Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witqa mam autko do obejrzenia w Wołominie ,jeśli ktoś może pomóc (oczywiście nie za free) to poproszę o priva dzięki pozdrawiam
  2. to że Kubica jest za***istym kierowcą to wiem i nie musisz mnie uswiadamiać ..z góry dziękuję...od ciebie zapewne też tylko nie wolno mylić ryzykowania z ryzykanctwem to od Bulliera czytałem o 12 w południe
  3. trenować może sobie gdzie indziej(ma do dyspozycji nie jeden odcinek właśnie do tego przeznaczony) .... wrażenie i opinia ze nie potrafi ukończyć 1 obsranego rajdu poszło w świat.Cały sztab ludzi i wszystko wpiz^#% w/g mnie powinien minimalnie odpuścić (mając tak za***ista przewagę) i jechać na 95% a wszystko skończyłoby się wygraną a vet .....dla mnie bez tego bolidu nie istnieje ..ot tyle
  4. zachowuje się ja Endriu G.- walkę którą praktycznie wygrał .....przegrał , 1.05 przewagi a ten zap..ala na 110% jakby od tego zależało jego całe życie F1 te jedna wielka żenada ...temu karzą zwolnić tamtemu przyspieszyć ....bagno....
  5. no niestety....stety.....kwurwia mnie już...
  6. no i po Kubicy.....już pojeździł...............
  7. no i się najadłeś...strawiłeś...potem lava została zniszczona naturalnym gazem bojowy :) dawno tak nie było jak dzisiaj
  8. Sysiek spoznione ....najlepszego
  9. myślałem że wiesz jakie mam pytania .... właśnie przybiłem piątke z Mariuszem Wachem k...a on ma łeb jak 3 normalnych gości miał w co Kliczko celować...
  10. Tymek klikam w ten link co masz pod spodem a on nie chodzi ....ochrona-monitoring czy coś .....a on nie chodzi... bo mam kilka pytań odnośnie monitoringu do ciebie..
  11. iKogut - Nie znasz dnia ani godziny ? wow
  12. ale to były skutki wcześniejszego....bez odświeżacza nie wchodze do lavy
  13. wytrzymać ten smród jest naprawdę ciężko ... potem sie dziwic że oddechu brakuje....
  14. No OLi gratulacje , mam info z samej góry że nieźle zapierdal, wciągaj wszystko jak leci jakieś francuzy też zamiataj sie bedą panoszyć :)
  15. Tymek nie strasz nie strasz , my się ciebie nie boimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.