Treść opublikowana przez kukui
-
[B5 ADR] Czy po wymianie wahaczy muszę jechać np. na geometrię ?
a wymieniałes same wachacze czy cos jeszcze sam sie przymiezam do wymiany i tak pytam a i jeszcze jakiej firmy wachacze p
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
dzieki czesci zakupione i mam nadzieje ze bedzie git pozdr
-
[ALL] Serwis blacharsko lakierniczy KANIA, Radziszów k. Krakowa
Byłem sprawdziłempolecam wszystko ok
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
ok dzieki własnie z okolic alternatora sa te dzwieki tak jakby za nim podjade jeszcze raz i zobaczymy
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
Własnie rolka jest jak to opisał zajechana czyli nierówna powieszchnia i jak auto pracuje to wpada w drgania . Tak im bardziej dokrecam w L-P to sie nasila najgorszej na full skreconej
-
[B6 AVF] Dziwne piski przy skrecaniu kierownicą oraz i postuki
Witam mam problem od tygodnia jak skrecam kierownica w miejscu lub jade 10 km na godzine stresznie piszczy i ociera . Wiem wiem do szukajki mnie odeslecie ale czytałem i ten dzwiek nie dochodzi od strony kierownicy z komory tylko z okolic silnika przy tym czuc tez na kierownice jakby opory Płyn jest nie pieni sie wiec nie wiem jeden mechanik poiwediał ze to pasek klinowy ale nie bardzo mi to pasuje dzieki z góry
-
[B5 ADR] Czy po wymianie wahaczy muszę jechać np. na geometrię ?
najlepiej to sm zobaczysz czy cos sie zmioeniło w prowadzeniu i czy kierownica jest krzywa jak tak to na zbierznosc a jak nie to tylko smigac
-
Skradzione
Ja słyszałem ze jakas a4 b6 zgineła na xxx-leciu dzis w nocy to mie ta przypadkiem własnie srebrny avant 2001 2002 rok
-
[B5 1Z] Czy wymienić komplet wahaczy czy tylko 3 zużyte ?
Ja tez sie przymiezam do wymiany oczywiscie tylko lemforder i jak zmieniac to całosc bo tak jak juz napisane góra parenascie tys km i stuki od nowa wiec lepiej całe i miec spokój
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie ale wiem ze tam tez maja zaporowe ceny i niby rabaty Mam kolege co ma mały sklepik i kupuje od róznych sklepów a z allegro to tez troche strach kupowac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ma ktos dojscie do tych klosków po tyle bo mi kumpel oferował za 650
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
własnie zamówiłem ferodo ale nie te ds bo za te to grubo kosztów chyba ze ma ktos do załatwienia w dobrej cenie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam mam pytanko jezeli chce kupic klocki dobre ale nie ds bo narazie z kasa ciezko to co doradzacie . Mam dylemat miedzy ate ferodo i textary tarcze mam jeszcze ori z niemiec dzieki
-
[B5 AFN] Wahacze Firmy febi prawda czy fałsz
kumpel w pasku wymieniał na febi ale przeszedł na lemfordera Powiedział ze cena prawie taka sama a jakosc niebo a ziemia dla lemf
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
u mnie tez miałem chwile taki problem ale to była tylko wina wilgoci a mam gumowe dywaniki tylko wlewało sie pod ale teraz jest ok i tez auto econ
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ok dzieki kupuje motula ile wchodzi do avf
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak własnie przesledziłem wątek i troche juz wiem ale chce sie upewnic CZyli najlepiej kupis motula spełniajacego normy specyfic 505.01 auto jest z niemiec jezdziło chyba na longlife castrol czy musze cos zrobic przed zmiana firmy wiadomo wymiana co 15 tys a co do wymiany w aso to ja jade ze swoim olejemi filtrami i płace za usługe i podobno musza i tak mi wbic w ksiazke serwisoaw i w system poprawcie mnie jescli sie myle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba to jakis wirus raz wszedłem i komp mi sie cały czs otwiera na tej stronie
-
Aparat wodoodporny , tylko jaki ?? Potrzebuję pomocy :)
dokładnie tylko ten 1050 jest w sklepach np saturn a tego 1030 nie widziałem Mi sie bardziej podoba 1030
-
Aparat wodoodporny , tylko jaki ?? Potrzebuję pomocy :)
powiem ci ze rozgladałem sie po allegro i wiekszosc jest z wawy u nas sa fajne sklepy ale z profesjanalnymi tych wodoodpornych nie widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber nie ma sprawy i dzieki za pomoc Poniedziałek zaczyna sie jak zawsze ...........kawka + pecik a mój poczatek dnia to przegladanie forum chyba mnie wciaga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja dziekuje dopiero dzisiaj za wczorajszego spota bo wczoraj problemy z netem standardowo Widze ze macie dobra zajawke tak trzymac
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
W sumie tak a taniej jak w aso to powodzenia w rezaniu
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
wieam ze daja na pierwszy montaz ale oare osób na forum narzekało i mam kumpla co ma sklep z czesciami i tak sugrował Co do zmiany to ciekaw jestem jak sie poprawiaja heble dzieki z zdjecia
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
ciekaw jestem jak te ate sie sprawdzaja bo słysze coraz wiecej niezbyt opini o nich nie ze sa zle ale ze jakosc sie pogorszyła zaciski Własnie ja mam prawie nówki hamulce wiec czekam z przeróbka ale za zaciskami juz bede sie rozgladac a to tylko zaciski wymieniam przy tym modzie