-
Czy można zastąpić jednostkę AMB inną?
Dzięki
-
Czy można zastąpić jednostkę AMB inną?
Witam, tak jak w temacie mam problem z uwagi na awarie silnika AMB 1.8T - silnik uległ uszkodzeniu na skutek awarii pompy oleju, zatarł się wałek, zebrały się wióry w misce - nieciekawa sprawa . Przez tydzień szukałem silnika AMB - jedyny na znanym portalu aukcyjnym kosztuje 4500PLN. Stąd pytanie: Czy w miejsce AMB, można wstawić inny motor który pozwoli na użytkowanie pojazdu, bez potrzeby zbędnych modyfikacji komory itp. itd.? Dziękuję za ew. pomoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A po co mu wycieraczki włączone jak nie pada???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema mam coś na to słońce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piątek czy nie piątek zwolniłem się z pracy i jestem z siebie dumny czekam na gratulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WIESZCZU JESZCZU!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś dla tych którzy potrzebują otrzeźwienia z rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko potrzebuję Waszej pomocy Panowie, nagli mnie czas i chcę sprzedać swoje auto ale w związku z mała aktywnością na forum potrzebuje pomocy osoby określonej przez regulamin jako: Klubowicz, VIP, Moderator, Administrator, Prezes...jeśli znalazłby się ktoś kto może pomóc byłbym wdzięczny...Pozdrawiam! Oczywiście ogłoszenie jego treść jak i forma jest zgodna z regulaminem a osoba do kontaktu pozostanę wyłącznie ja...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema
- S8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Facet ogląda Discovery, spiker z ekranu: - Pandy mają ich 16, rekiny 100, a u czlowieka norma to 32 zęby. Facet podrywa się z fotela i wrzeszczy: - Ku*wa, jestem pandą!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pozostaje mi nic innego jak doklepać te 13 postów, polatam trochę może na poznańskim oni tam się często witają i żegnają to zaraz dobije do 50-tki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mama zawsze mi mówiła że jestem zbyt małomówny, biednemu zawsze wiatr w oczy
Sweet Lies
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta