-
[ALL] Wycena wartości auta do AC
A jak to jest w AXA, ktoś może wie? W grudniu wycenilil mi AVJ 2002 z naprawde dobrym wyposażeniem na 24700... z tym, że nie wiem czy jest zapis o stałej wartości auta ;/
-
[C5 AFN] Polerowanie kloszy lamp przednich.
Kotlet!.. Mam pytanie jednak do Panów, którzy robili te polerke dość dawno... ponad rok temu... jak w końcu wyszło z tą trwałością? Czy po ponad roku są jakieś efekty uboczne? Lampa żółknie? Pzdr!
- B6 DIVISION
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie jaki powinien być zakres obrotów jeśli chodzi o polerowanie :ad: :ad: Wrzosu coś pisałeś, że masz szlifierkę z regulacją... na mojej jest 9000-13000 ... no i tak średnio myśle,że to sie nadaje... podziałam tym coś? Ostatnio chyba zajechałem wkrętarke, ale obroty miała w sam raz... do pewnego momentu :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Piasek jęczał na pare wsi.... nioslo sie to wczoraj fest :tongue4:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No niestety :> Jedyne co mnie ratuje to to, że ta robota mnie rajcuje [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:25_________________________________________________Widziałem wczoraj pikną audiczke b6 w avancie na gliwicach.... Normalnieeeeee.... specjalnie pojechalem za nią nie po drodze żeby oblookać ... Grafitowe fele, spoiler na klapie, lekko ciemne szybki, posadzona niżej... niby nic ale jak przeszła to REWELA... Rejestracja S4 I I I I :naughty: Może ktoś widział na wlasne oczy Efekt jak dla mnie... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Piękna!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ten roboczy weekend Godzina w robocie... wszysycy śpią? O psie roberta nawet nie wspominom :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na budowieeeee chopie... nie ma żartów. Fajna robota, tylko czas nielimitowany ;( ;( ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wolne weekendy osobiście nazywam... LUKSUSEM!!! :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zgrzyt rantu felgi o krawężnik...polecam każdemu na dobre przebudzenie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spoko Arturoo... sam nie jesteś [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 10:29_________________________________________________Ja czerpie frajde z samej jazdy... i sobotniego mycia furacza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
no to obaj mamy racje młody a tu widać dokladnie ten dzyndzel http://postimage.org/image/5yikj7wk/- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
....jednocześnie podważając DÓŁ (spód) ramki którą chcesz wysunąć bo NA BANK po środku jest taki występek który zachaczy o radio!!! Schyl się przy wyjmowaniu, od dołu zobaczysz o czym mówie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Rozumiem grzesiek, że Ty nie chcesz mi pomóc :> [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:32_________________________________________________btw... dzieki chopaki za wszelakie kombinacje! - Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
LortG
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta