Treść opublikowana przez Sweet Lies
-
Czy można zastąpić jednostkę AMB inną?
Dzięki
-
Czy można zastąpić jednostkę AMB inną?
Witam, tak jak w temacie mam problem z uwagi na awarie silnika AMB 1.8T - silnik uległ uszkodzeniu na skutek awarii pompy oleju, zatarł się wałek, zebrały się wióry w misce - nieciekawa sprawa . Przez tydzień szukałem silnika AMB - jedyny na znanym portalu aukcyjnym kosztuje 4500PLN. Stąd pytanie: Czy w miejsce AMB, można wstawić inny motor który pozwoli na użytkowanie pojazdu, bez potrzeby zbędnych modyfikacji komory itp. itd.? Dziękuję za ew. pomoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A po co mu wycieraczki włączone jak nie pada???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema mam coś na to słońce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piątek czy nie piątek zwolniłem się z pracy i jestem z siebie dumny czekam na gratulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WIESZCZU JESZCZU!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś dla tych którzy potrzebują otrzeźwienia z rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko potrzebuję Waszej pomocy Panowie, nagli mnie czas i chcę sprzedać swoje auto ale w związku z mała aktywnością na forum potrzebuje pomocy osoby określonej przez regulamin jako: Klubowicz, VIP, Moderator, Administrator, Prezes...jeśli znalazłby się ktoś kto może pomóc byłbym wdzięczny...Pozdrawiam! Oczywiście ogłoszenie jego treść jak i forma jest zgodna z regulaminem a osoba do kontaktu pozostanę wyłącznie ja...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema
- S8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Facet ogląda Discovery, spiker z ekranu: - Pandy mają ich 16, rekiny 100, a u czlowieka norma to 32 zęby. Facet podrywa się z fotela i wrzeszczy: - Ku*wa, jestem pandą!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pozostaje mi nic innego jak doklepać te 13 postów, polatam trochę może na poznańskim oni tam się często witają i żegnają to zaraz dobije do 50-tki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mama zawsze mi mówiła że jestem zbyt małomówny, biednemu zawsze wiatr w oczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3 dni zalogowania, 32 odpowiedzi w różnych wątkach i nadal nie mogę wystawić ogłoszenia o sprzedaży swojej A4 rozumiem gdybym się przesiadał do jakiegoś japońskiego wynalazku ale kupiłem S4. Czy znajdzie się ktoś uczynny i bezinteresowny o szlachetnym sercu, nieskalanym charakterze chętny do pomocy biednemu studentowi i wystawienia mojej A4 na Ogłoszeniach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co jest Panowie zgubiliście się po mszy w konfesjonale czy w hipermarkecie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemasz! Wydaje mi się że to powinien być tzw. smar grafitowy, jest w każdym opakowaniu z manżetą przegubu koszt 32 zł. Sam smar też można kupić ale jeśli manżeta się zsuwa to często potem jest uszkodzona. p.s Nie wiem czemu ale zsuwanie się manżety w A4 to b. częsty problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali... Przeglądasz czasem pocztę? Czy nie chce Ci się odpisać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema knury!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo się wkleja jedną dwie góra trzy ładne foty a nie tak hurtem przyj***ś nie mogłem się zdecydować...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa...powklejałem zdjecia pośladów i piersi a Wy tu o jakimś podtlenku gazu przewijacie... może pomyliłem forum na Daewoo Lanos czekam na odwetową akcję fotograficzną
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry GIEŁDA KONI W JANOWIE PDL. Małe biusty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
_________________________________________________ Nie na nasze dziurostrady, zawias co miesiąc na złom i fele na kowadło. Ale...FAJNE
-
[ALL B5] Centralny zamek nie działa ?
S Sprawdzałem...od strony pasażera tak samo jak od strony kierowcy, czasem otwiera wszystkie, czasem jeden zamek, czasem jeden a po otwarciu drzwi...wszystkie. [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:28_________________________________________________Ja już wygrałem ze swoim centralnym zamkiem. Powód był na tyle prozaiczny że wstyd się przyznać. Przy wyjściu pomki centralnego zamka, gumowa końcówka przewodów CZ w kształcie literyt "L" była dociśnięta do samego końca. Za każdym razem pomka próbowała zamknąć zamek ale z powodu niedrożnych przewodów nie dawała rady. :wallbash: