Treść opublikowana przez ixdude
-
[B7 BRD] Kiedy wymienić klocki ?
dobre klocki to koszt 100-150zł od strony więc osobiście bym nie oszczędzał Zwłaszcza że furę masz naprawdę fajna
-
[ALL B6] Listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej do Audi A4 B6 Avant
Dzięki wielkie
-
[ALL B6] Listwa oświetlenia tablicy rejestracyjnej do Audi A4 B6 Avant
Witam, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jaki numer ma w/w listwa? Niestety ale śruby do żarówek się zapiekły i aby nie zrobić większej rzezi, potrzebuję wymienić całą listwę. Jeszcze jakby ktoś miał by do odsprzedania to byłbym bardzo wdzięczny Pozdrawiam, Irek.
-
Wrocław - Mechanika, Elektryka
Po prostu jak coś polecasz to rób to w osobnych temacie a nie podpinaj się pod istniejący.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:47_________________________________________________Tym razem mogę polecić mechanikę, tanio, sprawnie i szybko przy ilości zrobionych rzeczy.
-
[ALL B6] Wymiana klamki wraz z podświetleniem tablicy klapa tył avant
Sorki za podpięcie ale czy ktoś zna numer części tego panelu z zamkiem i podświetleniem tablicy? Niestety wysiadło mi cholerstwo w dodatku śruby są zapieczone i muszę dokupić. PS: wielkie dzięki do ASO Wrocław za wsadzenie mi jakiegoś g***a.
-
[B6 AVB] Prawy kierunkowskaz migający w lewo
Dzięki za porady. Zawitam do ASO wpierw, gdyż robili mi auto po włamie. Może pozostałości po gaśnicy [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 21:53_________________________________________________Unikajcie ASO jak najbardziej! Oczywiście oni nic nie zmieniali, nic nie ruszali. W piz*u mać, dali mi jakąś lipną manetkę i teraz goń się człowieku
-
Wrocław - Mechanika, Elektryka
Panie Gieniu ehkm... pajakleon97, niech Pan nie robi sobie czarnej reklamy Ja robie furkę na koszyckiej i jestem happy. Wsio jasno wyjaśnione, miło, tanio i szybko
-
[B6 AVB] Prawy kierunkowskaz migający w lewo
j/w, mam problem z prawym kierunkowskazem. Początkowo było bardzo sporadycznie, lecz teraz jest to nagminne i mnie mocno irytuje. Otóż po włączeniu kierunkowskazu sygnalizującego skręt w prawo, bardzo często kierunkowskaz miga mi lewy. Niekiedy po 2-3 mignięciach przestaje całkowicie pracować lub wraca do normy. Ostatnio rzadko, ale zdarza mu się jeszcze zadziałać prawidłowo. Może być to związane z wymianą żarówek z HIDów na zwykłe, gdyż zostawiłem otwory po nich nie zabezpieczone w żaden sposób. Prośba moja jest taka, abyście pomogli mi zidentyfikować problem i ew go usunąć. PS: W przypadku lewego kierunkowskazu nie ma kompletnie żadnych problemów.
-
[ALL B6] Concert II vs Alpine (CDE-9871RR)
Aaaaa, ten to nie działa [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 11:56_________________________________________________Po zamontowaniu (w końcu!), stwierdzam obiektywnie iż alpine pod względem jakości dźwięku bije concert'a na łeb. Płaski upbeat, niczym w małych, dousznych mp3 playerach. Jednakże funkcjonalność Concerta, mi się podoba, zwłaszcza motyw z wyciszaniem radia przy połączeniu komórkowym lub pogłaśnianiem dźwięku przy wyższych prędkościach (choć lekko kuleje jak prędkość skacze w dość niskich odstępach czasowych 40 - 100 - 20 - 100 - 50 ...). Inne radio, bardziej funkcjonalne z suchymi i płaskimi dźwiękami.
