Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

:bicz3: tez czailem sie na taka ale jednak za duza troszke jak dla mnie ... ale i tak jest wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - stare, ale jare jak to mowia...

SWIETNIE, ze trafiles manuala, a nie to jest latwe.

Ja jednak wolalbym chyba S4 :mysli:

Zmien logo z tylu na nowe :naughty:

ps. mamy nowego margota :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziłem takimi tylko w automacie na maksymalnym wypasie dwukolorowe skóry,navi,tv 340KM Qutro

marzy mi sie taka furka ale tylko w manualu.znajomy miał rozkrecona 4.2 Quatro do 400KM oj miało moc .

ładna seria i w manualu

gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - stare, ale jare jak to mowia...

SWIETNIE, ze trafiles manuala, a nie to jest latwe.

Ja jednak wolalbym chyba S4 :mysli:

Zmien logo z tylu na nowe :naughty:

ps. mamy nowego margota :polew::tongue4:

Sory to samo chcialem napisac.. :polew:

Margot 2.0

pet3r bez urazy.. :) piekne auto, piekne zdjecia.. :good:

Jakies plany..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super bryka :kox: jedyne o co bym się obawiał to o spalanie :shocked: ale widzę, że zdradzanie Klubu jest w modzie w dzisiejszych czasach... :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie S8 sobie człowiek nie może kupić bo od Margotów wyzywają :/ :tongue4:

ze spalaniem tragedii nie ma, w trasie jest podobnie do 1.8T 180KM, w mieście nie jest już tak kolorowo ale za radość z jazdy w takich warunkach trzeba płacić :)

plany to opłacenie, zarejestrowanie, i cieszenie się jazdą :) jak skończą się heble to założę coś bardziej sportowego, zastanawiam się też nad zamontowaniem stożka. wiem, wiem, druciarstwo i wieśniactwo ale dźwięk byłby :kox::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna bryczka, a i zdjęć gratuluje (fajne tło i kolorystyka fotek), czyżbyś zajmował się troszkę fotografowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.... mamy chyba tyle samo latek... zazdroszcze auta... śliczne z najlepsza motorownia :slina::shocked::notworthy: 9/10 Nie ma sie co dziwic ze wybrales s8 :evil: auto kot

Sluchaj czym focisz ?

no lat mamy tyle samo. zawsze byłem oszczędny i potrafiłem odkładać kasę to odłożyłem, a w zakupie takie S8 to śmieszne pieniądze. z eksploatacją gorzej ale wysokie koszty generuje praktycznie paliwo bo części są w dużej części wspólne z A4 i A6. jak miałem kupić gołe A4 w dieslu to wolałem 8 na wypasie :)

sprzęt to Sony DSC-H9 :)

fajna bryczka' date=' a i zdjęć gratuluje (fajne tło i kolorystyka fotek), czyżbyś zajmował się troszkę fotografowaniem?

[/quote']

aparat + kilka minut przy kompie i oto efekt :) chciałbym zrobić takie fotki bez wspomagania kompem ale nie zajmuję się tym profesjonalnie więc nie mam odpowiedniego sprzętu i umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko gratuluje końcowego efektu, jak dla mnie bardzo fajnie no i oczywiście z niunią w roli głównej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolalbym chyba S4 :mysli:

a dlaczego S4? to jest auto nieporównywalnie bardziej wygodne a porównywalnie szybkie, ekonomia pewnie na tym samym poziomie. tutaj plusem jest to, że nie ma wiatraczków, które mogą paść :P mimo 300k km przebiegu auto śmiga na Castrolu 0W30, silnik trzyma się świetnie, grzechem byłoby nie kupić tego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo juz to pisałem i napisze raz jeszcze.... fajny baleron :kox::good:

W zderzeniu S4 vs S8 ... miałbym dylemat... ale S4 wzieło by góre :decayed:

Fele małe ... zenon jest ? :tongue4: Bedzie ..czy bedzie Bi zzenon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału ni ma... :decayed::tongue4: Oczywiście żarcik :gwizdanie: Ja już mówiłem że furka malina :kox: Mi się podoba i ja bym w tym potworze nic nie zmieniał, S8 to S8... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r

Do Twojego modelu S8 wejda lampy poliftowe czy zero gimnastyki w tym kierunku ? :mysli:

Jakieś plany ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem jak to jest z dopasowaniem lamp ale można przerobić te przedliftowe na Bixenon. planów na razie brak, czekają mnie wydatki na rozrząd, płyny, koła na zimę i parę innych eksploatacyjnych pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...