Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ta Twoja S8 Piotrek fajnie brzmi... :decayed::kox:. Dużo ma przejechane jak na 13 letni samochód :shocked::blink:..., ale raczej normalny wynik... Jak już kupować :audi: S8 to jako drugi samochód, bo bym nie wyrobił na benzyne :polew:, ale jak bym nadal mieszkał w Libii to by mi to wisiało bo jak ma bak 70 litrów to za pełny bak w Libii bym zapłacił 25 zł :evil::decayed::naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj w 25 zł byś się nie zmieścił, bo bak ma 90l :gwizdanie:

...narazie nie , ale w przyszłości na pewno to jakoś wykorzystam... :naughty::kox:

kurde to ja dzielnie pilotowałem Cię do Poznania (wtedy co Ci weżyk powrotu paliwa pękł i zarzygałeś przód A4 Yelo ropką :decayed: ), a Ty mi takie rzeczy chcesz robić? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pet3r orientujesz się może czy do zwykłej a8 podejdzie skrzynia manualna od s8? Od zawsze podobały mi się te autka, jednak przeraża mnie ten tip i chodzi mi po głowie kupno a8 z uszkodzoną skrzynią i naprawa na własną rękę, lub wrzucenie manuala (wolałbym taką właśnie opcję jeśli da rade)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie sprzedac ? :) I w co teraz wsiadasz? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj od razu manuala do swapa :) tipy pier**lą się na potęgę. nie jest to wina Audi, ale kierowców, którzy w PL niestety nie znają podstawowych zasad eksploatacji automata. a remont skrzyni to tyle, co swap manualnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...