-
[ALL B6] Avant od jakiego modelu pochodzi ten tylni zderzak???
Szukałem już z wersji s-line i s4 b6 i nie są takie jak ten, poniżej przykładowe zdjęcie s4 [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 14:19_________________________________________________Nie jest to czasami s-line z b7 albo z b6 tyle że z wersji cabrio??
-
[ALL B6] Avant od jakiego modelu pochodzi ten tylni zderzak???
Witam! Bardzo podoba mi się ten tylni zderzak jak na zdjęciach poniżej, czy ktoś może mi powiedzieć od jakiej wersji on pochodzi?? A może ma ktoś taki na sprzedać ? Pozdrawiam
-
[ALL B6] Prośba o VT 17" calowych felg dla avancika :)
oki dzięki
-
[ALL B6] Prośba o VT 17" calowych felg dla avancika :)
Witam! Jak w temacie zwracam się z wielką prośbą czy ktoś by mógł wrzucić poniższe fele : na tego avancika? Jestem bardzo ciekawy jakby to wyglądało ponieważ być może któryś zestaw zakupię, z góry wielkie dzięki pozdrawiam
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Nie, wszystko ok! Kupiłem H7 6000k, link z aktualną ofertą firmy na poprzedniej stronie Ogólnie jestem zadowolony, światło ładne i nie rzucające się strasznie w oczy
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
W takim razie zwracam honor ale o tym nie wiedziałem :/ strasznie na początku zirytowały mnie te zaślepki w drzwiach jako imitacje lampek więc potem już poszedłem z rozpędu... swoją drogą nie ma ktoś może zestawu takich 8 lampek w boczki z wiązkami ???
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Kto wie ale chwała mu za to
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
No dokładnie zresztą widziałem oryginalne blendy z logo bose na allegro w cenie 50zł więc zawsze można zmienić
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Sam się zdziwiłem ale ściągnęliśmy ostatnio boczek i faktycznie jest Co do reżanka to nie mogę się doczekać tylko te fundusze ehh :gwizdanie:
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
ehh szybko pisałem, mała pomyłka
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Dzieki dzieki, odpukać w niemalowane
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Potwierdzam, mają mega dobra obsługę. Raz mi się tylko przepaliły żarniki przy poprzedniej a4 po dwóch miesiącach od daty zakupu, zgłosiłem i po dwóch dniach przysłali nowe + led w5w dorzucili gratis
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Jeżeli chodzi o xenon'y to zamawiam je zawsze od firmy PROMCAR linka na allegro: http://allegro.pl/hid-xenon-xenony-h1-h7-h3-h4-lampy-dzienne-gratis-i1539429366.html szczerze mogę polecić towar jak i firme. Nie ma jak darmowa reklama
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Witam! "Nową" audiczkę posiadam już jakiś miesiąc:) Rok produkcji koniec 2004r - modelowo i pierwsza rejestracja 2005r kolor czarna perła. Silnik 1.9TDI 131KM + 6-cio biegowa skrzynia manualna przebieg 153tys (sprawdzony). Dość bogata opcja choć dla mnie to za mało i już w planach mam kilka modów;) z wyposażenia to między innymi ma: # wykończenia z aluminium # pakiet Shadow line # 2x podłokietnik (przedni podświetlany) # parktronik tył # xenon 6000k # czarna skóra (podgrzewana - stan bdb) # cztero ramienna kierownica obszyta skórą # gałką i ręczny również obszyte skóra # 6x airbag + 2 kurtyny # kontrola trakcji ESP (ABS/ASR) # tempomat # dokładki zderzaków w kolorze nadwozia # centr. zamek zdalnie sterowany + domykanie i otwieranie szyb z pilota # oryginalny alarm # halogeny # czujniki zmroku i deszczu # 2x elektryczne szyby # 2x elektryczne lusterka + podgrzewanie # lusterko monochromatyczne # lodówka (w schowku) # kolorowy komputer (pełny FIS) # nawigacja RNS-E DVD + zmieniarka na 6CD # system audio BOSE 8 głośników + subwoofer Jak do tej pory zrobione :>: # wymiana rozrządu,filtrów,oleju itp # wymalowane dokładki i listwy w kolorze nadwozia # xenon 6000K # zakupiona 3 lampka stopu (jeszcze nie założona - stara była pęknięta :/) # zakupiony daszek ala rs4 (jeszcze nie przyklejony ze względu na wcześniejszy brak lampki w klapie) w planach : # wymiana alu na 18" wzór RS4 # wymiana kierki na tą z a4 b7 ze sterowaniem # przyciemka wszystkich szyb # wirus jakieś 20/30% przyrostu mocy # wymiana zderzaków na ori s-line + dokładka na 2 tłumiki # podwójny tłumik z a6 2.5tdi # ledy ( lampy tył i przód, zamiast halogenów, w rejestracji) # rozbudowa sprzętu rns-e (monitory w zagłówkach, dodatkowy wzmacniacz + sub, tuner tv i odtwarzacz dvd, kamerka cofania audi) # zastanawiam się jeszcze nad wymianą listew na listwy s-line + chrom pakiet na szyby # pakiet oświetleniowy, szczególnie drzwi bo na razie marne imitacje lampek # wymiana podsufitówki na czarną s-line Poniżej kilka fotek. PoZDR
-
[ALL B5] POMOCY!!! Wyjąca pompa po poważnym problemie!
A więc układ po raz kolejny przeczyszczony, sitko i cała reszta też czyściutka. Wymieniony olej na zielony FEBI oraz wymieniony zaworek na listwie kierowniczej. Efekt ---> cisza w kabinie, żadnego szumu (nareszcie ), pompa też już trochę ucichła ale nadal ją słychać szczególnie przy schodzeniu silnika z obrotów... Czy jest coś co jeszcze mógłbym zrobić aby uciszyć jeszcze ta pompę? Pozdrawiam forumowiczów
kriss_le
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta