normalnie
  16. witam mam problem w ciągu tygodnia dwa razy wyłączył mi sie prędkościomierz wszystko inne na zegarach chodziło normalnie . Wskazówka prędkościomierza opadła na zero wszytko działo sie w czasie jazdy . (włączałem i wyłączałem auto nic nie pomagało) po jakimś czasie zaczęło normalnie chodzić po 10 min . ktoś wie o co chodzi ?
  17. Fajnie sie prezentuje . jak wyczyścisz wrzuc środek . Pozdrawiam
  18. wizyta w v-techu na plus zreszta to niejest juz ta sama ekipa która rozwaliła to audi znam właściciela wiec moze mnie troche inaczej traktowali kolega wszystko robił seryjne hamowanie gdzie wyszlo 132 było przed czyszczeniem turbiny nastepne juz po czyszczeniu i programie . auto fajnie sie zbiera chłopaki fajnie to zrobili
  19. jakos nie trafiają do mnie przyciemniane szyby ,u nas zresztą w szczecinie policja ostro za to ściga lekko zielonkawy orginalny kolor tez jest fajny i pasuje do auta .[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:08_________________________________________________ehhehe prędzej miałem audi a4 B5 jak sprzedawalem to miala 450.000 i silnik ładnie chodzil i przyspieszal 90 hp ztego 340.000 zrobil moj ojciec ja moze z 10.000[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:27_________________________________________________Witam wczoraj wstawiłem chipsa wyszło 166,4KM i 383Nm
  20. tu masz orginalny grafit audi z mojej a4
  21. lomaz1 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    panowie mam pytanko chce wtawic czipa czy to bedzie miało jakąś komplikacje(znany każdemu dzwiek) auto przyspiesza bez problemu i czy czyścic turbinke ,ktoś moze wtawiał czipa i miał też ten problem z szuraniem niehce niepotrzebnie wydawac kasy na regeneracje albo czyszczenie auto ładnie sie zbiera .
  22. wiadomo to nie jest tania sprawa
  23. Ładna ,masz kosz 2 din aż chce sie włożyc rns-e
  24. no i dziś uderzyło mi 200 000 przy okazji urwał mi się dziś zawias od schowka chyba miał swoją żywotnśc jakoś zaprogramowaną do tego wyniku kilometrów
  25. kolor jak u mnie wiadomo gleba i fela i bedzie fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.