Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobusiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemka, musisz czytać OWU poszczególnych ubezpieczycieli i porównać oferty ale na pewno moim zdaniem nie rezygnuj z AC bo oszczędzanie na ubezpieczeniu potrafi się bezlitośnie zemścić
  2. Winny kolizji jest nr.1 a w przypadku przyjazdu policji nr.2 dostałby mandat za wykroczenie czyli jazdę po powierzchni wyłączonej z ruchu
  3. Tutaj masz link z Intercars i wybierz sobie http://sklep.intercars.com.pl/?#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&wsk=O
  4. żeby mieć białe światła dzienne lub niebieską poświatę to tylko chyba i wyłącznie musisz zastosować jakiś ledowy wynalazek bo każdy rodzaj żarówki będzie świecił na żółto. Ja u siebie wsadziłem Philipsy Vision Plus ale też świecą na żółto(takie jak te) po prostu tak ma być, przynajmniej dowodu rejestracyjnego nie stracę http://moto.allegro.pl/philips-visionplus-12v-21w-homologacja-ece-w-wa-fv-i1718933755.html
  5. Tak jak pisałem - ogarnąłem we własnym zakresie, szczelina była nawet ciut większa niż u kolegi k3ny , nie wiedziałem że to takie proste a przez prawie półtora roku męczyłem się z tą szparą ale teraz Audi zyskało nową twarz Tak dla potomności żeby nikt więcej już się nie motał - małe zrób to sam: Najpierw wykręcamy śruby zaznaczone na zielono ( Torx 30), regulujemy tzn. podnosimy środkową część zderzaka kręcąc śrubami ( też Torx 30) w czerwonych otworach w prawo do pożądanej wysokości, po czym ponownie wkręcamy śruby z zielonych otworów i cieszymy się nowym i równym ułożeniem zderzaka
  6. znalazłem wątek o za niskim zderzaku w B7 ale przydała by się jakaś fotka ze wskazaniem tych śrub [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 19:11_________________________________________________Sorki za zamieszanie już atakuję we właściwym wątku
  7. ooooooooo a gdzie są takie śruby w B7 , co można wyregulować i jak - podpowie ktoś?
  8. no faktycznie przykra sprawa ;( łączę się w bólu a może zmień ASO, do którego teraz jeździsz?
  9. Ma na 100%, sam dwumasa u siebie wymieniałem
  10. Jak masz BPW to powinien być chyba na kołach bez łańcucha przynajmniej tak jest w moim
  11. Najważniejsze to nie przegapić momentu całkowitego zużycia gumek bo potem pozostaje wymiana całego koła pasowego a to już kilka stów , Dlatego każdym hałasem trzeba się od razu zainteresować żeby nie pójść z torbami
  12. Mogą to być jakieś tłuste plamy, są specjalne pianki w sprayu do czyszczenia wyświetlaczy LCD i Plazm do kupienia w marketach albo sklepach komputerowych w cenie do 20 zł.
  13. A czy częstotliwość wstrząsów wzrasta wraz z prędkością? bo może być również trafiona jedna z opon.
  14. bobusiek odpowiedział(a) na Konradgiee temat w 1.9TDI
    Sprawdź jeszcze sprzęgło kompresora klimy bo może wydawać podobne dźwięki
  15. A standardowe wyważanie nic nie dało? zawsze można poprosić mechaniora żeby maszynę do wyważania ustawił bardziej czule i powinno pomóc (ustawia się tolerancję wagową )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.