-
[ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
bardzo Wam dziękuje za pomoc Panowie, ostatnie pytanie czy na koniecznie ASO czy serwis aukcyjny ?
-
[ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
dziękuje Wam za wypowiedzi czyli jednak wymiana, dziwne bo stało się to nagle. trzymały, trzymały i nagle nie trzymają w ogóle a czy możecie mi powiedziec jak to wymienić ?
-
[ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
Witam, Drodzy Użytkownicy, mam pytanie, prawdopodobnie padły mi siłowniki od klapy bagażnika ponieważ w ogóle nie trzymają się po otworzeniu klapy. Być może dla Was to pytanie wyda się banalne, jednak nie znam się kompletnie na tym i nie wiem czy można coś jeszcze wykombinować czy koniecznie trzeba wymienić je, czy oba od razu ? Proszę o pomoc
-
[ALL] Uszkodzony lakier
Panowie dziękuje za odpowiedź, a co z takimi automatycznymi myjkami przy stacjach ??
-
[ALL] Uszkodzony lakier
Witajcie, drodzy Forumowicze, potrzebuje Waszej pomocy. Wczoraj nieopatrznie myjąc na myjce ciśnieniowej uszkodziłem tzw. klar i zszedł on mniej wiecej na powierzchni monety 5 zł. Co dalej z tym zrobić ?? Uprzedzę tylko , że auto i tak pójdzie do lakiernika na wiosnę, ponieważ miejsce odprysku było wcześniej robione nieudolnie przez kogoś i jest tam trochę tynku pod lakierem. Jednak teraz zalezy mi na utrzymaniu takiego stanu, żeby się ta powłoka nie ścierała dalej. Co można zrobić tak na szybko ?? Rozumiem, że już wszystkiego rodzaju myjnie odpadają ?? Jak to zabezpieczyć ?? będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam platanowicz
-
[ALL B6] Kod lakieru wersji SOUL
rewelacyjne pytanie, właśnie miałem je zadać, mam ten sam problem
-
[ALL B6] Jak rozebrać sterownik klimatyzacji?
wyszarpnąć ?? brzmi dość agresywnie
-
[ALL B6] Jak rozebrać sterownik klimatyzacji?
Witam, Panowie również podczepię się pod tą prośbę, sam szukam tego tematu i nie ma
-
Regeneracja włącznika świateł
Panowie, wielkie dzięki za pomoc Wczoraj zregenerowałem swój włącznik, nie wyszło idealnie bo nie mam cierpliwości ale zdecydowanie lepiej to wygląda niż przed regeneracją. Wielkie dzięki dla autora posta !!
-
Regeneracja włącznika świateł
Młody_Drog dzięki za odpowiedź, a jak rozumiałeś warstwy przy malowaniu ?? I jakiego lakieru i podkładu używałeś ??
-
Regeneracja włącznika świateł
zuloo ma, właśnie kupiłem 3 sztuki, dzięki zuloo mam pytanie być może banalne ale wolę się upewnić jak nakleje z folii transportowej na włacznik symbole i zaczne "psikać" sprayem to czym je sciągąć po wyschnęciu? i jak rozumiecie ilość położonych warstw??
-
Regeneracja włącznika świateł
z chęcią kupię 3 sztuki , ważne Panowie sprzedaje ktoś je jeszcze ?
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
OK a co z MTU ?
-
Ubezpieczenie
Niestety AC nie przechodzi na nowego właściciela przy kupnie auta
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze opcji ubezpieczenia i Towarzystwa
Moi drodzy, bardzo Wam dziękuje za tak liczne komentarze, obecnie znalazłem 2 ciekawe opcje, 1. PZU : OC minicasco i nnw za 1300 zł 2. w MTU pełen pakiet wyszedł koło 2400 zł Jakieś opinie na ten temat ? nie znam nikogo kto był ubezpieczony w MTU. Odnośnie minicasco obejmuje ono ryzyka kradziezy i szkody w wyniku działania żywiołów np ognia, nie obejmuje szkod z winy użytkownika ani szkody całkowitej...
platanowicz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta