Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Quattro S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak w tytule A4 Quattro Avant z troszke za slabym silnikiem 1,9 TDI ( ale to sie niedlugo zmieni :evil: )

Z wyposazenie ma tego troche ;]

i kilka fotek

1J8PN0.jpg

l7GtJ.jpg

1YELZi.jpg

D0Bfi.jpg

1J8UMi.jpg

1J8Xgr.jpg

1J91fJ.jpg

1YFcpS.jpg

Pozdro

Opublikowano

Fajna sztuka :good:

Standardowo trzeba napisać ze dokładki w kolor a najlepiej zderzaki od S-line i praktycznie furmanka kox :kox:

Środek bardzo ładny, tylko RNS-e zapodaj tym bardziej ze tunel na 2 din już masz.

Opublikowano

widziałem ja na allegro śliczna :slina:

Opublikowano

Pytanie nr 1.

Kiedy malujesz dokladki..? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie maluje dokladek zostaje w orginale tak jak jest...

teraz najpilniejszy jest chip potem wymiana ic ale to na wiosne jak sie cieplej zrobi ;]

pozdro

Opublikowano

ładne autko ;)

nawet masz schowek na kasety :gwizdanie:

Aż dziwi mnie to jak można przy srebrnym lakierze mieć dokładki nie w kolorze i to jeszcze ciemne :P...

z tego wniosek czym prędzej do lakiernika i najlepiej wymalować i wtedy autko zewnętrznie i wewnętrznie będzie super.

p.s. szkoda, że nie chcesz malować dokładek....

Opublikowano

przy jasnym lakierze i zwykłych dokładkach to i ja bym nie malował :gwizdanie:

taki kondon wychodzi jak są pomalowane :tongue4: a tak to kontrast jakiś jest :kox:

Opublikowano

niezła lala :slina: :slina: :slina::good:

Opublikowano

piękna :naughty: pozazdrościć

Opublikowano
  • Autor

troszke taniej... ale nie duzo... bo gosc jeszcze dokupil na zime nowe 16'' orginalne alu audi i nowe opony...

w realu tez sie tak ladnie prezentowala ;]

Opublikowano

Ładna sztuka :good:

Opublikowano

To i tak drogo :gwizdanie: Ale autko Piekne, pogratulowac, dokladki maluj :good:

Troche ta lewa lampa krzywo siedzi, moze jak rozrzad robili to zle zlozyli :gwizdanie:

Opublikowano

Własnie widziałem ją wcześniej na allegro :D ładna sztuka :kox: , naprawde mi się podoba :)

Opublikowano

ładna sztuka :good: pogratulowac zakupu

Opublikowano

Piękna sztuka, pochwal się skąd te dywaniki!? I jak się spisują

Opublikowano
:naughty: no no no ... kółeczka poprosim większe ... :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne autko, świetne fotki :good:

Opublikowano

Ladniutkie to audi :good: :good: . Dawno niewidzialem tu "nowej" tak fajnej audioli (zazwyczaj prezentuja sie tu te okazje za 30tys :wallbash: :wallbash: ).

Wyposazenie tez niczego sobie. Brak parktronika ale ma za to Q :kox: . RNS-E z latwoscia powinenes dorezac. Chip tez sie przyda bo jednak 1.9 z Q to troszke ospaly bedzie.

Pozostaje tylko cieszyc sie jazda. A cena... cena jak cena - jest Q w AVF - zadkosc i jest piekny stan wiec o co chodzi ?? . Niektorzy za te pieniadze kupowali by bude b7 na golasie i bez Q wiec tym bardziej podoba mi sie Twoje podejscie do sprawy :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.