espanya

• Ostatnia wizyta

O espanya

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia espanya

Reputacja

1. ESP nie da rady wyłączyć. nawet jeśli nie jest włączone to ingeruje w prowadzenie auta
  2. tak to było najpierw doprowadziło ESP do trudnej sytuacji a później pomogło z niej wyjść. oponki mam zimowe firmy continental. są dobrze założone, bieżnik po 6, 7 mm każda. właśnie problem jest że ESP utrudnia mi jazdę zamiast pomagać
  3. A czy możliwe jest że system ESP działa nieprawidłowo?
  4. Witam. Szukałem problemu podobnego do mojego na forum i nie znalazłem Otóż gdy jadę po suchej nawierzchni wszystko jest ok. Problem zaczyna się gdy pojawi się lód lub śnieg na drodze. Auto zaczyna "żyć własnym życiem", zaczyna skręcać w prawo lub w lewo. Mam system ESP i to on zaczyna przejmować kontrole nad autem w taki sposób że walczę z nim na drodze gdy jest ślisko W ubiegły weekend jechałem autostradą A4 do Katowic ze Zgorzelca. Koszmar zaczął się w okolicach Legnicy gdzie było ślisko i prószył śnieg, moje A4 pływało po całej drodze. Nie mogłem w żaden sposób zapanować nad autem i bałem sie jechać z prędkością większą niż 70 km/h. Gdy chciałem wyprzedzić tira układ gwałtownie ściągnął auto w lewą stronę, wjechałem prawymi kołami w rynienkę obok barier i tylko myślałem czy uderzę z prawej strony w bariery czy wyrzuci mnie i uderzę w tira. Nacisnąłem odruchowo na hamulec i skręciłem w prawo auto zaczęło stawiać bokiem ale ESP wyprowadził je znów do kierunku jazdy ;( Zastanawiam się czy to ESP szwankuje czy może zbieżność (nie zauważyłem aby ścinało opony)??? Miał ktoś podobny problem?
  5. witam potrzebuję kratkę środkową. mam dokładkę s-line. czy kratka środkowa podejdzie np. z A6? jaki koszt w ASO?
  6. FM działa po dłuższym słuchaniu CD. Gdy nagrzeje się radio i wyciągnie się płytę CD jest glos na FM. Ktoś ma jakis pomysły?może zimne luty?
  7. Proszę o pomoc w rozebraniu panelu klimatyzacji. Chce zregenerować przyciski od klimy. Szukałem na forum jak zdemontować panel lecz linki które znalazłem nie działają. Występuje błąd. Proszę o pomoc
  8. Dzisiaj wyszły mi takie błędy: 4 Faults Found: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 17947 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1539 - 004 - Please Register/Activate 16804 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0420 - 001 - Please Register/Activate 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich P1137 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Co one oznaczają i jak się ich pozbyć? Proszę o rady
  9. pisałem do kolegi zuloo ale nie odpowiada
  10. czy posiada ktoś szablony na sprzedaż???
  11. czy zrobiłby ktoś fotostory tego moda???myślę że bardzo by to pomogło posiadaczom ALT
  12. może to coś z anteną [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 11:04_________________________________________________dzisiaj przypadkiem odkryłem cos nowego. po wysunieciu płyty CD za drugim lub trzecim razem włącza się radio na FM i działa super. po wyłączeniu na pare minut znów cisza na FM.; trzeba znów włożyć i wyciągnąć płytę pare razy jakies pomysły?
  13. stacje wyszukuje normalnie. probowalem roznych ustawien ale bez powodzenia[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 09:04_________________________________________________pomoze ktos??
  14. Witam wszystkich szukałem na forum wątku z problemem podobnym do mojego lecz nie znalazłem. Mianowicie kupiłem tydzień temu A4 B6 w któryjm jest Audi Chorus Concert, takie jak na tym obrazku: http://www.conofrei.com/commerce/Audi-CD-Changer-Emulator/Audi-Concert-II-CD-Changer-Emulator/prod_9.html Problem jest taki że na CD gra, na AM tez jest szum i szuka fal a na FM jest cisza w głośnikach, brak dźwieku. Gdy wracałem autem z Niemiec na poczatku tez nie grało ale po około 100km przełączyłem z CD na FM i zlapalo jakaś niemiecką stację, na granicy grały juz polskie stacje. Po powrocie do domu na drugi dzień znów nie bylo FM aż do dnia dzisiejszego. Na fisie pokazuje nazwy stacji wszystko jest ok oprócz dźwięku na FM. Nie mam pojęcia co jest przyczyną pomoże ktoś?