-
[ALL B6] Wymiary znaczka audi przód b6
wielkie dzieki mozna zamykac temat
-
[ALL B6] Wymiary znaczka audi przód b6
witam jak w temacie chce kupic znaczek audi na atrape ,tylko tyle tego jest i różnia sie poroma cetymetrami albo milimetrami zna ktos moze wymiary znaczka OOOO albo aukcje gdzie jest ten prawidłowy do b6
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
dobrze sie prezentuje pokaz wiecej fotek ...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
30 na równo z błotnikiem bedzie ok .
-
[B6 AWX] Oem +
zawsze obniżają wycenę ,według rocznika z jego książeczki
-
[ALL B7] RS6 C5 18" + dystanse?
ja mam u siebie rs6 C5 . masz tu fotki jak to wygląda przy danym et. (opona 225/40/18) et 20 - 8.5 cala (rs6) et 30 - 8.5 cala (s6)
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
widzialem na miescie fajnie wyglada, tez wkladam niedługo taki zestaw
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
siemka jaka wartosc takich hebli moze byc na pw . tez cos podobnego chce wstawic do siebie i tak ogólnie mnie interesuje ile by za robocizne wzeli i taki zestaw .pozdro
-
[B6 AWX] Work in progress...
no nieźle wyszlo , podobnie do mojego tez sie szykuje na jakies wieksze heble bo te mozje hamują ale nie tak jak chce .pozdrawiam
-
[B6 AWX] AIR RIDE A4 SILVER 18Cali
Jak dla mnie bomba fajnie sie prezetuje na tel feldze. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Oem +
- [B6 AWX] Oem +
ja tez w tym tygodniu zmieniam na felunek, bo w dzien zimówki juz sie tłuka unas w dzien temperatura juz dochodzi do 8 stopni- [B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
felgi fajnie prezentują na fotkach mimo krajobrazu cmentarza :>- [ALL B6] Wyłącza się prędkościomerz
wiem wiem na takie usterki tylko kabelek ale niestety nie mam chyba trzeba będzie się rozejrzeć i kupic- [ALL B6] Wyłącza się prędkościomerz
hehehe może tak , dzis znowu sie wyłączył na 2 min i potem juz normalnie - [B6 AWX] Oem +
lomaz1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta