Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver&Black avant by lemon SPRZEDAM !!!!


lemon_lmn

Rekomendowane odpowiedzi

Cr3Y1.jpg

IdCei.jpgGVIw.jpg

4tFYr.jpg

0bcQH.jpg

6h7IU.jpg

YDaCm.jpg

Vc50D.jpg

ZkdRO.jpg

D4N1Y.jpg

Oto kilka zdjec mojego autka ;) Tutaj jeszcze w wersji zimowej

1.9 TDI AWX

Posiadam go juz prawie 3 lata i troche rzeczy przy nim zrobilem...

Z ciekawszych rzeczy - ambiente, roletki, troche elementow pakietu s-line (to jeszcze nie koniec ;P), wywalony kat i egr, oswietlenie tablicy led smd, obnizony na sprezynach weitec'a, dolozone fotele skorzane sport, kierownica, lewarek hamulca recznego i galka zmiany biegow w skorze perforowanej, dekory w okleinie carbon 3M, dolozony ori xenon,odblokowany pelny fis itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wozidełko..nic tylko żeby sie nie psuło co by wioęcej kasy na mody było:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasnyWiesiek

Zaraz po zakupie auta oddalem auto do mechanika,bo cos trzeszczalo jakby z ukladu wydechowego i okazalo sie, ze niby katalizator byl luzno ( w srodku ) podobno zastapili go ( wstawili w srodek rurke )... Takze roznic nie mialem okazji zauwazyc poza brakiem halasu, no moze bardziej bylo slychac swist turbiny z tego co pamietam :wink:

dawid97531

Lotke kupilem juz dosyc dawno i wtedy za duzo ich na allegro nie bylo ale to mniej - wiecej taka

http://allegro.pl/audi-a4-kombi-2000-2004-b6-spoiler-daszek-tuning-i2220611287.html

Tyle,ze na zdjeciu (na aucie) jest wzor daszka s-line a ja mam dokladnie taki jak zdjecia lotki. Ja kupilem goly - czarny laminat bez podkladu - moze teraz sie bardziej staraja :decayed:

---------- Post dopisany 17-04-2012 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 13:37 ----------

To jest moja felga na sezon letni :

Tanyx.jpg

Ori 18" pomalowane w biala perle z palety lakierow motocyklowych hondy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie ma chromu :wink: zapodaj fote jak wyglada z tymi kolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hw1zK.jpg

Tak auto wyglada aktualnie ;)

Ostatnio nic sie nie dzialo ale sa dalsze plany i graty czekaja na montaz: hamulce 320mm + nowe tarcze tyl, zmiana przelacznika swiatel na auto, wymiana wahaczy, w koncu podlaczenie pompowania i grzania foteli do klimatronika z ta funkcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowała mnie dokładka zderzaka tylnego. Dyfuzor wygląda na z B7, dawałeś go wkleić jaki jest orientacyjny koszy takiej zabawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...