Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

masakra... mi rowniez to autko bardzo sie podoba :cool1: ehh...

dobze ze manual :decayed: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zmienil boczne kierunki na biale ....

jak dla mnie ( dla mnie! ) auto za duze .... i za malo sportowe przez swoje gabaryty

zdecydowanie bardziej wolalbym s3 lub s4

ale jesli stan ok i tobie sie podoba to zycze przyjemnej i bezproblemowej eksploatacji.

jezdzilem a8 4.2 tiptronic i najbardziej tam mnie wkurzala skrzynia ..... mam nadzieje ze z manualem auto duzo lepiej ciagnie :)

ps. ile to ma fabrycznie do 100km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ile to ma fabrycznie do 100km/h ?

5,5s

faktem jest, że auto prowadzi się gorzej w zakrętach przez swoje gabaryty ale nie kupiłem go po to, żeby jak najszybciej przecinać winkle :P co nie zmienia faktu, że i tak śmiga pięknie :)

i tylna kanapa jest dużo bardziej komfortowa niż w A4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna kanapa jest dużo bardziej komfortowa niż w A4 :naughty

wsam raz na 4 foteliki dziecięce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem jak to jest z dopasowaniem lamp ale można przerobić te przedliftowe na Bixenon. planów na razie brak, czekają mnie wydatki na rozrząd, płyny, koła na zimę i parę innych eksploatacyjnych pierdół.

Co do zmiany lamp, to nie jest to taka 'prosta' sprawa jak w B5. Trzeba ponoc rezac caly przod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjj wiem jak sie to prowadzi... Miałem przyjemnosc pojezdzic taka 4.2 V8 ale w automacie... ze tak powiem but nieprzecietny :D tylko spalanie... :/ no ale coś za coś... ten mruk silnika... mmm sama przyjemnosc :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem jak to jest z dopasowaniem lamp ale można przerobić te przedliftowe na Bixenon. planów na razie brak, czekają mnie wydatki na rozrząd, płyny, koła na zimę i parę innych eksploatacyjnych pierdół.

Co do zmiany lamp, to nie jest to taka 'prosta' sprawa jak w B5. Trzeba ponoc rezac caly przod...

właśnie to samo wyczytałem wczoraj na AKP. ale bixenon albo nawet trixenon da radę wyrezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto samo w sobie to straaaaaaszny kot ! Dobre audio blysk fela i nie znam cziki ktorej nie daloby sie tym zbajerowac :D:rolleyes: heheh pustaki :D

4.2q 5.5s 100 omg... jakie s4 s3 ... ale jesteście stronniczy :D 0 obiektywizmu :D Mam nadzieje ze furka będzie sluzyc a cena paliwka spadnie do 2,00 pln za galon :D ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.2q 5.5s 100 omg... jakie s4 s3 ... ale jesteście stronniczy :D 0 obiektywizmu :D

Hmm... o ile nadal trzyma osiagi sprzed 11 lat :tongue4:

Zdrowa eSa po czipie ma kolo 4.8-4.9 do sety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.2q 5.5s 100 omg... jakie s4 s3 ... ale jesteście stronniczy :D 0 obiektywizmu :D

Hmm... o ile nadal trzyma osiagi sprzed 11 lat :tongue4:

tylko gdzie w moim regionie znaleźć hamownię dla quattro?? :)

zdrowa S4 nigdy nie będzie takim komfortowym autem jak S8, V6 nie brzmi też jak V8 :) chociaż nie powiem, kusiła mnie S4 i byłem na nią zdecydowany, jednak S8 przekonało mnie do siebie komfortem, wielkością i brzmieniem silnika :) S4 na pewno jest szybsza, nawet w zakrętach, ze względu na masę i gabaryty.

dzięki Panowie za miłe słowa :)[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 11:23 am_________________________________________________

Auto samo w sobie to straaaaaaszny kot ! Dobre audio blysk fela i nie znam cziki ktorej nie daloby sie tym zbajerowac :D:rolleyes: heheh pustaki :D

4.2q 5.5s 100 omg... jakie s4 s3 ... ale jesteście stronniczy :D 0 obiektywizmu :D Mam nadzieje ze furka będzie sluzyc a cena paliwka spadnie do 2,00 pln za galon :D ;p

nie wiem czy plusem czy minusem tego auta jest to, że laski na nie lecą. potem ciężko wyczuć czy panna poszła z Tobą w tango dla Ciebie czy dla fury :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem, jechałem, próbowałem i w miarę przyspieszania coś się z moim kręgosłupem działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petr zapraszamy na spocik do poznania[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 18:51_________________________________________________obejrzymy fure...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petr zapraszamy na spocik do poznania[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 18:51_________________________________________________obejrzymy fure...

ale tam macie spociki w niedzielę, a ja w niedzielę najbardziej zarobiony jestem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...