Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

cos nas ostatnio duzo zdradzilo a4 - piekna furka jak wroce nastepnym razem to sie wkrecamy na jakiegos spota ziemi kaliskiej!! gratuluje i nie kombinuj za duzo bo przekombinujesz!! by the way - dlaczego jechal Iverson a ja nie :mysli:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by the way - dlaczego jechal Iverson a ja nie :mysli:??

z Iversona zrobił się Kaliszak to miał okazję się przejechać :P kiedy wypływasz? może jeszcze uda nam się wykombinować spocika??

sroda 0700 potem prom na szetlandy o 1600 - na lokacji przy platformie bede nad ranem w piatek!! cos sie wykombinuje jak wroce - musisz obeijrzec mojego common raila by B.....W!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sroda 0700 potem prom na szetlandy o 1600 - na lokacji przy platformie bede nad ranem w piatek!! cos sie wykombinuje jak wroce - musisz obeijrzec mojego common raila by B.....W!!! :evil:

to lypa ale będzie jeszcze okazja do zespocenia się :) common raila chętnie obejrzę bo sam się czaiłem przez chwilę na autko ze śmigłem w logo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko mega :kox: rozbawilo mnie tylko stwierdzenie,ze spalanie na trasie takie jak w 1.8t :polew: ps. Ja bym zmienil kola na wieksze :decayed:

śmiejesz się z rzeczy, których nie napisałem... ;) napisałem podobne, jest jakiś litr różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

a mozesz mi napisac przy jakich predkosciach spalanie moze byc podobne bo mysle,ze jak bedziesz jechal tym pieknym potworkiem(s8) z predkoscia 140km/h to spalanie bedziesz mial na poziomie 13.5-14.5litra/100 a w 1.8t w granicach 9.5-10. wiec gdzie ten 1 litr?????

ps. Autko masz przepiekne,ale w to spalanie nie uwierze. To tak,jak by mi ktos powiedzial,ze BMW750 na trasie pali 10l/100 :cool1::wallbash: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj widzieć furaczos :)

I nie wiem jak to się stać, że wcześniej nic nie wiedzieć.

Autko :kox: , tyle moge powiedzieć, co do kosztów ekspoatacyjnych to wszystko zależy od robionych km. Bo podejrzewam koszty podobne do E38 5,4l, bo takowe autko w rodzinie jeździ - koszty około 1,1zł/km.

A co do spalania w 750 na poziomie 10l, to udało mi się to osiągnąć, to był zakład - potwór spalił 9,6l ;)

Normalnie przy spokojnej jeździe 110-120 pali 12.

Podejrzewam, że S8 będzie podobnie pić.

Co do trasy i 1,8T, to podejrzewam że wszystko zależy od stylu jazdy, przy umierkowanej może być podobne, natomist przy delikatnej S8 wciągnie bez porównania więcej.

Tyle że kwestia spalania w takim aucie, to nie jest to o czym powinno się rozmawiać. To auto najlepiej czuje się stojąc na pierwszej pozycji na czerwonym świetle :kox:

Gratz Peter :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi napisac przy jakich predkosciach spalanie moze byc podobne bo mysle,ze jak bedziesz jechal tym pieknym potworkiem(s8) z predkoscia 140km/h to spalanie bedziesz mial na poziomie 13.5-14.5litra/100 a w 1.8t w granicach 9.5-10. wiec gdzie ten 1 litr?????

ps. Autko masz przepiekne,ale w to spalanie nie uwierze. To tak,jak by mi ktos powiedzial,ze BMW750 na trasie pali 10l/100 :cool1::wallbash: Pozdro

taki sam styl jazdy (bez szaleństw), ta sama trasa, prędkości do 120 km/h. 1.8T brało ok 10,5 litra, S8 ok 11,5. tutaj mam skrzynię 6 a w 1.8T - 5 i dużo wyższy moment, nie muszę tak często redukować.

każdy wierzy (lub nie) w to, co chce :good:

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 09:18_________________________________________________

Ja wczoraj widzieć furaczos :)

I nie wiem jak to się stać, że wcześniej nic nie wiedzieć.

Autko :kox: , tyle moge powiedzieć, co do kosztów ekspoatacyjnych to wszystko zależy od robionych km. Bo podejrzewam koszty podobne do E38 5,4l, bo takowe autko w rodzinie jeździ - koszty około 1,1zł/km.

A co do spalania w 750 na poziomie 10l, to udało mi się to osiągnąć, to był zakład - potwór spalił 9,6l ;)

Normalnie przy spokojnej jeździe 110-120 pali 12.

Podejrzewam, że S8 będzie podobnie pić.

Co do trasy i 1,8T, to podejrzewam że wszystko zależy od stylu jazdy, przy umierkowanej może być podobne, natomist przy delikatnej S8 wciągnie bez porównania więcej.

Tyle że kwestia spalania w takim aucie, to nie jest to o czym powinno się rozmawiać. To auto najlepiej czuje się stojąc na pierwszej pozycji na czerwonym świetle :kox:

Gratz Peter :>

dzięki :)

to auto najlepiej czuje się przy 200 km/h na lewym pasie ;)

PS

nie mam ogranicznika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym postawił na 300 :kox::decayed:

Raczej nie - nowa S8 450KM lata koło 310, 320 to już z górki.

Przy prędkościach powyżej 200 bardzo szybko rośnie moc potrzebna do dalszego rozpędzania auta.

Pozostaje czekać aż klubowa S8 trafi na dłuższą 4 pasmówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loco87, zapytam z ciekawosci: ile razy jeszcze w tym temacie napiszesz, ze auto to straszny kot?

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT

Flyer ale loco87 juz tak ma hehe

ze lubi wyrazac swoj podziw po kilka razy

dla przykladu cytaty z tematu o mojej a4:

"

ale lala.... :kox::shocked:

ożesz chlopie :slina:

:slina:

:slina::blink::shocked:

"

haha na tym polega jego urok :polew:

a co do a8 juz pisalem ....

chetnie bym zobaczyl jakis filmik jak to sie zbiera do 100 i powyzej .... podejrzewam ze do 220 +/- ciagnie rownym tempem

pet3r a ile pali w miescie :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...