Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Serwis blacharsko lakierniczy KANIA, Radziszów k. Krakowa


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim,

zostałem tam skierowany przez moja ubezpieczalnie na naprawę zderzaka. Wszystko terminowo, bez jakichkolwiek kłopotów. Lakier położony moim zdaniem bardzo dobrze. Ale największe wrażenie zrobiły na mnie dwie inne rzeczy. Miałem lekko porysowany błotnik przedni prawy, pomalowali mi go gratis przy okazji (sami to zaproponowali, może dla tego że płacił ubezpieczyciel). A druga rzecz to był to chyba najczystszy warsztat w jakim miałem okazję być. Naprawdę zrobiło to na mnie duże wrażenie. A i jeszcze jedno firma ma autoryzację VW Audi na naprawy blacharsko lakiernicze. Jeśli komuś potrzeba to tutaj jest ich strona:

http://www.f-kania.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jestem zadowolony z ich usług. Na dodatek odebrałem auto wyczyszczone z zewnątrz jak i wewnątrz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem taka opinie o nich na necie

Marka naprawianego samochodu: Co naprawiano: Cena naprawy:

auto sprzęgło 1800

Porażka! Oszust, złodziej, krętacz, mam nagraną rozmowę z właścicielem. Facet nie ma umiaru każda kwota za naprawę jest mała, od wstępnej ceny podniósł ją o 300% i dostał szału jak zażądałem szczegółowego rachunku. Robią byle jak i tylko kasa! Najdroższy warsztat, droższy od ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem tam i maja kolosalne ceny moze i dobrze robia ale raczej oplacalne jest to tylko z ubezpieczalni polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 lat temu malowali i robili T4 (cały przód, wpadło w nią koło od ciężarówki). Zrobione na lalkę. Teraz czeka mnie całościówka i zastanawiam się nad ponownym skorzystaniem z ich usług, ale niepokoją mnie komentarze typu "nie polecam", gdzie nie ma podanych żadnych szczegółów.

Nie polecam.

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w zwyczaju nadawać na kogoś publicznie to powinno dać ci do myślenia. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...