Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierownik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kierownik

  1. Siema ! Dawno mnie tu nie było ... trochę do nadrobienia mam
  2. siema Karpatka daj osobny temat żeby nie zaginął twój post z "ofertą"
  3. na pewno
  4. Na razie kupiłem lekko pukniętego i muszę go poskładać. Ale nie jest najgorzej, highline robi na razie furorę , no i niestety ale po namowach wszystkich uległem .... i kupilem 2.0 TDI 170 km
  5. Nastepca też oooo?WIŚNIA NADAŁ Niestety... ale po obejrzeniu entej zajechanej b7 wybor padl na passata b6
  6. Siema a4 sprzedana
  7. Szymon piękne auto Po prostu kopara siada , a kolor chyba najładniejszy z całej palety A co do tych mietków odpuście sobie panowie ,chyba tylko starego slr-a można było wstawiać miedzy superauta amen
  8. Najlepszego drodzy klubowicze
  9. Jak moja żona mnie przywiezie to tez wpadne (nie zabardzo moge teraz prowadzić)
  10. Czesc Pany gdzie w Bydgoszczy kupie wyjmaki do radia ? Chyba że ma ktoś pożyczyć na dosłownie minute
  11. zależy o ktorej godzinie ? Może też wpadne
  12. 693 171 211 bei od nas z klubu facet..polecam uczciwy gość Dzieki arturo , zostawie sobie goscia w rezerwie ponieważ bardziej myslałem o kuj-pom żeby odebrać osobiscie
  13. Panowie Potrzebuje namiar na częściu z polifta, Miałem dziś dzwonka małego i potrzebuje zderzak i maske
  14. Jędrzej cady też mnie interesuje. Daj jakieś szczegóły
  15. Nawet ja zajechałem, ale sporo ludu już sie zawinęło Również dziekuje
  16. jutro o której ? Jak przypasi to tez wpadne
  17. Pytanie do TD-kowców Hallcat czy Jackson ? Czyli isc w strone e3 czy e4 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.