-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witqa mam autko do obejrzenia w Wołominie ,jeśli ktoś może pomóc (oczywiście nie za free) to poproszę o priva dzięki pozdrawiam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to że Kubica jest za***istym kierowcą to wiem i nie musisz mnie uswiadamiać ..z góry dziękuję...od ciebie zapewne też tylko nie wolno mylić ryzykowania z ryzykanctwem to od Bulliera czytałem o 12 w południe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trenować może sobie gdzie indziej(ma do dyspozycji nie jeden odcinek właśnie do tego przeznaczony) .... wrażenie i opinia ze nie potrafi ukończyć 1 obsranego rajdu poszło w świat.Cały sztab ludzi i wszystko wpiz^#% w/g mnie powinien minimalnie odpuścić (mając tak za***ista przewagę) i jechać na 95% a wszystko skończyłoby się wygraną a vet .....dla mnie bez tego bolidu nie istnieje ..ot tyle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zachowuje się ja Endriu G.- walkę którą praktycznie wygrał .....przegrał , 1.05 przewagi a ten zap..ala na 110% jakby od tego zależało jego całe życie F1 te jedna wielka żenada ...temu karzą zwolnić tamtemu przyspieszyć ....bagno....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no niestety....stety.....kwurwia mnie już...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i po Kubicy.....już pojeździł...............
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i się najadłeś...strawiłeś...potem lava została zniszczona naturalnym gazem bojowy :) dawno tak nie było jak dzisiaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek spoznione ....najlepszego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myślałem że wiesz jakie mam pytania .... właśnie przybiłem piątke z Mariuszem Wachem k...a on ma łeb jak 3 normalnych gości miał w co Kliczko celować...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek klikam w ten link co masz pod spodem a on nie chodzi ....ochrona-monitoring czy coś .....a on nie chodzi... bo mam kilka pytań odnośnie monitoringu do ciebie..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
iKogut - Nie znasz dnia ani godziny ? wow
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale to były skutki wcześniejszego....bez odświeżacza nie wchodze do lavy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wytrzymać ten smród jest naprawdę ciężko ... potem sie dziwic że oddechu brakuje....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No OLi gratulacje , mam info z samej góry że nieźle zapierdal, wciągaj wszystko jak leci jakieś francuzy też zamiataj sie bedą panoszyć :)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek nie strasz nie strasz , my się ciebie nie boimy
Leman
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta