Treść opublikowana przez LortG
-
[ALL] Wycena wartości auta do AC
A jak to jest w AXA, ktoś może wie? W grudniu wycenilil mi AVJ 2002 z naprawde dobrym wyposażeniem na 24700... z tym, że nie wiem czy jest zapis o stałej wartości auta ;/
-
[C5 AFN] Polerowanie kloszy lamp przednich.
Kotlet!.. Mam pytanie jednak do Panów, którzy robili te polerke dość dawno... ponad rok temu... jak w końcu wyszło z tą trwałością? Czy po ponad roku są jakieś efekty uboczne? Lampa żółknie? Pzdr!
- B6 DIVISION
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie jaki powinien być zakres obrotów jeśli chodzi o polerowanie :ad: :ad: Wrzosu coś pisałeś, że masz szlifierkę z regulacją... na mojej jest 9000-13000 ... no i tak średnio myśle,że to sie nadaje... podziałam tym coś? Ostatnio chyba zajechałem wkrętarke, ale obroty miała w sam raz... do pewnego momentu :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Piasek jęczał na pare wsi.... nioslo sie to wczoraj fest :tongue4:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No niestety :> Jedyne co mnie ratuje to to, że ta robota mnie rajcuje [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:25_________________________________________________Widziałem wczoraj pikną audiczke b6 w avancie na gliwicach.... Normalnieeeeee.... specjalnie pojechalem za nią nie po drodze żeby oblookać ... Grafitowe fele, spoiler na klapie, lekko ciemne szybki, posadzona niżej... niby nic ale jak przeszła to REWELA... Rejestracja S4 I I I I :naughty: Może ktoś widział na wlasne oczy Efekt jak dla mnie... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Piękna!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ten roboczy weekend Godzina w robocie... wszysycy śpią? O psie roberta nawet nie wspominom :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na budowieeeee chopie... nie ma żartów. Fajna robota, tylko czas nielimitowany ;( ;( ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wolne weekendy osobiście nazywam... LUKSUSEM!!! :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zgrzyt rantu felgi o krawężnik...polecam każdemu na dobre przebudzenie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spoko Arturoo... sam nie jesteś [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 10:29_________________________________________________Ja czerpie frajde z samej jazdy... i sobotniego mycia furacza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
no to obaj mamy racje młody a tu widać dokladnie ten dzyndzel http://postimage.org/image/5yikj7wk/- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
....jednocześnie podważając DÓŁ (spód) ramki którą chcesz wysunąć bo NA BANK po środku jest taki występek który zachaczy o radio!!! Schyl się przy wyjmowaniu, od dołu zobaczysz o czym mówie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Rozumiem grzesiek, że Ty nie chcesz mi pomóc :> [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:32_________________________________________________btw... dzieki chopaki za wszelakie kombinacje!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie nie, nie to nie przegub. Przy 50/h wzwyż słychać ...śmieszy mnie to porównanie ale każdy kto oglądał koło fortuny wie jak terkocze ten dzyndzel...albo plastikowa karta - włóżw szprychy...cos takiego...poniżej 50ciu nie slychac... Nie mam pojecia bo wysiadłem z auta i długa do roboty... Wiesiek, może cos w oponie, ale to slychac byloby caly czas :mysli: Osłona... szczerze moze jakiś plastik przy wiekszej prędkości od wiatru gdzieś stuka... nie wiem... wróce, sprawdze. Szukam chętnego kto przy 60/h zerknie w podwozie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kurcze panowie coś mi zaczęło dziś trzaskać podczas jazdy do roboty Trzaski niezależne od obrotów silnika, ale wzmagały się wraz z prędkością...gdzieś powyżej 50/h .... Odgłos prawie taki sam jak tego dzyndzla w kole fortuny ....im szybciej kręci się koło, tym bardziej go słychać w dodatku dźwięk niemalże identyczny ("plastikowy")...... nie wiem jak to zobrazować inaczej....... Co to do cholery może byc? Auto musi być non stoper na chodzie.. nie podoba mi sie to ;(- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ten kolega, który nie chce się ujawnić... Arturooo też pytał kto śmiga na SWD 8GS7..., swoją drogą... w sobote widziałem tą fure zaparkowaną pod Rzepichą w Gl.... Kto studiuje architekture?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ciężko zgadnąć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ponawiam pytanie i przyłączam się do Artura Kto to- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.obrazky.pl/poniedzialek <- jeszcze troche !- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wreszcie ogarniam na bieżąco- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kto wczoraj jechał przede mną z GL na Rybnik czarną b5-tką z klubowymi ramkami? :) ...8GS7 Btw....laki83...jeśli wczoraj koło 18 to Ty śmignąłeś przez rondo na psychiatryku to gratuluje fury! ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O co dokładnie chodzi? - Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7