Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bazza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bazza odpowiedział(a) na milosz.94 temat w 3.0
    Będę wiedział wieczorem to dam znac Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  2. Bazza odpowiedział(a) na milosz.94 temat w 3.0
    Tak,mój poprzedni mechanik paprak,zmieniał ten właśnie wariator no i po dwóch latach mam tego skutki,no i nauczkę Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  3. Bazza odpowiedział(a) na milosz.94 temat w 3.0
    Dzięki za info Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. Bazza odpowiedział(a) na milosz.94 temat w 3.0
    Potrzebuje ten od strony kierowcy od walka wydechowego,ale jeszcze jutro potwierdzę to z mechanikiem. Przydały by się też śrubki te co mi się wykręciły Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Bazza odpowiedział(a) na milosz.94 temat w 3.0
    Panowie potrzebuje nastawnik wariatorow do asn,ma ktoś? Odkręciły mi się śruby te z tylu koła zębatego i jedna z nich rozjeba.... nastawnik przez który wyciekł cały olej z silnika. Jeżeli ktoś posiada taki nastawnik to proszę o info na priv. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. thx wczoraj wymieniłem i pali jak nowy swoją drogą podpiołem kompa za zimnym silniku(po nocy) a czujnik pokazywał temp. 89 stopni
  7. Czy mógłbyś mi napisac gdzie ten czujnik się znajduje? U mnie zdechło ssanie i prawdopodobnie to wina czujnika,ale nie mam pojęcia w którym miejscu go szukać.
  8. Chłopaki możecie mi powiedziec gdzie w silniku ASN znajduje się czujnik temperatury ten odpowiedzialny za załączanie ssania? U mine od jakiegoś czasu ssanie nie działa i auto nie chce odpalić na zimnym,dopiero jak kręce z gazem w podłodze to odpali,ale ssanie się nie włącza i obroty są ok 800-900obr/min. Będę wdzięczny za jakies namiary na ten czujnik
  9. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad swapem tiptronica na skrzynie manualną,problem w tym,że mam u siebie quattro i słyszałem,że jeżeli w aucie jest naped quattro to trzeba też zmienić wał i dyfer od manualnej skrzyni,czy to prawda? Generalnie prosiłbym o informacje jakie dokładnie części są potrzebne do takiego swapa. Czy wystarczy zmienić tylko skrzynię,pedały,półosie,rozrusznik,wybierak i mocowanie skrzyni czy faktycznie dochodzi jeszcze wał i dyfer? Może ktoś już przez to przechodził w ASN i podzieli się informacjami?
  10. Tak myślałem,że coś jest nie tak,ale mechanik twierdzi,że jest na 100% ok.Co do różnicy w jedzie to wydaje mi się,że jeździ normalnie,ale chyba więcej pali teraz.
  11. Podepnę się pod temat,niedawno mechanik zmieniał mi rozrząd i niby auto jeździ normalnie ale co jakiś czas zapala się check i wywala błąd 16408 o przestawieniu wałka wydechowego jak na foto poniżej (błąd hamulca już jest ok) Jak go wykasuje to kilka dni sie nie pojawia i potem znowu. Dzisiaj dodatkowo zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju podczas jazdy. Po zgaszeniu silnika i odczekaniu około godziny kontrolka zgasła i teraz już się nie zapala. Poziom oleju jest ok,niedawno wymieniony. Mechanik twierdzi,że rozrząd na 100% dobrze ustawił przy użyciu blokady,ale zrobiłem odczyt vagiem i na kanale 93 wyszły takie cuda jak poniżej,to chyba nie tak ma wyglądać prawda?
  12. Odświeżę temat,otóż posklejałem tą syrenkę do kupy i podłączyłem żeby sprawdzić czy będzie działać. O dziwo po podłączeniu zadziałała ale dźwięk był strasznie cichy a syrenka nie była schowana w swoim miejscu tylko leżała luźno w bagażniku. Kupiłem na szrocie inną i po podłączeniu jej wszystko wróciło do normy,tyle że tylko na chwilę. Po kilku próbach ta wymieniona ze szrotu też zamilkła Dzisiaj wymieniłem ją na kolejną i teraz w ogóle nie działa,alarm działa bo kierunki mrugają,a syrena nie wyje. Podłączyłem vaga i wywala brak komunikacji z syreną,czy ktoś może mnie nakierować gdzie mam szukać przyczyny?? Bezpieczniki wszystkie sprawdziłem,są ok.....
  13. Chłopaki,jakiś czas temu po uruchomieniu silnika po ok 1-2 sek usłyszałem straszny huk z tyłu auta,coś jakby wybuchła petarda (mało się nie posrał.... ze strachu) Wyskoczyłem z auta ale z zewnątrz nic nie było widać,jedynie żarówka w prawej tylnej lampie przestała świecić. Pomyślałem,że może rozwaliło żarówkę,zabrałem się do jej wymiany,ale okazało się,że jest cała tylko przepalona. Później zauważyłem,że przy uzbrojeniu alarmu jak i przy uruchomieniu go nie słychać dźwięku z syreny tak więc dzisiaj się zabrałem do tematu. To co zobaczyłem dosłownie mnie przeraziło!! Jakim cudem tak rozje....... tą syrenkę ? Czy ktoś miał podobny przypadek? Zastanawiam się co mogło być tego przyczyną. A przy okazji... kupię taką jak ktoś ma, nr. 8L0951605
  14. Zgadza sie przyciski masz po lewej stronie patrzac na przod licznika te prezes, to to wiem :tongue4: anyway dzięki za pomoc,zaraz usunę zbędny temat. niestety nie mam uprawnien do usunięcia więc prosze moda o delete
  15. Thx,czyli jak nie będe miał tej wtyczki w instalce to najgorsze co mnie spotka to ustawienie godziny recznie tak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.