Treść opublikowana przez lemon_lmn
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Prosze o ceny kpl rozrzadu do VW Lupo 1.4 16V 1999 rok automat w róznych opcjach (dobre części) oraz oleju MOTUL 5w40 również do tego autka wraz z filtrami. Pozdrawiam serdecznie:wink:
-
Spojler, hokej do Audi A4 B6
Wcale nie jest to takie trudne. Trzeba przeciac 2 pionowe wsporniki w miejscu kratki i zespawac je, dopasowac rowno a reszte masz w linkach
-
Jakie końcówki wydechu ? 1.8T
90 ULTERA. mam koncowki ultera i zlego slowa nie moge powiedziec:wink:
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Najlepiej przykleic klejem do szyb samochodowych i spac spokojnie,ze nie odpadnie:wink:
-
Kratki zderzaka, gril w czarnym polysku...
trzeba by to porzadnie zmatowac, prysnac podkladem, baza i dac duzo klaru - chociaz jak walnie kamien i odprysnie to nie bedzie to zbyt ladnie wygladac ;P
-
Problem z wycieraczkami, zatrzymuja sie w pozycji pionowej
Sprawdz jeszcze raz mechanizm. Ja mialem tak po wymianie mechanizmu,ze wycieraczki nie schodziły do samego dołu. Trzeba było ustawic trzpienie wzgledem obrotu mechanizmu
-
Tryb serwisowy 180-190km/h
Turbo przeładowuje i wpada w notfauf. Możliwe,ze to sprawa zapieczonych kierownic turbiny
-
Nieszczęsny egr
Polecam zamontowanie flanszy zamiast egr'a oraz zaslepki na kolektor. Wezyki podcisnienia zaslepic i po kłopocie. Mam tak u siebie i nie zauwazylem zadnych zlych objawow
-
oil catch tank(separator odmy)
Dobra sprawa. Montowalem separator w audi a6 2.7 tdi i szczerze polecam:wink:
-
EGR i odłaczenie węzyka
tez polecam zamontowanie flanszy zamiast egr'a oraz zaslepki na kolektor. Wezyki podcisnienia zaslepic i po kłopocie. Mam tak u siebie i nie zauwazylem zadnych zlych objawow:wink:
-
Pytanie odnośnie EGR-u.
Co do egr'a polecam kupic flansze i zaslepke na kolektor ( jest tego troche na allegro ) a weżyki podcisnienia zaslepic i po klopocie a rozwiazanie o wiele tansze. Mam tak u siebie i nie zauwazyłem żadnych złych objawów
-
Silver&Black avant by lemon SPRZEDAM !!!!
Koncowki 70 mm ,bo beda po jednej stronie. Felgi to kwestia gustu - juz mi sie troche znudzily ale wg mnie tez jakos strasznie sie to nie gryzie - ciezko na zdjeciu pokazac jaki to kolor ( to jest biala perla a paradoksem jest to,ze perla nigdy nie bedzie biala - ten kolor wpada w srebrny a nawet lekko niebieski w zaleznosci od swiatla ) ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 16:26 ---------- :decayed:Ostatnio doszło pare modów wiecej w aukcji: AUDI A4 B6 1.9 TDI SKÓRY, FELGI 18, SUPER STAN !!! (3194778116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SPRZEDAM - wiecej info w linku allegro. W razie pytan chętnie odpowiem:wink:
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
O widze, ze kolega z czyms nowym wjechal Bardzo ladna i uczciwa sztuka b6 sprzedane? Jezeli tak to moze zdradzisz na PW za ile poszlo i ile b7 kosztowalo - jezeli to nie tajemnica Pozdrawiam serdecznie
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Całe szczescie, ze tak to sie skończylo Teraz pozostaje pytanie czy a4 jest tak solidne ? Niestety ostatnio slyszalem o paru wypadkach i auta innych marek nie ochronily kierowcy
-
Proszę o analizę logów - b6 AWX po programie
Ja tez jestem zadowolony soft jest autorstwa kolegi z forum - robiony pod blokiem
-
Proszę o analizę logów - b6 AWX po programie
Wiecej logow na ta chwile nie mam ale wrzuce niedlugo. Jak widac mam wywalony egr i wylaczony programowo. Ps. temperatura w dolocie jest niska
-
Proszę o analizę logów - b6 AWX po programie
Tak to wygląda po zrobieniu programu. Co sądzicie? Proszę o opinie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dla porownania przed virusem: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM A tak po synchronizacji.... Zmieniłem takze termostat : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Logi do analizy a4 b6 1.9 tdi AWX - NOWE LOGI GR.4
Tak to wyglada po synchronizacji.... Zmieniłem takze termostat : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Logi do analizy a4 b6 1.9 tdi AWX - NOWE LOGI GR.4
Czy przy synchronizacji wałka rozrządu ustawić wartosc na 0 czy inna? - czytałem cos,ze w AWX'ach lepiej ustawic na + (1,5 - 1,7), bo na zero jest mułowaty...
-
Logi do analizy a4 b6 1.9 tdi AWX - NOWE LOGI GR.4
Proszę o analizę logów. Na dole podałem jeszcze linki do podejrzanych wartosci... VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Auto ma wywalony katalizator i egr (zastąpione flanszą) VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - tutaj problem z przeładowaniem na 3 biegu ALE... TU brak przeładowania na 4 biegu: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Podobno jest też problem z synchronizacja wałków: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - synchronizacja na jalowym walkow PD synchro + turbo - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Od siebie dodam, ze po wymianie rozrządu nie zauważyłem zmian - auto ladnie pali, nie kopci i zmiany reakcji na gaz też nie zauważyłem
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ok - prosze spokojnie i bez nerwow Jak zmostkuje pin 7 i 16 we wtyczce wlacznika i pociagne pin 7 do pinu 29 w 32-pinowej kostce MCE to zadziala funkcja AUTO (bez czujnika swiatla - na zasadzie ciaglego swiecenia po przekreceniu zaplonu) ??? (przypominam - mam MCE w wersji low)
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No i poprzekladalem piny we wtyczce wlacznika 4 - 13 , 16 -14 i wszystko dziala oprocz funkcji auto - wlacznik w pozycji auto w ogole sie nie jest podswietlony ani zadne swiatla nie dzialaja. Przypomne - MCE wersja low a wlacznik swiatel z b7 z koncowka D Macie na to jakis patent?
-
program gotowiec na eprom z dobrego zrodla?
Witam. Czy ma ktos namiar na kogos, kto sprzeda dobry program gotowiec na eprom 'ie i ile taka przyjemnosc moze kosztowac? A moze ktos poleci tunera z dolnego slaska, ktory zrobi program pod moje auto w dobrej cenie i co byscie polecili? Moje auto: 1.9PD tdi AWX audi a4 b6 avant 2002 rok - mam calkiem usuniety EGR - wstawiona flansze
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Fajne auto Ps. a moglby ktos sprawdzic nr i w ogole czy sa dostepne pokretla do radia concert II ( wiem tez ze ktos zakladal w chromie - swap z czegos innego...) ?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dziekuje bardzo - wolalem sie upewnic Ps. Tak tez zrozumialem i nawet napisalem sobie na kartce ale nie udalo mi sie w pierwszym starciu z pinami jakis miesiac temu a teraz czas na drugie podejscie