-
[B6 AVB] Ranking zabezpieczeń
Takie zabezpieczenie to na pewno sobie dodam jak tylko odbiorę furkę z ASO. Ale jeszcze dla wkur*** szanownego potencjalnego złodzieja, chcę powsadzać blokady, alarmy itp itd. Nie zamierzam żałować kasy. Swoją drogą, czy ktoś próbował wywalić kiedyś stacyjkę zastępując guziczkiem "Engine start"? :> Jak ostatnio obejrzałem filmik to te wkładki od stacyjki wyrywają około minuty, a koszt "reinstalacji" takowej jest wręcz niewspółmierny (policzyli mi 2k PLN) Myślałem jeszcze o pozbyciu się zamków (zostawić robotę pilotowi) ale szkoda mi szyb
-
[B6 AVB] Ranking zabezpieczeń
Witam, czy istnieją w internecie jakieś rankingi lub strony z opisami zabezpieczeń jakie można zamontować w furce, (chodzi mi głównie o autoalarmy, blokady, odcięcia)? Mam taki problem iż ostatnio chcieli mi buchnąć furę i tylko zabezpieczenie własne uratowało mnie przed stratą niuńki. Problem w tym że zrobili w ch*j szkód związanych z komputerem i uwalili tapicerkę gaśnicą. Fura obecnie stoi w serwisie (wymiana stacyjki, zamków, komputera i sterownika) i po odebraniu muszę podjechać założyć dodatkowe zabezpieczenia, bo za drugim razem ten sam numer pewnie nie przejdzie
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
mialem te same objawy z tym ze ja juz sobie odpuscilem HIDy. Co do zapalania swiatel przed zaplonem, to tak to bylo moje obejscie problemu, z tym ze wowczas musialem kotlowac silnikiem 10-15s
-
[ALL B6] BREMSE przy odpalaniu
I taki mam plan Tylko czasu brak
-
[ALL B6] BREMSE przy odpalaniu
Wiem, na twoich HIDach nie było takich problemów. Co do softu, to mam https://www.obd2.pl/index.php?p28,polski-vag-2-5-usb-obd2-kkl tyle że wersję z obsługą CAN (przynajmniej tak było napisane w aukcji allegro, bo tutaj w sklepie takiej wersji nie ma). Z tego co jeszcze zaobserwowałem, to włącza się ten alert, zawsze wtedy gdy chwilę odczekam po wyłączeniu lamp i ich ponownym włączeniu. Grunt żeby silnik był włączony. Nawet podczas jazdy mi się to włącza, grunt tylko żeby się pobawić swiatłami. Dzięki, sprawdzę i to dla świętego spokoju
-
[ALL B6] BREMSE przy odpalaniu
Wsio już jasne. HIDy ssą za dużo prądu i komputer wariuje. Niestety w moim VAGu nie dokopałem się do żadnych błędów. Z tym że w tej taniej wersji, prawie nic tu nie pokazuje
-
[ALL B6] BREMSE przy odpalaniu
Jak widać czwóreczka się słucha byłego właściciela i na kablu ruszyła. Zatem aku do przejrzenia. Dobrze wiedzieć na przyszłość. I bardzo dziękuję za pomoc noobkowi jak ja.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 16:56_________________________________________________Jako podpowiedź do takiej sytuacji: wystarczyło spojrzeć na zegarek: 20 luty 2002 godzina 00:00 [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 18:38_________________________________________________PONOWNIE mam problem z komunikatem BREMSE. Dziś wróciłem z warsztatu gdzie mi powiedzieli po inspekcji że wsio jest jak igła (klocki i tarcze wymieniane 4kkm temu). Sęk w tym, że co drugie odpalenie silnika, włącza mi się ten alert, wraz z świecącymi kontrolkami ESP, ABS i czasami migającą kontrolka hamulca ręcznego. Jak już napomniałem, wszystko było dzisiaj sprawdzone, płynu jest prawie pod zakrętkę, ręczny działa, akumulator śmiga. Jakieś pomysły? Jutro zlookam jeszcze VAGa.
-
[ALL] Trwałość klocków
Mam pytanko dotyczące klocków hamulcowych. Otóż na ile powinny starczać klocki przy normalnym użytkowaniu? Pytam, ponieważ bolidu F1 nie mam, a po zrobieniu 3kkm mam 1-2mm na klockach z przodu i praktycznie nie ruszone z tyłu (pomiędzy 5-10mm). Jeśli chodzi o typ trasy to jest to mniej więcej 20% trasy i 80% miasto. Czy to normalne? Już miałem dwa razy alarm BREMSE więc klocki są już dojechane [mod]Prefix !!![/mod]
-
[ALL B5] Jakie felgi? 17 a może 18stki?
bierz 225, chociaż zalecane jest 235
-
[ALL B6] Problem z włączaniem lamp ksenonowych
tez tak mam ze jak zapalam światła bez silnika to lampa nie zaskakuje ale taki objaw był też przy starych żarnikach.
-
[ALL B6] Problem z włączaniem lamp ksenonowych
W moim wypadku wilgoć to nie była. Po prostu padaka przetwornicy. Im cieplej było tym częściej gasła lampa. Dzisiaj podmieniłem na nówki i jest błogo Dzięki Wojtas za pomoc... ponownie
-
[ALL B6] Concert II vs Alpine (CDE-9871RR)
Mi tam wyświetlacz działa Jest RDS, jeśli o to chodzi A po futerał może się zgłoszę przy okazji
-
[ALL B6] Concert II vs Alpine (CDE-9871RR)
Witam, w swoim automobilu, mam obecnie RO Alpine CDE-9871RR, gra to cudo naprawdę sprawnie. Jednakże, młotkowe metaliczne wykończenia średnio mi pasują wizualnie do reszty wnętrza. Pomyślałem o zmianie na RO Concert II. Rodzi mi się pytanie, czy są jakieś większe różnice w jakości wykonania i dźwięku na korzyść Alpine'a?(Pomijam obsługę MP3, gdyż docelowo zamierzam sprawić sobie emulator zmieniarki. Za wszelkie porady z góry dziękuję.
-
[B6 AVF] JAKIE TARCZE I KLOCKI
Spróbowałem zrobić telefonem, ale nic nie widać. Co do wspomnianego syfu, to jest tego całkiem sporo (parę linii na każdej z tylnych tarcz). Poza tym syf ten jest całkiem solidną linią od zewnątrz do wewnątrz tarczy. Natomiast to o czym mówię wygląda jak taki drobny ząbek (linia łamana) i jakby miał się uwalić kawałek klocka (tak 5mm x 10mm) przy zewnętrznej krawędzi. Zastanawiam się czy przypadkiem nie przywaliłem czymś jak zmieniałem koła No ale żeby taki stop pękał?
-
[B6 AVF] JAKIE TARCZE I KLOCKI
spetsnaz, tarcza
-
[B6 AVF] JAKIE TARCZE I KLOCKI
tarcze TRW to chłam, jestem 2 miesiące po wymianie i już mi pękają