-
[B6 BFB] S-Line avant
Furka super . Siedzonka tez niczgo sobie
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Leje na BP i też jest okej. Oryginalne wycieraczki i pięknie schodzi
-
[B5 1Z] Chwilowy brak paliwa przy przyspieszaniu
Kolego ja mam do wymiany PD i w tej chwili mam wsadzony o innym NR seryjnym i tak mam ale czy u Ciebie tak jest to nie wiem bo mam troszkę inne autko i czy Twoje ma PD to nie wiem * kolego jeżeli się wypowiadasz to z sensem. udzielasz rady na podstawie własnych doświadczeń, użykownikowi inaczej rozwiazenego technicznie silnika. wprowadzając jego i innych w błąd. [Musashi]
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Niedawno -16 pyk cyk i autko pyrka
-
[B6 AKE] Kopci po odpaleniu
Z tego co wiem to te silniki tak maja że lubią zakopcić ale ten zapach i drganie to chyba nic standardowego a raczej jakaś usterka. Ja bym wrzucił na kompa i sprawdził PD . A jeśli jest biały dym to chyba coś z wodą
-
[B5 1Z] Bulgotanie w nagrzewnicy
Jeśli w serwisie Ci tak powiedzieli to może tak jest faktycznie ale wiem ze w niektórych serwisach to się znają jak ja Malarstwie Mam w swoim doświadczeniu pobyt w MB i nie życzę tego nikomu bo serwis nic nie pomógł a chłopaki ze zwykłego warsztatu doprowadzili do porządku SLK do wymiany była cewka a oni chcieli wymienić kompresor rachunek kosmiczny... szkoda gadać... Może rzeczywiście jest tak z tą nagrzewnicą . Ja u siebie po wymianie uszczelki pozbyłem się tego problemu ale jak koledzy też tak maja to pewnie norma
-
[ALL B6]S-line,kiera TTs
Piękne autko i zmiany idące na duży plus jedyne co razi to jak kolega FLYER pisał wyżej to te chlapacze
-
[ALL B6] SKRADZIONA
Ładne autko i oponki widać z też nówki hehe. O te dokładki chodzi o listwy zderzaków i progów żeby byly w kolorze nadwozia czyli zero czarnizny
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
No i jednak mi padło serwo. okazało się ze już swoje przeszło i z deczka zardzewiało i urwał się tłoczek. Znalazłem dobra używkę i juz jest okej. Dla zainteresowanych mogę pokazać jak to wygląda
-
[B7 BLB] Co do wymiany po zakupie ?
Sprawdził bym kompresję w silniku
-
[B5 1Z] Bulgotanie w nagrzewnicy
Może troszkę inne auto ale ja miałem też bulgotanie . Słyszałem je po zgaszeniu silnika i uciekała mi woda i nie bylo widać gdzie i niestety była to uszczelka . Woda uciekała mi przez zbiorniczek wyrównawczy . Sprawdź czy węże do chłodnicy na ciepłym silniku nie są twarde jak są może być to ta sama przyczyna a to wiąże się z niezbyt miłym wydatkiem ...
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
Kolego miałem takie same objawy jak TY tylko nie tracił mi mocy przy prędkościach pow i po niż ale tak wszystko to samo. W moim przypadku nie stety był to pompowtrysk
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Właśnie widziałem można kupić za 250 300 pln . Dzwoniłem do serwisu i krzyczą 2500 pln plus wymiana. u mnie rano było też mroźno i chociaż autko garażuje był mróz i widzę ze kolega pisze ze miał kostkę lodu ale czy woda w SERVO to standard ? To normalny objaw czy to też jakaś objawa złego działania SERVA ?
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Dzięki kolego. oddałem autko już na oględziny ale jutro pojadę i sprawdzę metodę przez Ciebie proponowaną . Zdam relacje jak będę coś wiedział jak się okaże że to Servo to warto kupić używkę czy raczej oryginał ? Z tego co wiem to tanie nie jest ...
-
[B6 AWX] 1.9 TDI AWX sedan
Troszkę opisu a fotek będzie więcej jak dorwę nowy aparat bo mój chyba już si,e nie nadaje...
sprężyn
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta