-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
da sie zamontować płaskie valeo do b6 2002r?
-
[B6 AWX] A4 1.9 tdi S-Line
Bardzo ładna niunia, kolor super (taki jak mój ) Fotele niestety też jak moje, ale można zmienić, ogólnie ładnie się prezentuje. Dokładki w kolorze
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=622872687&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
daj znać jaki widok bo jestm ciekawy
-
[B5 ADP] Krzywa kierownica po ustawieniu zbieżności
Porażka z tym ustawieniem!! napisz w jakim serwisie to robiłeś żeby sie można było uchronić od tych idiotów
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
U mnie nie paruje:) ale nie słychać wogóle sprężarki jak się włącza, czy to normalne? nie ma żadnego skoku obr. itd. klima chłodzi
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
spoko impreza zazdroszcze Wam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja niestety dzisiaj nie mogę, ale za tydzień będę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no chłopie dajesz czadu!! aby tak dalej
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
piękne , czarne tylko ten sedan ale cała reszta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakieś 500? lepiej oszczędzaj turbo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze dziala pare km, bedziesz miał do przejechania
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Ja mam włączone cały czas AUTO, klima chodzi cały czas, przynajmniej powietrze jest osuszone i kanały wentylacji nie są zagrzybione. [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 12:50_________________________________________________ albo na dwa gazy
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
Moje stwierdzenie jest takie- lepiej wymienić napęd na RNS-E
-
[B6 AVF] A4 avant
Ładna sztuka tylko trochę goła, ale ogólnie
warmag23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta