Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] SKRADZIONA


Splendor

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko ładnie pięknie... autko widac zadbane... drewienko troche razi po oczach ale da sie jezdzic zapewne :evil: aa no i obowiązkowo jakis opis zapodaj :hi: no i napisz jakie mody planujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewienko akurat mi się podoba :) to pewnie kwestia gustu.

A4 to 1.9 TDI 131 KM z przebiegiem 200k km po wymianie wszystkich filtrów itd

Planuję na wiosnę kupić jakieś 17`-18` felgi (może z czarnym akcentem, przyciemnianie szyb oraz te takie srebrne listwy na około szyb), na dniach postaram się uruchomić tą małą navi (bo jeszcze nie przyglądałem się jej) oraz kupuję jakieś radyjko... Jak będą jakieś zmiany to będę tutaj wrzucał.

PS. Mam małą ryskę, znacie jakieś pasty do polerki ? nie jest głęboka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewienko akurat mi się podoba :) to pewnie kwestia gustu.

Owszem o gustach sie nie dyskutuje :) Pomysl jeszcze nad pomalowaniem tych szarych dokładek... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam małą ryskę, znacie jakieś pasty do polerki ? nie jest głęboka...

co do ryski, to poszukaj jakieś pasty z meguiars, są naprawdę dobre. Ladne autko :good: Wpadnij jutro na spota w Poznaniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokażcie mi na jakimś foto :P

Rozejrzyj sie... na forum bylo mowione o tych dokladkach i dosc sporo autek ma juz pomalowane wiec poprzegladaj laskawie kilka aut w tym dziale to dowiesz sie o co chodzi :tongue4: jeszcze raz tłumacze: chodzi o to co masz np w tylnym zderzaku od polowy w dol.. nie lakierowane tylko szare czy tam ciemno szare... już chyba prościej sie nie da :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobisie w swoim sedanie tyle ze black zaplacilem 600zl i nie najgorzej wyszlo... wiadomo ze deliaktna roznica odcieni jest... bo zawsze bedzie to nowy lakier i na innym podłozu... w tym przypadku plastiku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te malowane dokladki w kolor nadwozia to chyba taki znak rozpoznawczy A4-kowców z forum ;)

tez je chyba wkoncu pomaluje tylko mam obawy co do trwalosci lakieru na tym plastiku - jeden blacharz/lakiernik z gdyni mi to odradzal.

Ciekaw jestem jak to wyglada po 2-3 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobi z dobrym podkladem to nic sie nie bedzie dziac.

Ja tez sie za to zabieram na wiosne, bo to wada fabryczna B6 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobi z dobrym podkladem to nic sie nie bedzie dziac.

Ja tez sie za to zabieram na wiosne, bo to wada fabryczna B6 :tongue4:

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, drewienko tez już mnie razi ale to pewnie dlatego że sam mam i znudziło mi się po prostu :naughty: Ale ogólnie i szczególnie furka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...