Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się coś wydaje, że będzie więcej gumy, jakie masz teraz opony? :mysli:

na VT felga jest trochę większa niż 19", profil opony też nieco się nie zgadza ale to kosmetyka :) teraz mam 225/55 a na tych chromach jest 235/35

Nowak - właśnie szukam czegoś innego niż ori wzory Audi. a jeżeli ori, to wzór od A5 mam na oku ale nie wiem jak będzie pasował do sylwetki eSy :/ http://moto.allegro.pl/item541487827_felgi_aluminiowe_19_5x112_audi_vw.html cena śmiesznie niska, więc to pewnie shit.

ewentualnie takie: http://moto.allegro.pl/item546703761_19_modav_5709_5x112_et45_hyper_silver.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie do 19'' będą pasowały np. 225/45R19, więc będzie jeszcze nie tak mało gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo 19" albo zostaję przy 17" :)

Do Ciebie do 19'' będą pasowały np. 225/45R19, więc będzie jeszcze nie tak mało gumy.

fakt, średnica ok ale ciężko o takie buty (nietypowy rozmiar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego, 225 to bardzo wąsko jak na 19''. Lepiej 245/40R19 gumy będzie tyle samo prawie i lepsze dopasowanie do ori rozmiaru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 245/40R19 gumy będzie tyle samo prawie i lepsze dopasowanie do ori rozmiaru :good:

i właśnie takiej gumy szukam :good: ewentualnie 255/40.

na razie jedyną ciekawą propozycją jest ten chrom, jak ktoś ma/wie gdzie dostać ładne 19" (mogą być bez kapci bo mam już ładny komplet na oku) to pisać. w grę wchodzą również S-Line (wzór, który mam u siebie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci rozruszalem temacik :naughty::tongue4:

jestem Ci dozgonnie wdzięczny :decayed:

znalazłem całkiem ładne felgi w fajnych pieniądzach:

http://moto.allegro.pl/item530738634_alufelgi_alutec_19_5x112_audi_vw_merc.html

http://moto.allegro.pl/item529128761_alufelgi_asa_bbs_felgi_5x112_r19.html

w tych drugich ET18 to chyba jednak za mało :/

co myślicie?

I chyba jednak ma być komfort :naughty:

fakt, przydałoby się trochę komfortu chociaż w tym aucie przypuszczam, że nawet na 20" nie będzie tragedii.

dziś jadę przymierzyć 19" BBS CH z ET35 ( http://audiwheels.kjella.net/pages/image/imagepage52.html ) i zobaczę jak będzie wyglądać bez gleby i jak będzie się śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alutec do mnie nie przemawia ani stylingiem ani jakoscia :)

Drugie cacy naprawde wzór mi sie podoba ale to ET :mysli: Do a4 na bank by odpadlo nie wiem jak S8... Takie ET to raczej do BMW jakiegos :) Wydaje mi sie za duze to odsadzenie ... A jakie masz teraz felgi ? (podaj dane to sie porówna od oka ;) ) Chociaz są waziutkie (tylko 8") to kto wie moze by wlazly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem Ci jakie mam bo nie wiem :embarrassed: nie mogę znaleźć oznaczeń na felgach ale z tego co pamiętam to 17x8J ET45[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 12:30_________________________________________________fele przymierzone:

mldsc04002.jpg mldsc04011.jpg mldsc04005.jpg mldsc04008.jpg mldsc04009.jpg mldsc04013.jpg mldsc04015.jpg mldsc04018.jpg

felga BBS CH 19x8,5" ET35, opona Federal SS 595 235/35 - trochę za niska, myślę, że z 245-255/40 byłoby dużo ładniej, pasowałoby też ET25 :)

niestety felga nie na sprzedaż ale może właściciel da się namówić bo to kawał klasycznego, mocnego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre koło :good:

Jak tak patrze na miejsce to moze i te z ET18 by weszly (tamte maja 8 j wiec 2,5 cm mniej wiec TEORETYCZNIE et wysunie je tylko jakies 10 mm) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre koło :good:

Jak tak patrze na miejsce to moze i te z ET18 by weszly (tamte maja 8 j wiec 2,5 cm mniej wiec TEORETYCZNIE et wysunie je tylko jakies 10 mm) :mysli:

właśnie, właśnie, ale i tak postaram się namówić kumpla żeby sprzedał mi to koło bo wolę BBS made in DE niż te ASA pewnie made in east :) chociaż te ASA wyglądają nieporównywalnie lepiej :mysli:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 23:07_________________________________________________tylko, że tamte mają tylko 1,25 cm mniej, bo pół cala... czyli koło przesunie się o 22,5 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka fakt pomieszalo mi sie :embarrassed: Asa niby faktycznie na licencji ale co to do konca znaczy to nie wie nikt :)

Swoją drogą male te koła przy eSie :) Jakbym miał taka chyba bym musial kupic minimum 20 zeby mi sie podobało gabarytowo :evil:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 23:13_________________________________________________Ej ale ty tez zle policzyłes :polew: 12,5 mm sie schowa tamta 8j wzgledem tej... A wyjdzie wzgldem tej (róznica w ET 17mm) 5 mm :> Czyli tak jakby ta miala teraz et 30 :> Dobrze licze czy jeszcze nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zle :polew: Poł cala na całej feldze czyli schowa sie 6 mm wzgledem tej :) idąc dalej wyszloby ze tamta siedziała by jak ta gdyby miała ET około 25 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...