Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sprężyn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Furka super . Siedzonka tez niczgo sobie
  2. Leje na BP i też jest okej. Oryginalne wycieraczki i pięknie schodzi
  3. Kolego ja mam do wymiany PD i w tej chwili mam wsadzony o innym NR seryjnym i tak mam ale czy u Ciebie tak jest to nie wiem bo mam troszkę inne autko i czy Twoje ma PD to nie wiem * kolego jeżeli się wypowiadasz to z sensem. udzielasz rady na podstawie własnych doświadczeń, użykownikowi inaczej rozwiazenego technicznie silnika. wprowadzając jego i innych w błąd. [Musashi]
  4. Niedawno -16 pyk cyk i autko pyrka
  5. Z tego co wiem to te silniki tak maja że lubią zakopcić ale ten zapach i drganie to chyba nic standardowego a raczej jakaś usterka. Ja bym wrzucił na kompa i sprawdził PD . A jeśli jest biały dym to chyba coś z wodą
  6. Jeśli w serwisie Ci tak powiedzieli to może tak jest faktycznie ale wiem ze w niektórych serwisach to się znają jak ja Malarstwie Mam w swoim doświadczeniu pobyt w MB i nie życzę tego nikomu bo serwis nic nie pomógł a chłopaki ze zwykłego warsztatu doprowadzili do porządku SLK do wymiany była cewka a oni chcieli wymienić kompresor rachunek kosmiczny... szkoda gadać... Może rzeczywiście jest tak z tą nagrzewnicą . Ja u siebie po wymianie uszczelki pozbyłem się tego problemu ale jak koledzy też tak maja to pewnie norma
  7. Piękne autko i zmiany idące na duży plus jedyne co razi to jak kolega FLYER pisał wyżej to te chlapacze
  8. Ładne autko i oponki widać z też nówki hehe. O te dokładki chodzi o listwy zderzaków i progów żeby byly w kolorze nadwozia czyli zero czarnizny
  9. No i jednak mi padło serwo. okazało się ze już swoje przeszło i z deczka zardzewiało i urwał się tłoczek. Znalazłem dobra używkę i juz jest okej. Dla zainteresowanych mogę pokazać jak to wygląda
  10. Sprawdził bym kompresję w silniku
  11. Może troszkę inne auto ale ja miałem też bulgotanie . Słyszałem je po zgaszeniu silnika i uciekała mi woda i nie bylo widać gdzie i niestety była to uszczelka . Woda uciekała mi przez zbiorniczek wyrównawczy . Sprawdź czy węże do chłodnicy na ciepłym silniku nie są twarde jak są może być to ta sama przyczyna a to wiąże się z niezbyt miłym wydatkiem ...
  12. Kolego miałem takie same objawy jak TY tylko nie tracił mi mocy przy prędkościach pow i po niż ale tak wszystko to samo. W moim przypadku nie stety był to pompowtrysk
  13. Właśnie widziałem można kupić za 250 300 pln . Dzwoniłem do serwisu i krzyczą 2500 pln plus wymiana. u mnie rano było też mroźno i chociaż autko garażuje był mróz i widzę ze kolega pisze ze miał kostkę lodu ale czy woda w SERVO to standard ? To normalny objaw czy to też jakaś objawa złego działania SERVA ?
  14. Dzięki kolego. oddałem autko już na oględziny ale jutro pojadę i sprawdzę metodę przez Ciebie proponowaną . Zdam relacje jak będę coś wiedział jak się okaże że to Servo to warto kupić używkę czy raczej oryginał ? Z tego co wiem to tanie nie jest ...
  15. Troszkę opisu a fotek będzie więcej jak dorwę nowy aparat bo mój chyba już si,e nie nadaje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.