Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

te paski to antena tylko w sedanach z tego co wiem i tylko 3 albo 5 z nich, nie jestem pewien!! reszta powinna normalnie dzialac i grzac! jak tak nie jest to masz cos zpierdzielone

To pewne info ?? Z tego co czytałem tu na forum to wszyscy piszą ze to antena

U mnie w avancie wszystkie paski na tylnej szybie grzeją, a antena jest w postaci pasków ale z tyłu na bocznej szybie i one na 100% nie grzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taki sam problem ,wymieniłem filtr przeciwpyłkowy i jest ok. myślę że mało kto do tego przywiązuje uwagę że on może być tego przyczyną bo wiele osób ma z tym problem ,dla pewności proponuję wyjąć go i pojeżdzić bez niego tak na próbę.Mam klimę ustawioną cały czas na AUTO i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie leży właśnie taki Mann z aktywnym węglem na półce i czeka na odgrzybianie klimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry wszystkie wymieniałem. Teraz zrobiło sie cieplej, snieg stopniał, nie nosi sie tego do auta i normalnie chodzi na ekon na 1-wszym stopniu dmuchawy. Niestety na nastepna zime bedzie trzeba kupic gumowe dywaniki :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem z parowaniem szyb, ale wymienilem filtr i teraz mam przeciągi w aucie :> .

Nic nie paruje. Myśle że Twoim problemem moga byc welurowe dywaniki w zimie. To nie jest zbyt dobry pomysł... Jak auto Ci nawilgnie to ciężko go bedzie wysuszyc.

Co do pasków w bocznych szybach tylnych w Avancie są to anteny a nie żadne grzanie...

Tak sie zastanawiam jaki jest sens jezdzic z właczonym przyciskiem ECON jeśli ponizej 5 stopni klima w Audi i tak nie działa ( a uwazam ze lepiej by bylo gdyby dzialala bo wtedy powietrze by było bardziej wysuszone i szybko by odparowywało szyby- Klima czyli nie chłodziarka tylko system utrzymujący stałą temperature w aucie. Jak trzeba chlodzic to chlodzi, jak grzac to grzeje, a przynajmniej osusza powietrze). Jakoś w innych markach samochodów układ klimatyzacji potrafi działac w kazdej temperaturze (a jest to bardzo przydatne przy odparowywaniu szyb)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam jaki jest sens jezdzic z właczonym przyciskiem ECON jeśli ponizej 5 stopni klima w Audi i tak nie działa

w zimie jeśli masz włączony przycisk ECON to jest tylko grzanie

Jeśli włączysz samo AUTO to masz włączone dogrzewanie płynu chłodzącego silnik dodatkowymi 3 ma świecami

więc zimą powinno jeździć się na AUTO w czasie rozgrzewania bo pomagamy tym elektrycznie dogrzać płyn i zdecydowanie szybciej mamy ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam włączone cały czas AUTO, klima chodzi cały czas, przynajmniej powietrze jest osuszone i kanały wentylacji nie są zagrzybione. [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 12:50_________________________________________________

moze kolega zbyt czesto jezdzi z dziewczyna :>

albo na dwa gazy :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że to jest norma z tym parowaniem więc nie masz co się martwić zresztą temat wielokrotnie wałkowany.

Nie wiem czy to jest norma, ale ja sporadycznie muszę włączyć nawiew na szybę (czytaj bardzo rzadko) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie problem z parowaniem szyb występuje tylko gdy włączę Econ :mysli:

Filtr wymieniłem, gazety trzymam pod dywanikiem a szybki jak parowały tak parują

filtr przeciwpyłkowy zmieniałeś może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie problem z parowaniem szyb występuje tylko gdy włączę Econ :mysli:

Filtr wymieniłem, gazety trzymam pod dywanikiem a szybki jak parowały tak parują

filtr przeciwpyłkowy zmieniałeś może ?

Czytaj uważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...