Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kukui

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kukui

  1. ma ktos namiary na sprawdzenie vin w miare szybko wiem ze dred z akp sprawdzał ale nie odpisuje widiaem na zakupie ja sie jakis gosc ogłasza ale nie wiem czy to nie wałek
  2. mozna wiedziec jakie koszta I jeszcze pytanie na przyszłosc po 2007 roku szły 2.0 bez wad tak czy sie myle
  3. nie zostane przy jednej ale musi dobrzeleżec bo na alledrogo kupiłem jednego worka i sytrach zakładać Musze sie w końcu wybrac na spota to moze bys miał z dwa na prezentacje
  4. no własnie zalezy bo czasmi l jest dobra a czsem xxl mam 198 cm duzo ale co zrobic
  5. da rade przymierzyc przed zakupem
  6. kukui odpowiedział(a) na Ivo temat w Audi A4/S4 B6
    Pikna ale mi brakuje jednej podstawowej rzeczy Q a tak to miodzio powodzenia na drodze
  7. ptyanko kupiłes tu czy za granica jak i ile dałes z ciekawosci pytam bo takie wozidełko tez chodzi mi po głowie
  8. Dołąaczam sie do zyczeń i co najwazniejsze zdrowych
  9. Czemu chcesz sprzedac i za ile
  10. letallec dzieki a zapytam z ciekawosci czy miałes u siebie czy dokładałes a i jak z tymi spryskiwaczami i ta regulacja to tez czeba dokupic?
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20850.0.html Przeczytałem ten wątek i wychodzi na to ze nie bedzie tak ze kupie lamy bi załoze i tyle tylko czekaja mnie jakies przeróbki ale jak kupie zwykłe xsenony to podejda bez tz rezania czy zezania tak dobrze to zrozumiałem
  12. Właśnie sie rozgladam za autem i niektróre ciekawe nie posiadaja xenonków i dlatego pytam zeby załozyc takie światełka
  13. Witam mam pytanie czy sa jakies duze problemy z załozeniem lamp xsenon lub bi jak w temacie czy wystarczy same lampy czy musi byc cos do tego zeby działały jak orginalnie załozone. dzieki
  14. Witam wszystkich jestem z Krakowa . Poszukuje wymarzonej audi mam nadzieje ze otrzymam pare wskazówek pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.