Treść opublikowana przez warmag23
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
da sie zamontować płaskie valeo do b6 2002r?
-
[B6 AWX] A4 1.9 tdi S-Line
Bardzo ładna niunia, kolor super (taki jak mój ) Fotele niestety też jak moje, ale można zmienić, ogólnie ładnie się prezentuje. Dokładki w kolorze
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=622872687&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
daj znać jaki widok bo jestm ciekawy
-
[B5 ADP] Krzywa kierownica po ustawieniu zbieżności
Porażka z tym ustawieniem!! napisz w jakim serwisie to robiłeś żeby sie można było uchronić od tych idiotów
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
U mnie nie paruje:) ale nie słychać wogóle sprężarki jak się włącza, czy to normalne? nie ma żadnego skoku obr. itd. klima chłodzi
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
spoko impreza zazdroszcze Wam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja niestety dzisiaj nie mogę, ale za tydzień będę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no chłopie dajesz czadu!! aby tak dalej
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
piękne , czarne tylko ten sedan ale cała reszta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakieś 500? lepiej oszczędzaj turbo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze dziala pare km, bedziesz miał do przejechania
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Ja mam włączone cały czas AUTO, klima chodzi cały czas, przynajmniej powietrze jest osuszone i kanały wentylacji nie są zagrzybione. [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 12:50_________________________________________________ albo na dwa gazy
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
Moje stwierdzenie jest takie- lepiej wymienić napęd na RNS-E
-
[B6 AVF] A4 avant
Ładna sztuka tylko trochę goła, ale ogólnie
-
[ALL B6] Moja niunia
Czy wy ludzie nie czytacie od początku? na zdjęciach jest ori 16'' ale pisałem że mam 17'' na lato i napewno nie są ori!!
-
[ALL B6] Moja niunia
jak nie jak tak!!! chyba wiem co mam, napewno nie jest to ori
-
[ALL B6] Moja niunia
nie nie, nie są ori.
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
tak wygląda http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a08021da9fbb2cc5.html
-
[ALL B6] Moja niunia
Niestety nie mogę zrobić foto bo mam je u babci ( czekają na sezon )
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
Sprawdzę, ale wydaje mi się że to CD i to niewiele jest zapisane na niej. Ale ogólnie czasem chodzi ( raczej bardzo rzadko .. )
-
[ALL B6] Moja niunia
No właśnie się tak zastanawiam jak będzie wyglądała [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:13_________________________________________________ Czytaj dobrze opis. Na lato mam 17''
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
nie jest to blaupunkt, zwykła płyta CD-R z nagraną navi
-
[ALL B6] Moja niunia
Witam wszystkich chciałbym się pochwalić moja nową niunią. 2002r, 2.5 tdi 163km(narazie) Pełnego wyposażenia nie będę opisywał, bo każdy widzi. Dodam, że mam jeszcze ładne alu na lato 17'' http://slawogsm.fotosik.pl/
-
[ALL] Problem z laserem w NAVI (nie czyta płyt)
Sam nagrywałeś płytkę z nawigacją? Jak tak to jak ją nagrywałeś? Już miałem taką płytę jak go kupiłem.