Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lemon_lmn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Prosze o ceny kpl rozrzadu do VW Lupo 1.4 16V 1999 rok automat w róznych opcjach (dobre części) oraz oleju MOTUL 5w40 również do tego autka wraz z filtrami. Pozdrawiam serdecznie:wink:
  2. Wcale nie jest to takie trudne. Trzeba przeciac 2 pionowe wsporniki w miejscu kratki i zespawac je, dopasowac rowno a reszte masz w linkach
  3. 90 ULTERA. mam koncowki ultera i zlego slowa nie moge powiedziec:wink:
  4. Najlepiej przykleic klejem do szyb samochodowych i spac spokojnie,ze nie odpadnie:wink:
  5. trzeba by to porzadnie zmatowac, prysnac podkladem, baza i dac duzo klaru - chociaz jak walnie kamien i odprysnie to nie bedzie to zbyt ladnie wygladac ;P
  6. Sprawdz jeszcze raz mechanizm. Ja mialem tak po wymianie mechanizmu,ze wycieraczki nie schodziły do samego dołu. Trzeba było ustawic trzpienie wzgledem obrotu mechanizmu
  7. lemon_lmn odpowiedział(a) na cysiek temat w 1.9TDI
    Turbo przeładowuje i wpada w notfauf. Możliwe,ze to sprawa zapieczonych kierownic turbiny
  8. lemon_lmn odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    Polecam zamontowanie flanszy zamiast egr'a oraz zaslepki na kolektor. Wezyki podcisnienia zaslepic i po kłopocie. Mam tak u siebie i nie zauwazylem zadnych zlych objawow
  9. Dobra sprawa. Montowalem separator w audi a6 2.7 tdi i szczerze polecam:wink:
  10. tez polecam zamontowanie flanszy zamiast egr'a oraz zaslepki na kolektor. Wezyki podcisnienia zaslepic i po kłopocie. Mam tak u siebie i nie zauwazylem zadnych zlych objawow:wink:
  11. lemon_lmn odpowiedział(a) na jarek23 temat w 1.9TDI
    Co do egr'a polecam kupic flansze i zaslepke na kolektor ( jest tego troche na allegro ) a weżyki podcisnienia zaslepic i po klopocie a rozwiazanie o wiele tansze. Mam tak u siebie i nie zauwazyłem żadnych złych objawów
  12. Koncowki 70 mm ,bo beda po jednej stronie. Felgi to kwestia gustu - juz mi sie troche znudzily ale wg mnie tez jakos strasznie sie to nie gryzie - ciezko na zdjeciu pokazac jaki to kolor ( to jest biala perla a paradoksem jest to,ze perla nigdy nie bedzie biala - ten kolor wpada w srebrny a nawet lekko niebieski w zaleznosci od swiatla ) ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 16:26 ---------- :decayed:Ostatnio doszło pare modów wiecej w aukcji: AUDI A4 B6 1.9 TDI SKÓRY, FELGI 18, SUPER STAN !!! (3194778116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SPRZEDAM - wiecej info w linku allegro. W razie pytan chętnie odpowiem:wink:
  13. O widze, ze kolega z czyms nowym wjechal Bardzo ladna i uczciwa sztuka b6 sprzedane? Jezeli tak to moze zdradzisz na PW za ile poszlo i ile b7 kosztowalo - jezeli to nie tajemnica Pozdrawiam serdecznie
  14. Całe szczescie, ze tak to sie skończylo Teraz pozostaje pytanie czy a4 jest tak solidne ? Niestety ostatnio slyszalem o paru wypadkach i auta innych marek nie ochronily kierowcy
  15. Ja tez jestem zadowolony soft jest autorstwa kolegi z forum - robiony pod blokiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.