Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Brak rozruchu


ixdude

Rekomendowane odpowiedzi

odmrazacz lub jesli nie masz daleko to zony suszarka do włosow i przedłurzacz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to jest zapalniczkę podgrzać kluczyk i włożyc do zamka- sposób z czasów PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to jest zapalniczkę podgrzać kluczyk i włożyc do zamka- sposób z czasów PRL.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacz nie pomógł ale zacząłem "dziabać" kluczykiem i po którymś dźgnięciu wszedł. Jak na złość, zapłon nie odwalał mi już takich numerów ale poszedłem na całość i wezwałem lawetę. Swoją drogą to po tych mrozach nastąpiła epidemia zwalonych samochodów w mieście (Wrocław) i bardzo ciężko było kogoś ściągnąć, cena na szczęście z księżyca nie była i za 150zł fura została doręczona panu Andrzejowi Polakowi. Mam nadzieję że ją mi tam odpisują jak należy :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:11_________________________________________________Dla potomnych: padł i rozrusznik i aku.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 14:10_________________________________________________Rozrusznik już był na skończeniu, podobno parę kilosów więcej i bym go zbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacz nie pomógł ale zacząłem "dziabać" kluczykiem i po którymś dźgnięciu wszedł. Jak na złość, zapłon nie odwalał mi już takich numerów ale poszedłem na całość i wezwałem lawetę. Swoją drogą to po tych mrozach nastąpiła epidemia zwalonych samochodów w mieście (Wrocław) i bardzo ciężko było kogoś ściągnąć, cena na szczęście z księżyca nie była i za 150zł fura została doręczona panu Andrzejowi Polakowi. Mam nadzieję że ją mi tam odpisują jak należy :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:11_________________________________________________Dla potomnych: padł i rozrusznik i aku.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 14:10_________________________________________________Rozrusznik już był na skończeniu, podobno parę kilosów więcej i bym go zbierał.

krótka seria:

masz auto od nowości, jeśli nie to z jakiego kraju pochodzi, jaki masz przebieg w aucie i czy jesteś pewny, że jest oryginalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienawidze tego auta!

po 6 dniach od wyjechania od mechaniora aku znowu siadl (temp przy odpalaniu nigdy ponizej 0C). Od tego tez czasu nigdy nie odpalil od kopa, chyba ze na cieplo. Do tego zj***la sie klima (pewnie pusta ale ponarzekac musze) :wallbash: Pomijam fakt ze aku zostal uzupelniony i naladowany 6 dni temu!! a rozrusznik wymotany na glanc. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dla potomnych: padł i rozrusznik i aku...

Skoro padł aku to powinieneś go wymienić.

Dolanie wody destylowanej i ładowanie pomaga gdy aku się rozładował ale poza tym nic mu nie dolega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem teraz na Koszycką bo się już umówiłem na zmianę tarcz i klocków. Obok jest sklep z aku gdzie odrazu posprawdzają mi ładowanie i czy aku jeszcze się nadaje. Może to alternator walnął ;( Fakt jest taki że zanim się zima skończy, fura będzie przejrzana na wylot :chytry:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 10:49_________________________________________________Kloce i tarcze na miejscu, ładowanie 14,3V tak więc wszystko wskazuje na akumulator. Coś te Moll'e się nie spisują. Ale do trzech razy sztuka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...