Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] S-Line avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i w koncu sie stalo - mam swoje pierwsze A4 ;)

Wypas:

- pakiet SLine (gleba, fele, kubelki i kiera)

- czarny srodek wraz z czarna podsufitowka Very Happy

- zice elektryczne

- full elektryka wraz z szyberem Very Happy

- klima - wiadomo Wink

- alu dekory

i inne

Silnik 1.8t 163KM

napę przód

w aucie sie po prostu zauroczyłem

Niestety era starych Audi u mnie powoli przemija :confused4:

nqv3bb.jpg

2cf2nn4.jpg

yhwk1.jpg

nqv3bb.jpg

Opublikowano

Fajna furmanka .Pokaż środek i chyba brak ci dekli na felach :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 23:03_________________________________________________ :good:

Opublikowano

Zrób fotki wnętrza :gwizdanie:

Dokaldki pomaluj w kolor nadwozia , ogólnie :good:

Opublikowano

Gratuluję wyboru... BTW, co to są "zice" ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zrobie dzis fotki wnętrza :)

zice - fotele (sorki, to po śląsku ;))

dekle na felgi są tylko musza do mnie przyjechać :)

edit:

fotki nadchodzą..

niestety wszystko robione jeszcze przed generalnym praniem :/

rhslme.jpg

http://i36.tinypic.com/16c15cn.jpg

http://i38.tinypic.com/2je8krb.jpg

http://i38.tinypic.com/316p5j7.jpg

http://i38.tinypic.com/28v4r4w.jpg

http://i35.tinypic.com/2882szk.jpg

http://i38.tinypic.com/315iqti.jpg

tak wyglada wnetrze po 255 tys przebiegu ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładnie :wink4: pomaluj dokładki pod kolor :cool1:

Opublikowano

piękny furacz kolego :good:

Opublikowano

zapraszamy na Gliwickie zlociki - furacz kozacki :good:

Opublikowano

spoox

Opublikowano

Witam :hi:

kolega z moich rejonów więc powitać trzeba :naughty:

Autko super,zice konkretne zmien tylko tylni zderzak na s4, a obecną dokladke na dwa wydechy sprzedaj mi :radocha::cool1::notworthy:..

..pozdrawiam i zycze miłego bezawaryjnego uzytkowania...

pzdr. :a4fan:

Opublikowano

bardzo miła dla oka bryka :hi:

pozdr i życze przyjemnej jazdy

Opublikowano

ładne autko,, mi brakuje tu podłokietnika,, przydatny w dłuższej podróży :) przyjemnego użytkowania autka :)

Opublikowano

Pikna ale mi brakuje jednej podstawowej rzeczy Q a tak to miodzio powodzenia na drodze

Opublikowano

Furka super . Siedzonka tez niczgo sobie :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładnie IVO ładnie, dwie rurki z tyłu robią roborę :good:

Opublikowano

ale dokładeczki szpecą trzeba je dac w kolor i bedzie miodzio

Opublikowano

Super autko,fajnie leży i extra wnętrze,jak wyżej dokładki w kolor i będzie :ok2:

Opublikowano

ekstra furka stary-gratulacje :good: :good:

Opublikowano

Mnie się tam podobuje :gwizdanie:

Gratki :good:

Opublikowano

widziałem tą furę na allegro kupiłeś czy sprzedajesz???spory przebieg ma jak na benzynę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.