Treść opublikowana przez lomaz1
-
[ALL B6] Wymiary znaczka audi przód b6
wielkie dzieki mozna zamykac temat
-
[ALL B6] Wymiary znaczka audi przód b6
witam jak w temacie chce kupic znaczek audi na atrape ,tylko tyle tego jest i różnia sie poroma cetymetrami albo milimetrami zna ktos moze wymiary znaczka OOOO albo aukcje gdzie jest ten prawidłowy do b6
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
dobrze sie prezentuje pokaz wiecej fotek ...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
30 na równo z błotnikiem bedzie ok .
-
[B6 AWX] Oem +
zawsze obniżają wycenę ,według rocznika z jego książeczki
-
[ALL B7] RS6 C5 18" + dystanse?
ja mam u siebie rs6 C5 . masz tu fotki jak to wygląda przy danym et. (opona 225/40/18) et 20 - 8.5 cala (rs6) et 30 - 8.5 cala (s6)
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
widzialem na miescie fajnie wyglada, tez wkladam niedługo taki zestaw
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
siemka jaka wartosc takich hebli moze byc na pw . tez cos podobnego chce wstawic do siebie i tak ogólnie mnie interesuje ile by za robocizne wzeli i taki zestaw .pozdro
-
[B6 AWX] Work in progress...
no nieźle wyszlo , podobnie do mojego tez sie szykuje na jakies wieksze heble bo te mozje hamują ale nie tak jak chce .pozdrawiam
-
[B6 AWX] AIR RIDE A4 SILVER 18Cali
Jak dla mnie bomba fajnie sie prezetuje na tel feldze. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Oem +
- [B6 AWX] Oem +
ja tez w tym tygodniu zmieniam na felunek, bo w dzien zimówki juz sie tłuka unas w dzien temperatura juz dochodzi do 8 stopni- [B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
felgi fajnie prezentują na fotkach mimo krajobrazu cmentarza :>- [ALL B6] Wyłącza się prędkościomerz
wiem wiem na takie usterki tylko kabelek ale niestety nie mam chyba trzeba będzie się rozejrzeć i kupic- [ALL B6] Wyłącza się prędkościomerz
hehehe może tak , dzis znowu sie wyłączył na 2 min i potem juz normalnie- [ALL B6] Wyłącza się prędkościomerz
witam mam problem w ciągu tygodnia dwa razy wyłączył mi sie prędkościomierz wszystko inne na zegarach chodziło normalnie . Wskazówka prędkościomierza opadła na zero wszytko działo sie w czasie jazdy . (włączałem i wyłączałem auto nic nie pomagało) po jakimś czasie zaczęło normalnie chodzić po 10 min . ktoś wie o co chodzi ?- [B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D
Fajnie sie prezentuje . jak wyczyścisz wrzuc środek . Pozdrawiam- [B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]
wizyta w v-techu na plus zreszta to niejest juz ta sama ekipa która rozwaliła to audi znam właściciela wiec moze mnie troche inaczej traktowali kolega wszystko robił seryjne hamowanie gdzie wyszlo 132 było przed czyszczeniem turbiny nastepne juz po czyszczeniu i programie . auto fajnie sie zbiera chłopaki fajnie to zrobili- [B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]
jakos nie trafiają do mnie przyciemniane szyby ,u nas zresztą w szczecinie policja ostro za to ściga lekko zielonkawy orginalny kolor tez jest fajny i pasuje do auta .[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:08_________________________________________________ehhehe prędzej miałem audi a4 B5 jak sprzedawalem to miala 450.000 i silnik ładnie chodzil i przyspieszal 90 hp ztego 340.000 zrobil moj ojciec ja moze z 10.000[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:27_________________________________________________Witam wczoraj wstawiłem chipsa wyszło 166,4KM i 383Nm- [ALL] Na jaki kolor pomalować 18 ?
tu masz orginalny grafit audi z mojej a4- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
panowie mam pytanko chce wtawic czipa czy to bedzie miało jakąś komplikacje(znany każdemu dzwiek) auto przyspiesza bez problemu i czy czyścic turbinke ,ktoś moze wtawiał czipa i miał też ten problem z szuraniem niehce niepotrzebnie wydawac kasy na regeneracje albo czyszczenie auto ładnie sie zbiera .- [ALL B6] Moja! A4! :D
wiadomo to nie jest tania sprawa- [ALL B6] Moja! A4! :D
Ładna ,masz kosz 2 din aż chce sie włożyc rns-e- [B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]
no i dziś uderzyło mi 200 000 przy okazji urwał mi się dziś zawias od schowka chyba miał swoją żywotnśc jakoś zaprogramowaną do tego wyniku kilometrów- [ALL B6] moje a4 ciagle sie zmienia :)
kolor jak u mnie wiadomo gleba i fela i bedzie fajnie - [B6 AWX] Oem +