-
Naprawa zatartych wycieraczek
na allegro można kupić nowe mechanizmy po 99zł http://allegro.pl/audi-a4-00-05-mechanizm-wycieraczek-nowy-okazja-i1842536197.html -czy ktoś wie co to warte
-
[ALL B6] Smarowanie prowadnic szyberdachu.
ok. w moim przypadku winą był wyłącznik a objawy podobne .musiałem go rozebrać i podgiąć blaszki
-
[ALL B6] Smarowanie prowadnic szyberdachu.
ja raczej obstawiałbym na nie całkowicie sprawny wyłącznik szyberdachu. a czy w pozycji uchylnej przy otwieraniu i zamykaniu jest wszystko ok?
-
[B6 AWX] Dziwny problem z pracą silnika po deszczu.
stawiam na zalany zawór N18 od sterowania EGR.To chyba częsty problem przy obfitych opadach.Popuść śruby Od prawej lampy ,wysuń ja i zawór masz na wierzchu .zdemontuj go ale przede wszystkim zdejm z niego filterek i bedziesz widział czy jest zalany wodą .
-
[B6 AWX] Silnik gaśnie i kopci po umyciu
zalany ECU dobry pomysł ale proponuje również sprawdzić czy nie jest zalany zawór N18 ten obok filtra powietrza
-
[B7 BLB] Jak dostać się do silniczka klapy nagrzewnicy
myślę że to wina tylko silniczka-chyba dość częsta usterka .aby dostać się tam trzeba odkręcić schowek i po jego zdemontowaniu jest dostęp do pięciu silniczków natomiast jest jeszcze jeden po przeciwnej stronie nagrzewnicy i aby tam zajrzeć trzeba zdemontować dolną osłonę kokpitu pod kierownicą.ogólnie myślę że nie ma wielkiej fizolofji aby tam się dostać.
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
sprawdż zawór n 18 (to ten przy obudowie filtra powietrza )czy nie jest zalany wodą .tak też miałem i on był przyczyną
-
[B6 AVB] Brak rozruchu
myślę że twój aku zwyczajnie padł,miałem kiedyś też tak a był to środek lipca
-
[B6 AWX] Czy wahacze z B6 pasuja do B5
różnica w grubości sworznia.niby takie same ale niestety
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
miałem taki sam problem ,wymieniłem filtr przeciwpyłkowy i jest ok. myślę że mało kto do tego przywiązuje uwagę że on może być tego przyczyną bo wiele osób ma z tym problem ,dla pewności proponuję wyjąć go i pojeżdzić bez niego tak na próbę.Mam klimę ustawioną cały czas na AUTO i jest ok
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi - gdzie można znaleźć ?
najprościej pod tym adresem http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=instrukcja+a4
-
B6 AWX 1,9 TDI 8E -2001r-słodka laleczka
100% zadowolenia 200% satysfakcji -
-
[ALL B6] Jak wymienić żarówkę 3 światła stopu w Avant ?
podpinam się pod temat, też jestem ciekaw jak ją wymienić
-
[B6 AWX] Wyciek, chyba ropy
na allegro ciężko raczej będzie chociaż zobacz tutaj http://www.allegro.pl/item336878280_audi_a4_01_05r_diesel_130km_kompletny_zbiornik.html normalnie dramat rozcięta na pół, myślę że jak dobrze poszukasz to góra 150,- i raczej nie zwlekaj z wymianą bo nagrzane paliwo,nagrzewa chłodnicę , metal się rozszerza i wtedy dopiero się poci z niej ropka która jak będziesz jeżdził będzie opryskiwać tylne zawieszenie a tam gumy które raczej chyba nie lubią tego. tak na uwadze zdejm osłony po stronie pasażera to dokładnie zlokalizujesz miejsce sączenia się aby mieć pewność
-
[B6 AWX] Wyciek, chyba ropy
myślę że to na 100% chłodnica paliwa.Jest to rurka na powrocie paliwa zgrzana do takiej właśnie blachy perforowanej która znajduje się dokładnie pod pasażerem od spodu auta oczywiście. można próbować kleić ale chyba się nie opłaca . wymiana bardzo prosta ,sporo tylko trzeba śrubek odkręcić gdyż musisz zdemontować całą osłonę po stronie pasażera
piotrr07
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta