Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

warmag23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez warmag23

  1. da sie zamontować płaskie valeo do b6 2002r?
  2. Bardzo ładna niunia, kolor super (taki jak mój ) Fotele niestety też jak moje, ale można zmienić, ogólnie ładnie się prezentuje. Dokładki w kolorze
  3. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=622872687&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
  4. daj znać jaki widok bo jestm ciekawy
  5. Porażka z tym ustawieniem!! napisz w jakim serwisie to robiłeś żeby sie można było uchronić od tych idiotów
  6. U mnie nie paruje:) ale nie słychać wogóle sprężarki jak się włącza, czy to normalne? nie ma żadnego skoku obr. itd. klima chłodzi
  7. spoko impreza zazdroszcze Wam
  8. No ja niestety dzisiaj nie mogę, ale za tydzień będę
  9. no chłopie dajesz czadu!! aby tak dalej
  10. piękne , czarne tylko ten sedan ale cała reszta
  11. jakieś 500? lepiej oszczędzaj turbo
  12. Jeszcze dziala pare km, bedziesz miał do przejechania
  13. Ja mam włączone cały czas AUTO, klima chodzi cały czas, przynajmniej powietrze jest osuszone i kanały wentylacji nie są zagrzybione. [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 12:50_________________________________________________ albo na dwa gazy
  14. Moje stwierdzenie jest takie- lepiej wymienić napęd na RNS-E
  15. Ładna sztuka tylko trochę goła, ale ogólnie
  16. Czy wy ludzie nie czytacie od początku? na zdjęciach jest ori 16'' ale pisałem że mam 17'' na lato i napewno nie są ori!!
  17. jak nie jak tak!!! chyba wiem co mam, napewno nie jest to ori
  18. nie nie, nie są ori.
  19. tak wygląda http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a08021da9fbb2cc5.html
  20. Niestety nie mogę zrobić foto bo mam je u babci ( czekają na sezon )
  21. Sprawdzę, ale wydaje mi się że to CD i to niewiele jest zapisane na niej. Ale ogólnie czasem chodzi ( raczej bardzo rzadko .. )
  22. No właśnie się tak zastanawiam jak będzie wyglądała [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:13_________________________________________________ Czytaj dobrze opis. Na lato mam 17''
  23. nie jest to blaupunkt, zwykła płyta CD-R z nagraną navi
  24. Witam wszystkich chciałbym się pochwalić moja nową niunią. 2002r, 2.5 tdi 163km(narazie) Pełnego wyposażenia nie będę opisywał, bo każdy widzi. Dodam, że mam jeszcze ładne alu na lato 17'' http://slawogsm.fotosik.pl/
  25. Sam nagrywałeś płytkę z nawigacją? Jak tak to jak ją nagrywałeś? Już miałem taką płytę jak go kupiłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.