Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy : PRRRRR SZALOOONYYY!! :decayed::polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ok to heble zdemontuję bo wychodzi na to, że to niepotrzebna masa :cool1:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:21_________________________________________________Panie i Panowie taka mała ankietka - chcę odnowić felgi i waham się pomiędzy dwoma kolorami:

1. biała perła z dużą ilością brokatu

2. jasny, błyszczący grafit

niestety nie mam VT ale postaram się na dniach zatrudnić kogoś do tego :)

pierwsza opcja wygląda ładniej jak się kręci, bardziej elegancko, druga to wariant sportowy - nie widać pyłu hamulcowego i felga generalnie wygląda na 'szybszą'.

a jakie są Wasza opinie?

Opublikowano

Ja tam bym był za opcją 2 :mysli: Bo ta biała felga to do ciemnego samochodu pasuje wg mnie tylko i wyłącznie do Japońców. Biała felga do ciemnego Audi jakoś mi się nie widzi :disgust: Chyba, że zrobisz jeszcze jakieś elementy na biało?

Opublikowano
:shocked: biały niet :no:
Opublikowano
  • Autor

Ja tam bym był za opcją 2 :mysli: Bo ta biała felga to do ciemnego samochodu pasuje wg mnie tylko i wyłącznie do Japońców. Biała felga do ciemnego Audi jakoś mi się nie widzi :disgust: Chyba, że zrobisz jeszcze jakieś elementy na biało?

właśnie myślałem podobnie do Ciebie ale prawdę mówiąc odcień nie różniłby się bardzo od tego obecnego...

trzecia opcja to polerka/chrom ale na razie są to za duże koszty.

BTW

za ok. 2 tygodnie będzie rozrząd, sprzęgło i hamowanko - zobaczymy ile koników zostało po 310k km :)

Opublikowano

Swietna furka na stacji pewnie juz Cie dobrze znaja :naughty:

Taki motorek to zasysacz portfelowy :P

Opublikowano

kurde nie widzialem wczesniej, kozak sesja, ladne auto :)

Opublikowano
  • Autor

Swietna furka na stacji pewnie juz Cie dobrze znaja :naughty:

Taki motorek to zasysacz portfelowy :P

już na pamięć znają mój NIP ;)

kurde nie widzialem wczesniej, kozak sesja, ladne auto :)

dzięki :)

Opublikowano

Ta felga jest za mała na ściemnianie. Jak dla mnie zdecydowanie biała, poza tym to przecież limuzyna :kox:

Opublikowano

Ostatnio mijanko w Kuźni było hihi, locha rzuca się w oczy :)

Opublikowano

kurde pet3r znowu spojrzałem na Twoje S8 i znowu zamarzyła mi się tak locha :tongue4::naughty:

świetnie wygląda A8/S8 na ulicy, szczególnie po FL i w kolorze czarnym

po raz któryś gratki fury :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

felga zostaje w tym odcieniu, jaki jest obecnie, będzie tylko dużo więcej perły :)

kurde pet3r znowu spojrzałem na Twoje S8 i znowu zamarzyła mi się tak locha :tongue4::naughty:

świetnie wygląda A8/S8 na ulicy, szczególnie po FL i w kolorze czarnym

po raz któryś gratki fury :notworthy:

dzięki :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________

Ostatnio mijanko w Kuźni było hihi, locha rzuca się w oczy :)

uwierz, że Twoja gleba i felgi bardziej :)

Opublikowano

Peter serio? coś ostatnio kompleksy miewam, że takie małe fele i gleba nie taka, zastanawia mnie fakt jak to widać podczas jazdy np. z przeciwka :mysli: muszę pewnie uwierzyć, że jest to widoczne :)

Pozdro :)

Opublikowano
  • Autor

auto wygląda na szersze przez glebę i prezentuje się o niebo lepiej niż seria, felga fajnie dopełnia wizerunku ale faktycznie, przydałaby się o cal większa :)

Opublikowano

19'' to 1,5 cm gumy, 20'' jazda na samej feldze - 18'' + gwint TEIN to optymalne rozwiązanie na nasze drogi, w DE 19'' kein problem :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

super bryka :kox: jedyne o co bym się obawiał to o spalanie :shocked: ale widzę, że zdradzanie Klubu jest w modzie w dzisiejszych czasach... :mysli::decayed:

zdradzanie kluba a4, ale zostaje gość przy audi

Opublikowano
  • Autor

toś odświeżył wątek :)

w aucie trochę zmian ale widoczna tylko jedna: felgi dostały nowy lakier, kolor ten sam ale z większą ilością brokatu :)

w pierwszym poście jako bonus jedna fotka nocą.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no wózek kozacki na maxa = D

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem część fotek na takie, na których coś widać :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.