-
Strefa Śmiechu
http://mistrzowie.org/412599
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Chyba Kliczko nie docenił przeciwnika jak i my wszyscy i nie przygotował się w 100% do walki. Fizycznie walkę wygrał , ale psychicznie wydaje mi się, że może czuć się przegranym. Wg mnie Witka czeka jeszcze 1 walka przed zakończeniem kariery do której przygotuje się w 100% i zakończy ją KO. Haye zobaczył, że Kliczko nie był w formie i już gęba się otwiera i show robi, ciekawie czemu po walce z Adamkiem tak nie zrobił. Chociaż walka Haye vs Chisora byłaby interesująca.
-
Strefa Śmiechu
To jak tu: Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy. Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył. BMW zatrzymało się na swiatłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki. Wysiada z niej dwóch byków: - Co dziadek, walnąłeś...? - Tak (cienkim wystraszonym głosem) - Masz kasę? - Nie - Ubezpieczenie? - Nie - A syna? - Mam - To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz... Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi: - Co tatuś? Walnął jak cofał?
-
Kurs Walut
W tej chwili trwa aprecjacja złotego wywołana tym, że pod koniec roku zadłużenie nie przekroczy w państwie 55% między innymi dzięki sprzedaży bonów skarbowych. Trend wskazywałby raczej na delikatną korektę po 2 tygodniowych wzrostach w ciągu najbliższych dni i w tym czasie ja bym się pozbywał waluty obcej. Po nowym roku trudno powiedzieć co będzie, aczkolwiek przewidywana jest dalsza aprecjacja naszej waluty.
-
SAMSUNG S8530 WAVE II vs HTC Desire Z
Ostatnimi czasy bawiłem się htc desire, htc desire z i lg black i z tych trzech najbardziej przypadł mi do gustu ten ostatni, chociaż wyświetlaczem 4" ciężko operować jedną dłonią. Jakość wyświetlacza LG bije na głowę desire
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
zdjęcie robione starym lumix lz7
-
System operacyjny Android
też mam w orange, czyli nie będę mógł zaktualizować go jutro na stronie LG? Co to za różnica czy brandowany czy nie? Wcześniej miałem desire 2.2 z orange i wgrało normalnie 2.3 od htc
-
System operacyjny Android
system oryginalny raczej, niedługo wgram 2.3 na lg black i na nim chyba część programów instaluję się na już karcie, czy płynność tych programów będzie taka sama na obu kartach ?
-
System operacyjny Android
Tak z innej beczki: czy odczuwalne w użytkowaniu systemu będzie wsadzenie micro sd class 4 w porównaniu do class 10? Przy 16GB ceny są 2 razy takie, pytanie czy warto?
-
[INNE] laptop za 2100
http://www.nhl.pl/index.php?act=idx tutaj coś znajdziesz
-
Komputer stacjonarny
Jeżeli mogę Wam przerwać to tak: Zrozumiałem już, że bez sensu kupować jednostkę pc na allegro i złożyłem takiego kompa: Trochę ponad budżet bo jeszcze dojdzie dysk, które de facto w tej chwili osiągają horyzontalne ceny przez powódź w Tajlandii , ale chyba w tej cenie bije wszystkie inne
-
Komputer stacjonarny
Panowie ojciec potrzebuję nowego pc do domu, służyć mu będzie głownie do autoCad-a, jakieś gierki wojenne, internet. Czy ten komputer warty jest swojej ceny ? Jak nie ten to jaki ? http://allegro.pl/ultra-phenom-955-4x3-2-8gb-gt520-2gb-1000gb-dvd-i1864654970.html Budżet na samą jednostkę do 1500zł.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
a gdzie je kupowałeś ? allegro
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Obyś miał więcej szczęścia ode mnie z tym desire. Kupiłem już dwa w ciągu miesiąca, jeden został uszkodzony w transporcie, drugi okazał się kradziony ( po 3 dniach zablokowany). Do trzech razy sztuka :>
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/samsung-r60plus-z-torba-case-logic-okazja-i1808249294.html 4 zdjęcie
Matthew1309
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta