Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Brak rozruchu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furka trafiła mi się wyjątkowo oporna na nowe warunki i niestety jak ostatnio kłopoty z aku tak dziś po odstaniu całego dnia w mega mrozie (ok 14C na minusie) nawet nie próbuje zakręcić silnikiem. Co może być? Zamarznięte paliwo? Świece kaput? Proszę o pomoc bo nie potrafię nic znaleźć na forum.

Objawy są następujące: po przekręceniu kluczyka i zgaśnieciu kontrolek, kręce kluczyk do końca lecz poza ciutkę przygasającym FISem nic się nie dzieje. Kompletnie nic nie słychać ;(

Opublikowano

a aku masz dobry??

Opublikowano
  • Autor

Rozruch na kablu nie pomógł, nawet w drugim samochodzie (Peugeot 206, też na dieslu) nie było spadku napięcia. Wczoraj na kablach odpalił bez problemu. Dzisiaj rano też od razu odpalił :disgust:

Opublikowano

Furka trafiła mi się wyjątkowo oporna na nowe warunki i niestety jak ostatnio kłopoty z aku tak dziś po odstaniu całego dnia w mega mrozie (ok 14C na minusie) nawet nie próbuje zakręcić silnikiem. Co może być? Zamarznięte paliwo? Świece kaput? Proszę o pomoc bo nie potrafię nic znaleźć na forum.

Objawy są następujące: po przekręceniu kluczyka i zgaśnieciu kontrolek, kręce kluczyk do końca lecz poza ciutkę przygasającym FISem nic się nie dzieje. Kompletnie nic nie słychać ;(

Witaj, mam podobne objawy. Jednak jak przytrzymuje kluczyk po ok 2 sekundach samochod odpala bez problemu.

Nie mam pojecia co moze byz przyczyna...

Opublikowano

bendix rozrusznika dziala opornie ze wzgledu na warunki - gesty, stary smar

Opublikowano
  • Autor

U mnie trzymanie go na zapłonie przez kilkanaście sekund czy tyleż samo na rozruchu nie powoduje nic. :wallbash:

Opublikowano

myślę że twój aku zwyczajnie padł,miałem kiedyś też tak a był to środek lipca

Opublikowano
  • Autor

Czy wymieniając baterie muszę podpiąć prostownik/inny aku co by podtrzymał zasilanie komputerowi? Ojciec mi wspominał że komputery wtedy dostają korbki i potrafią walnąć chociażby poduchą.

Opublikowano

Czy wymieniając baterie muszę podpiąć prostownik/inny aku co by podtrzymał zasilanie komputerowi? Ojciec mi wspominał że komputery wtedy dostają korbki i potrafią walnąć chociażby poduchą.

bzdura :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, tak myślałem.

Opublikowano

Jedynie co to moze wywalic kilka bledow :wink4: Mozesz podjechac to Ci pokasuje ... Niewiem ile aku MOLLa mialy gwarancji (chyba 3 lata ) jutro sprawdze czy mam jeszcze papiery :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Co do błędów, to jak mi nie zblokują możliwości nacieszenia się furką to pomęczę was tu na forum odnośnie VAGa :P[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 23:11_________________________________________________Dzięki sąsiadce ;) która posiada także czwórkę (AWX) wiem już że to nie akumulator. Nie jest to też paliwo ani świece (które grzeją). Za to całkowicie martwy jest rozrusznik. Jaka może być tego przyczyna?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 12:10_________________________________________________Help ;(

Opublikowano

pewnie bendix w rozruszniku się zacina, trzeba rozebrać, wyczyścić, przesmarować i powinno być ok, przy okazji można sprawdzić szczotki

Opublikowano
  • Autor

Niestety fura już tylko na lawetę się nadaję. Poszła elektryka od tych mrozów. Wszystkie kontrolki migają jak wystawa sklepowa w przedświąteczny wieczór :wallbash: A wyświetlacz się nawet nie włącza. Zegarek trzyma datę :shocked:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 11:30_________________________________________________Aaa... po włączeniu zapłonu jest ciągły sygnał a gdzieś za deską słychać jakieś stukania (jakby styczniki)

Opublikowano

prosta sprawa, rozrusznik do elektryka i będzie chodził

Opublikowano
  • Autor

A co ze zwariowanymi kontrolkami i ciągłym sygnałem przy zapłonie? Odmarzła fura? Czy coś stałego?

Opublikowano

jak słaby ako to kontrolki wariują, ABS ESP itp.

poza tym mówiłeś ze podłączałeś auto bezpośrednio pod prostownik, kto wie co przez to zmajstrowałeś

ale zacząłbym od akumulatora

Opublikowano

Niestety fura już tylko na lawetę się nadaję. Poszła elektryka od tych mrozów. Wszystkie kontrolki migają jak wystawa sklepowa w przedświąteczny wieczór :wallbash: A wyświetlacz się nawet nie włącza. Zegarek trzyma datę :shocked:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 11:30_________________________________________________Aaa... po włączeniu zapłonu jest ciągły sygnał a gdzieś za deską słychać jakieś stukania (jakby styczniki)

U mnie jak aku padł to też coś stuka jakby jakaś klapka od nawiewu, taki plastikowy odgłos. Jak naładujesz aku to bedzie ok

Opublikowano
  • Autor

A znacie jakieś szybkie i skuteczne metody rozmrożenia zamka? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.