Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak sie zastanawiam, cała zime jezdze z włączonym nawiewem na szybe przednią. Jesli to wyłacze to od razu parują mi szyby. Zmieniałem oczywiscie filtr przeciwpyłkowy na nowy mann-a - nic nie pomogło. To samo mam gdy włącze obieg wewnętrzny - od razu mgła na szybkach.

Tez tak macie ?? Czy cos jest nie tak ??

P.s. Te paski w avancie na tylnych bocznych szybach to ogrzewanie czy antena ??

Opublikowano

Takie życie :)

paski to ANTENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Można powiedzieć, że to jest norma z tym parowaniem więc nie masz co się martwić zresztą temat wielokrotnie wałkowany.

Co do tych pasków to też był osobny temat poruszany :szukaj:

Opublikowano

zaleca sie jezdzenie z nawiewem wlaczonym na przednia szybce caly rok, w ten sposob szklo jest caly czas "hartowane"

Opublikowano
  • Autor

Takie życie :)

paski to ANTENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda ze to nie ogrzewanie, przydałoby sie :>

Opublikowano

hmm u mnie jakoś nie paruje szyba przednia podczas jazdy

Opublikowano

zaleca sie jezdzenie z nawiewem wlaczonym na przednia szybce caly rok, w ten sposob szklo jest caly czas "hartowane"

tak w temperaturze pokojowej szkło się doskonale hartuje :decayed:
Opublikowano

Kolego spróbuj na chwilę podnieść temperaturę nawiewu, może masz za dużo wilgoci w aucie, wyjmij dywaniki i na noc zostaw kilka gazet na tapicerce pod dywanikami, świetnie wyciąga wilgoć :)

Opublikowano

Kolego spróbuj na chwilę podnieść temperaturę nawiewu, może masz za dużo wilgoci w aucie, wyjmij dywaniki i na noc zostaw kilka gazet na tapicerce pod dywanikami, świetnie wyciąga wilgoć :)

Zgadzam sie z kolega,pewnie masz wilgoc w srodku i dlatego paruje,warto tez umyc szybke od srodka jakims dobrym srodkiem przeciw parowaniu :good: ja osobiscie nie mam problemu z parowaniem szyb. :hi:
Opublikowano

ja taż nie mam problemu z parowaniem.jeżdzę cały czas na "econ" na poziomie 2 kresek nawiewu,czsami 1.problem pewnie tkwi w tym,że masz wilgoć w samochodzie jak pisali koledzy.zima. :hi:

Opublikowano

Tak sie zastanawiam, cała zime jezdze z włączonym nawiewem na szybe przednią. Jesli to wyłacze to od razu parują mi szyby. Zmieniałem oczywiscie filtr przeciwpyłkowy na nowy mann-a - nic nie pomogło. To samo mam gdy włącze obieg wewnętrzny - od razu mgła na szybkach.

Tez tak macie ?? Czy cos jest nie tak ??

P.s. Te paski w avancie na tylnych bocznych szybach to ogrzewanie czy antena ??

Kolego sprawdź czy masz wyłączony obieg zamknięty??? Jeśli masz na obieg zamknięty szyby po jakimś czasie też mogą zaparować :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Co do nawiewu ja takze mam na jedną kreseczke tj stopien ale ciagle musi byc na szybe.

Faktycznie mam mokro pod nogami bo ciagle sie snieg nosi a dodatkowo welur wciaga. Zrobie ten manewr z gazetami jak ciut tego sniegu stopnieje i wtedy sie zobaczy. :good:

Do zobaczenia na drodze :)

Opublikowano

Na zimę warto zakupić gumowe dywaniki , wtedy jest łatwiej utrzymać suchość w aucie :gwizdanie:

Opublikowano

ja taż nie mam problemu z parowaniem.jeżdzę cały czas na "econ" na poziomie 2 kresek nawiewu,czsami 1.problem pewnie tkwi w tym,że masz wilgoć w samochodzie jak pisali koledzy.zima. :hi:

ja tylko potwierdzę że też tak mam ustawione i jest ok... :hi:

Opublikowano

P.s. Te paski w avancie na tylnych bocznych szybach to ogrzewanie czy antena ??

paski to ANTENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda ze to nie ogrzewanie, przydałoby sie :>

te paski to antena tylko w sedanach z tego co wiem i tylko 3 albo 5 z nich, nie jestem pewien!! reszta powinna normalnie dzialac i grzac! jak tak nie jest to masz cos zpierdzielone

Opublikowano

ja u siebie bardzo rzadko włączam nawiew na szybę czołową

chyba , ze siedzi dużo wiary i ziajają po wypiciu :decayed:

Opublikowano

używam praktycznie wyłacznie AUTO + ECON - radzi sobie

Opublikowano

używam praktycznie wyłacznie AUTO + ECON - radzi sobie

u mnie tak samo temp.ustawiona z reguly na 20st.,zero klopotow z parowaniem

Opublikowano

Ja używam nawiewu na szybą głównie przez krótki czas rano gdy szyby po nocy zaparowane,reszta dnia to AUTO i ECON temp 18-21 i jest ok.

Opublikowano
  • Autor

te paski to antena tylko w sedanach z tego co wiem i tylko 3 albo 5 z nich, nie jestem pewien!! reszta powinna normalnie dzialac i grzac! jak tak nie jest to masz cos zpierdzielone

To pewne info ?? Z tego co czytałem tu na forum to wszyscy piszą ze to antena

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.