Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Quattro S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladniutkie to audi :good: :good: . Dawno niewidzialem tu "nowej" tak fajnej audioli (zazwyczaj prezentuja sie tu te okazje za 30tys :wallbash: :wallbash: ).

Wyposazenie tez niczego sobie. Brak parktronika ale ma za to Q :kox: . RNS-E z latwoscia powinenes dorezac. Chip tez sie przyda bo jednak 1.9 z Q to troszke ospaly bedzie.

Pozostaje tylko cieszyc sie jazda. A cena... cena jak cena - jest Q w AVF - zadkosc i jest piekny stan wiec o co chodzi ?? . Niektorzy za te pieniadze kupowali by bude b7 na golasie i bez Q wiec tym bardziej podoba mi sie Twoje podejscie do sprawy :good: :good:

No może bez przesady okazję za 30 tysiaków :decayed: Sądzę, że takimi nie dojeżdża się do domu :gwizdanie:

Sorry za Ot ale cena bardzo wysoka. Mimo ładnego wyglądu i wyposażenia troszkę przesadna.

Opublikowano

No może bez przesady okazję za 30 tysiaków :decayed: Sądzę, że takimi nie dojeżdża się do domu :gwizdanie

rzuc okiem na zakup kontrolowany :wink4:

Co do ceny ... moze rzeczywiscie deko za duzo (4-5k) jak na 2002/3

Opublikowano

No może bez przesady okazję za 30 tysiaków :decayed: Sądzę, że takimi nie dojeżdża się do domu :gwizdanie

rzuc okiem na zakup kontrolowany :wink4:

Co do ceny ... moze rzeczywiscie deko za duzo (4-5k) jak na 2002/3

No wiem widziałem, że wszyscy szukają okazji.

Panowie a teraz jeszcze jedno pytanie ma ktoś orientację ile kosztują takie nakładki na pedały jak kolega ma ??

Opublikowano

No może bez przesady okazję za 30 tysiaków :decayed: Sądzę, że takimi nie dojeżdża się do domu :gwizdanie

rzuc okiem na zakup kontrolowany :wink4:

Co do ceny ... moze rzeczywiscie deko za duzo (4-5k) jak na 2002/3

http://allegro.pl/item903515310_unikat_nakladki_oryg_audi_rs4_a4_s4_b6_b7_01.html

EOT

No wiem widziałem, że wszyscy szukają okazji.

Panowie a teraz jeszcze jedno pytanie ma ktoś orientację ile kosztują takie nakładki na pedały jak kolega ma ??

Opublikowano

A ja ci gartuluje zakupu,zadbana sztuka tez ja ogladalem ale kupilem bez Q.Bezawaryjności.Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.